Domyślnie ustawiliśmy Twój język na Polski, kliknij żeby zmienić

Wisła Kraków to nasza historia.

Wisła Kraków

Wisła Kraków to historia, która nie pozwala na przeciętność! Zjednoczmy całą wiślacką społeczność i przywróćmy blask Białej Gwieździe. 10.10.2015 razem na R22!

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
 
216%Osiągnięto
823 129 PLNZebranych środków
10.10.15 Zakończono
12849 kibicówDołączyło
celem projektu było zebranie 380 000 PLN
do dnia 2015-10-10

WISŁA KRAKÓW to niemalże 110 lat historii, 13 tytułów mistrza Polski, 34 sezony zakończone na podium ligowych rozgrywek, 4 Puchary Polski, wielkie mecze z Celtikiem, Barceloną, Realem Saragossa, Parmą czy Schalke 04. To w Krakowie podziwialiśmy wielkie gwiazdy - m.in. Henryka Reymana, Zdzisława Kapkę, Adama Musiała, Kazimierza Kmiecika, Macieja Żurawskiego, Radosława Sobolewskiego. Wychowaliśmy lub kształtowaliśmy piłkarzy, którzy wystąpili na ośmiu Mundialach.  

W swojej bogatej historii mieliśmy wiele wspaniałych momentów. Zdarzały się także trudne chwile, przepełnione goryczą porażki. Trzykrotnie żegnaliśmy się z najwyższą klasą rozgrywkową, lecz zawsze podnosiliśmy się z kolan, szybko wracając do elity, walcząc o najwyższe cele.

Wisła Kraków to przede wszystkim historia kibiców, piłkarzy oraz osób związanych z klubem. HISTORIA, KTÓRA NIE POZWALA NA PRZECIĘTNOŚĆ.

To było tak niedawno. Nasi piłkarze nie mieli sobie równych na ligowych boiskach, regularnie świętując tytuły mistrzowskie. Spełniały się nasze marzenia. Wszystkie, poza jednym – awansem do Ligi Mistrzów. Byliśmy gotowi do rywalizacji z najlepszymi zespołami kontynentu. Jednak faza grupowa tych rozgrywek nigdy nie gościła przy Reymonta 22, choć zabrakło tak niewiele.

Klub za wszelką cenę chciał dołączyć do zespołów rywalizujących w Lidze Mistrzów. W tych elitarnych rozgrywkach upatrywaliśmy szansy regularnego rozwoju, który otworzyłby nam bramy piłkarskiego raju. Klub zainwestował ogromne środki finansowe. Dalszą część tej historii wszyscy już znamy. Za wielkie marzenie przyszło nam zapłacić wysoką cenę. 

ZJEDNOCZMY CAŁĄ WIŚLACKĄ SPOŁECZNOŚĆ i spowodujmy, aby Biała Gwiazda odzyskała swój dawny blask. Każdy kto czuje, że Wisła Kraków to jego historia, może mieć w tym swój udział.

10 października 2015 roku, o godzinie 15.30, na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbędzie się wyjątkowy mecz “Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Legendy Wisły Kraków - zawodnicy, których wielokrotnie podziwialiśmy na stadionie czy w telewizji, stawią czoła obecnej drużynie Białej Gwiazdy. Będzie to nasze święto, kibiców którym los swojego klubu nie jest obojętny!

Oprócz biletów, dostępne są również wyjątkowe nagrody, których nie znajdziecie przy okazji innych wydarzeń. Któż z nas nie marzył, by jako pierwszy kopnąć piłkę podczas meczu? Który z najmłodszych fanów nie chciałby wyprowadzić kapitana Wisły na murawę? Pełna lista nagród znajduje się w prawej części strony. 

Dochód uzyskany z biletów oraz nagród pozwoli na spłatę części zobowiązań, przyczyniając się do stopniowej odbudowy wiślackiej potęgi.

Pierwszym celem akcji „Wisła Kraków to nasza historia” jest zgromadzenie kwoty 380 tys. PLN lub zapełnienie trybun odpowiadające najwyższej średniej frekwencji po przebudowie stadionu, to jest 16 126 kibiców. Cel drugi to przekroczenie kwoty 520 tys. PLN lub zapełnienie trybun odpowiadające frekwencji na marcowym meczu z Cracovią, to znaczy 23 307 kibiców. Ostatnim celem jest zgromadzenie co najmniej 740 tys. PLN lub całkowite zapełnienie stadionu. 

Jeśli WISŁA TO TAKŻE TWOJA HISTORIA, dołącz do akcji.  „Wierny swojej drużynie, znów przyjdę na jej mecz. I smutek z serca zginie, troski odejdą precz!...”

Tomasz Frankowski, Kamil Kosowski, Mirosław Szymkowiak i Maciej Stolarczyk. Który jeszcze z piłkarzy Wielkiej Wisły pojawi się w drużynie gwiazd stawiającej czoła obecnemu zespołowi? W każdą środę o godzinie 19.06 będą pojawiać się nazwiska kolejnych piłkarzy - to oni 10 października wybiegną na murawę Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Obserwuj stronę akcji oraz media społecznościowe klubu, by przekonać się, które z legend zobaczysz w tym wyjątkowym spotkaniu!

Olbrzymia panorama stadionu im. Henryka Reymana zawierać będzie fotografie tych wszystkich kibiców, którzy zakupią bilet lub wymienią na bilet voucher ze strony FANS4CLUB.COM. Na Wirtualnym Stadionie możesz również na bieżąco śledzić ilu kibiców weźmie udział w meczu "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" oraz jak zapełniają się poszczególne sektory.  Stadion znajdziesz pod linkiem stadion.fans4club.com

Spraw, by Ciebie i Twoich znajomych nie zabrakło na wirtualnym stadionie "Białej Gwiazdy"!

Dołącz do akcji wybierając jedną lub więcej nagród. Następnie dokonaj płatności korzystając z dostępnych kanałów płatności (przelew bankowy, karta płatnicza oraz kredytowa, PayPal, blankiet przelewu). 

Zdjęcia przedstawione przy nagrodach są wizualizacją. Produkt końcowy może się różnić od przedstawionych zdjęć. 

Zwróć uwagę, że niektóre nagrody wymagają odpowiedzi na dodatkowe pytania, np. rozmiar koszulki, jaki numer ma znaleźć się na koszulce pamiątkowej. Informacja o dodatkowych pytaniach pojawi się po dokonaniu wyboru nagród. 

Odpowiedzi na pytania udzielasz po dokonanej płatności w panelu użytkownika  pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawnym górnym rogu strony. 

W przypadku nagród, których realizacja nastąpi w trakcie meczu Gwiazd, na kilka dni przed meczem otrzymasz szczegółowe informacje od klubu dotyczące kwestii organizacyjnych. 

Kontakt z Klubem

W przypadku pytań dotyczączych zakupu oraz realizacji nagród prosimy o kontakt mailowy na adres sprzedaz@wisla.krakow.pl

Pytania oraz kontakt z FANS4CLUB.COM

Jeżeli masz pytania zajrzyj do FAQ. Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na pytania, napisz do nas lub zadaj pytanie na naszym Facebooku.

O projekcie w sieci

Aktualizacja nr 25

30.10.2015

Realizacja nagród.

Od czwartku 29 października 2015 roku kibice, którzy przyłączyli się do akcji „Wisła Kraków to nasza historia” mogą odbierać zakupione nagrody. O gotowości nagrody do odbioru konkretni kibice będą informowani drogą mailową. ... czytaj więcej

Od czwartku 29 października 2015 roku kibice, którzy przyłączyli się do akcji „Wisła Kraków to nasza historia” mogą odbierać zakupione nagrody. O gotowości nagrody do odbioru konkretni kibice będą informowani drogą mailową.

W dni powszednie (z wyjątkiem środy) oraz soboty nagrody będzie można odbierać przy stanowisku usytuowanym przy wejściu LE (mapa poniżej), natomiast w dni meczowe przy wejściu E11/E12.

Godziny funkcjonowania punktu odbioru nagród:

 • poniedziałek, wtorek i czwartek – 11.00-18.00
 • piątek –  11.00-19.30
 • sobota – 11.00-16.00
   

W dniu meczu z Ruchem Chorzów punkt odbioru nagród będzie czynny wyjątkowo do godziny 19:30.

W celu odbioru nagrody prosimy o przygotowanie ID transakcji, adresu e-mail oraz dokumentu tożsamości. ID transakcji znajduje się w panelu „Moje konto”, w zakładce „Twoje nagrody”. Poniżej preznetujemy mapę ze wskazówkami, jak dojść do punktu odbioru:

Rozpoczęła się także wysyłka nagród. Kibice, którzy wybrali ten sposób dostarczenia nagrody również za pośrednictwem maila otrzymają informacje o przygotowaniu i nadaniu paczki.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 24

14.10.2015

Podsumowanie akcji!

Wisła Kraków i jej kibice znów tworzą nowy rozdział w historii. Tym razem historii crowdfundingu, bo wspólna akcja całego WIŚLACKIEGO SPOŁECZEŃSTWA była pod każdym względem REKORDOWA! Projekt „Wisła Kraków to nasza... czytaj więcej

Wisła Kraków i jej kibice znów tworzą nowy rozdział w historii. Tym razem historii crowdfundingu, bo wspólna akcja całego WIŚLACKIEGO SPOŁECZEŃSTWA była pod każdym względem REKORDOWA!

Projekt „Wisła Kraków to nasza historia” wywołał ogromne zainteresowanie, jakiego w polskim crowdfundingu, nie tylko sportowym, jeszcze nie było. W akcji zorganizowanej przez klub dla jego sympatyków wzięło udział 12843 kibiców, którzy w sumie zakupili 16392 nagrody. Pod tym względem największym projektem crowdfundingowym w naszym kraju był ten związany z reaktywacją miesięcznika „Secret Service”, zebrał 3688 wpłat. A to przecież kilka razy mniej!

Najwyższa wpłata w akcji WISŁY KRAKÓW wyniosła 20750 PLN, ich całość - 823 129 PLN, zaś średnio każdy z kibiców wydawał na nagrody po 64,05 PLN. Jak to wygląda na tle największych sum zebranych w polskich akcjach crowdfundingowych? Dotychczasowy rekordzista, projekt „Hejtoholik”, uzyskał łącznie ponad 200 000 PLN mniej, zaś największy dotąd projekt sportowy – blisko sześć razy mniej!

Wisła Kraków to prawie 110 lat historii - pełnej sukcesów, wspaniałych meczów, kibicowskich radości. To blisko 110 lat, które sprawiają, że „Biała Gwiazda” nie może pozwolić sobie na przeciętność, bo przeciętnym klubem nigdy nie była. Nawet wówczas, gdy w polskiej rzeczywistości ligowej znajdowali się bogatsi i pod względem sportowym silniejsi rywale, ONA WYRÓŻNIAŁA SIĘ zaangażowaniem swojej wspólnoty. To właśnie kibice z Reymonta dążyli do tego, by w zorganizowany sposób zaangażować się w życie Wisły Kraków. I dzięki nim „Biała Gwiazda” odzyskuje swój blask!

Akcja „Wisła Kraków to nasza historia” została zorganizowana przez klub na platformie crowdfundingowej Fans4Club.com. Udowodniła, że ludzie mogący w każdej chwili powiedzieć „Wisła to moja historia” są na całym świecie! W projekcie wzięli bowiem udział sympatycy nie tylko z Krakowa czy Małopolski, ale z innych regionów kraju, a także m.in. z Australii, USA, Kanady, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemiec, Francji czy Czech. Wszyscy razem potrafili się skupić wobec WSPÓLNEGO CELU – przywrócenia Wiśle jej dawnej wielkości! 

 

W sobotę odbył się mecz obecnej drużyny Wisły Kraków z zespołem „Legend Białej Gwiazdy” – był on punktem kulminacyjnym całego projektu. Na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana zjawiło się ponad 15 tys. widzów, którzy przyszli zobaczyć raz jeszcze w akcji Macieja Żurawskiego, Tomasza Frankowskiego, Marcelo, Clebera, Marcina Baszczyńskiego czy Mirosława Szymkowiaka. Aktywnie w projekcie uczestniczyli znani sportowcy, artyści, aktorzy. W dwóch słowach: WIŚLACKA SPOŁECZNOŚĆ! 

Dołączając do projektu, oprócz realizacji wspólnego celu, kibice realizowali swoje marzenia. Koszulki z autografami klubowych Legend, rozpoczęcie meczu, wyprowadzenie piłkarzy obu drużyn na murawę. To tylko niektóre ze spełnionych marzeń. Z pewnością akcji i meczu Gwiazd nie zapomni Wawrzyniec Rajchel, kibic, który zdobył w pięknym stylu ostatnią bramkę w meczu. 

Ponadto kibice ufundowali 527 biletów oraz szalików dla podopiecznych z krakowskich Domów Dziecka. A co jeszcze jest w tym wspaniałego? Otóż JEDEN Z WAS jednorazowo zakupił STO SZALIKÓW dla dzieci z Domów Dziecka! To wspaniały, niezapomniany gest – godny sympatyka tego wyjątkowego klubu!

 

Wniosek wynikający z tej akcji – przy takich kibicach Wisła już niedługo znów będzie na szczycie.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 23

10.10.2015

Gwiazdy zagrały dla Białej Gwiazdy, Kibice spełniali marzenia!

Przed nami ostatnie godziny akcji! Do północy czas na dołączenie do wyjątkowej, rekordowej akcji "Wisła Kraków to nasza historia". Kwota zebrana ciągle rośnie! O godzinie 15.30 rozpoczęło się wielkie piłkarskie święto, a kib... czytaj więcej

Przed nami ostatnie godziny akcji! Do północy czas na dołączenie do wyjątkowej, rekordowej akcji "Wisła Kraków to nasza historia". Kwota zebrana ciągle rośnie!

O godzinie 15.30 rozpoczęło się wielkie piłkarskie święto, a kibice, którzy zasiedli na trybunach byli świadkami niecodziennego widowiska. W jednym miejscu, na murawie przy R22, pojawili się piłkarze pierwszej drużyny Wisły Kraków oraz Gwiazdy Białej Gwiazdy. Mecz będący zwieńczeniem akcji „Wisła Kraków to nasza historia” zakończył się zwycięstwem zawodników trenera Moskala 6:1.

Zobacz zdjęcia z meczu!

Już o godzinie 13.00 w Strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana zaczęli gromadzić się legendarni piłkarze Białej Gwiazdy, którzy wzięli udział we wspólnym, uroczystym obiedzie. Następnie wybitni zawodnicy krakowskiej Wisły udali się do szatni, a po odprawie ze swoimi szkoleniowcami wyszli na murawę i wzięli udział w przedmeczowej rozgrzewce.

Zobacz zdjęcia kibiców!

O godzinie 14.15 miało miejsce oficjalne przywitanie kibiców Białej Gwiazdy, którzy przyłączyli się do akcji i postanowili sobotnie popołudnie spędzić przy R22. Chwilę później na telebimach pojawił się pierwszy film nawiązujący do piłkarskiego święta całej WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI.

Oko w oko z klubowymi legendami, Kazimierzem Kmiecikiem, Maciejem Żurawskim i Tomaszem Frankowskim, stanęli także konkursowicze, uczestnicząc w zawodach rzutów karnych. Pół godziny przed startem potyczki rękawice bramkarskie założył również Prezes Robert Gaszyński, broniąc „jedenastki” wykonywane przez kolejnych kibiców. 

Także w przerwie meczu odbyła się podobna rywalizacja tocząca się na w obu polach karnych. Jeszcze przed startem drugiej odsłony meczu swój układ taneczny zaprezentował zebranym kibicom zespół Krakus.

Po zakończeniu rywalizacji sympatycy Białej Gwiazdy, którzy wykupili sesje zdjęciowe stanęli u boku swoich ulubieńców, aby uwiecznić tę niepowtarzalną chwilę. Po chwili na murawę stadionu przy R22 wybiegli piłkarze obu zespołów, którzy byli pierwszoplanowymi postaciamia zdjęcia grupowego.

Wisła Kraków – Gwiazdy Białej Gwiazdy 6:1 (3:0)

1:0 Cywka 9’

2:0 Brożek Paweł 35’

3:0 Brożek Paweł 36’

3:1 Żurawski 75’ (k.)

4:1 Jović 83’

5:1 Kuczak 86’

6:1 Rajchel 88’
 

Wisła Kraków: Cierzniak – Sadlok, Głowacki, Żemło, Jović – Boguski, Burliga, Popović, Cywka, Marszalik – Brożek Paweł

Zagrali również: Miśkiewicz, Buchalik, Witek, Mordec, Kuczak, Marszalik, Gulczyński, Machaczka Szymon, Wawrzyniec Rajchel
 

Gwiazdy Białej Gwiazdy: Pawełek – Baszczyński, Cleber, Marcelo, Mijailović – Pater, Sobolewski, Szymkowiak, Zieńczuk – Żurawski, Frankowski

Zagrali również: Pareiko, Majdan, Sarnat, Brożek Piotr, Kłos, Jop, Matyja, Stolarczyk, Gorawski, Motyka, Bukalski, Moskalewicz, Moskal, Kosowski, Kuźba, Kmiecik, Sławomir Sakłak, Robert Machaczka
 

Sędziował: Sebastian Krasny
  


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 22

09.10.2015

WIŚLACKA POTĘGA JEST W WAS - TRZECI CEL AKCJI OSIĄGNIĘTY!

Wielki sukces Całej Wiślackiej Społeczności! Brawo kibice! Osiągnęliśmy trzeci cel akcji, mimo, że do zakończenia zostały jeszcze ponad 24 godziny! Pokazujcie, że Wisła Kraków #ToNaszaHistoria! Historia, która nie pozwala na przecię... czytaj więcej

Wielki sukces Całej Wiślackiej Społeczności! Brawo kibice! Osiągnęliśmy trzeci cel akcji, mimo, że do zakończenia zostały jeszcze ponad 24 godziny! Pokazujcie, że Wisła Kraków #ToNaszaHistoria! Historia, która nie pozwala na przeciętność! Akcja trwa do końca jutrzejszego dnia. Walczymy o jak najwyższą frekwencję i kwotę w akcji! 

JUTRO NASZE ŚWIĘTO! NIE MOŻE CIĘ TAM ZABRAKNĄĆ!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 21

09.10.2015

Marcin Daniec Ambasadorem naszej akcji!

Wśród Ambasadorów projektu „Wisła Kraków to nasza historia” nie mogło zabraknąć Marcina Dańca – satyryka i artysty kabaretowego, wiernego sympatyka Białej Gwiazdy ! "Kto lubi Wisłę, powinien być na meczu 10 października. Tym bardziej, że ... czytaj więcej

Wśród Ambasadorów projektu „Wisła Kraków to nasza historia” nie mogło zabraknąć Marcina Dańca – satyryka i artysty kabaretowego, wiernego sympatyka Białej Gwiazdy!

"Kto lubi Wisłę, powinien być na meczu 10 października. Tym bardziej, że prawdziwych przyjaciół poznaje się na stadionie!” – powiedział w swoim stylu Marcin Daniec. Stand-uper często widywany jest na meczach swojej ukochanej drużyny z ulicy Reymonta 22, uświetnia także swoją obecnością ważne klubowe uroczystości. Jego program artystyczny cieszy się dużą popularnością, a najbardziej znaną są jego cztery estradowe wcielenia: „Pan Ignacy”, „Waldemar K.”, „Marcinek” oraz „Góral”.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 20

09.10.2015

Robert Korzeniowski też nam kibicuje - został Ambasadorem!

Do grona Ambasadorów wyjątkowego projektu całej WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI dołącza jeden z najlepszych polskich sportowców w historii – Robert Korzeniowski ! „Kiedyś, dawno, dawno temu kibicowałem Wiśle jako nigdy nie... czytaj więcej

Do grona Ambasadorów wyjątkowego projektu całej WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI dołącza jeden z najlepszych polskich sportowców w historii – Robert Korzeniowski!

„Kiedyś, dawno, dawno temu kibicowałem Wiśle jako nigdy niespełniony podwórkowy piłkarz. Po latach, gdy zamieszkałem już  w Krakowie i trenowałem na Błoniach przygotowując się do kolejnych igrzysk czułem, że nasze gwiazdy były sobie szczególnie bliskie.

Dziś znów razem możemy pisać nową historię Białej Gwiazdy, pamiętając o tym, że żaden dotychczas zdobyty przez nas tytuł nie był dziełem przypadku, a każdy zdobyty gol czy wygrany mecz  przychodził dzięki tytanicznej pracy i bezcennemu wsparciu kibiców. Ja już nie zdobędę kolejnego mistrzostwa, ale Wy możecie. Trenujcie, walczcie, wygrywajcie, a ja obiecuję Wam kibicować najszczerzej i najmocniej jak tylko potrafię”.

Udział wybitnego chodziarza, wielokrotnego mistrza olimpijskiego, świata i Europy w akcji „Wisła Kraków to moja historia” pokazuje, że sport jednoczy przedstawicieli różnych dyscyplin i środowisk, zwłaszcza, gdy przyświeca mu szczytny cel.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 19

08.10.2015

10.10.2015 WSZYSCY NA R22

czytaj więcej


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 18

08.10.2015

Andrzej Sikorowski dołączył do grona Ambasadorów!

Grono Ambasadorów projektu „Wisła Kraków to nasza historia” poszerzyło się o kolejnego świetnego artystę – kompozytora, autora tekstów, piosenkarza i gitarzystę – Andrzeja Sikorowskiego! „C... czytaj więcej

Grono Ambasadorów projektu „Wisła Kraków to nasza historia” poszerzyło się o kolejnego świetnego artystę – kompozytora, autora tekstów, piosenkarza i gitarzystę – Andrzeja Sikorowskiego!

„Chciałem podziękować za zaufanie, jakim mnie obdarzano. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w sobotnich zawodach, bo to będzie jedyna okazja, żeby zobaczyć ludzi, którym jesteśmy wdzięczni. Dostarczali nam przez lata fantastycznych wrażeń. Przyjdźmy jeszcze raz ich oklaskiwać i podziwiać” – zaznaczył Andrzej Sikorowski. Muzyk związany jest od 1977 roku z zespołem „Pod Budą”, utwory jego autorstwa  śpiewały tak znane osobistości, jak: Maryla Rodowicz, Krystyna Prońko, Irena Santor, Danuta Rinn, Zbigniew Wodecki czy Jacek Wójcicki. Krakowski bard z gitarą, bo tak nazywany jest nowy Ambasador akcji, od wielu lat jest zdeklarowanym kibicem Białej Gwiazdy, dlatego z dumą przyłączył się do wyjątkowego projektu WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 17

08.10.2015

Tomasz Schimscheiner został Ambasadorem akcji i zaprasza na mecz!

Wisła Kraków to historia kolejnego rewelacyjnego aktora teatralnego i filmowego – Tomasza Schimscheinera . Oddany kibic Białej Gwiazdy dołącza do grona Ambasadorów wyjątkowego projektu CAŁEJ WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI! &bdqu... czytaj więcej

Wisła Kraków to historia kolejnego rewelacyjnego aktora teatralnego i filmowego – Tomasza Schimscheinera. Oddany kibic Białej Gwiazdy dołącza do grona Ambasadorów wyjątkowego projektu CAŁEJ WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI!„Jestem kibicem i sympatykiem Wisły Kraków. To mój klub i moje miasto. Jako Ambasador tego projektu chciałem zaprosić na najbliższe wydarzenie, które będzie miało miejsce już w sobotę przy Reymonta 22 o godzinie 15.30. Zapraszam Was wszystkich serdecznie!” – zaapelował Tomasz Schimscheiner. Aktor znany z wielu wybitnych ról, którego kreacjom telewidzowie mogą przyglądać się w takich serialach, jak: „Na Wspólnej”, „Ojciec Mateusz” czy  „Komisarz Alex”, nie kryje przywiązania do wiślackim barw klubowych. Wielokrotnie brał udział w okolicznościowych produkcjach Wisły Kraków, użyczając swojego głosu jako lektor lub uczestnicząc w klubowych wydarzeniach. 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 16

07.10.2015

Ostatnie Gwiazdy i trener dołączają do meczu "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"

Jest ich 27 – WIŚLAKÓW –  dla których TEN KLUB to część życia. Już w sobotę zobaczymy ich w wyjątkowym meczu. Spotkaniu, które stanie się finałowym etapem projektu „Wisła Kraków to nasza historia... czytaj więcej

Jest ich 27 – WIŚLAKÓW –  dla których TEN KLUB to część życia. Już w sobotę zobaczymy ich w wyjątkowym meczu. Spotkaniu, które stanie się finałowym etapem projektu „Wisła Kraków to nasza historia”. Rywalizacji, która na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana zjednoczy całą wiślacką społeczność!

Dziś podajemy nazwiska sześciu ostatnich piłkarzy, którzy znaleźli się w kadrze meczowej Legend Białej Gwiazdy. Łączy ich jedno – WSZYSCY byli mistrzami Polski jako piłkarze Wisły. Pierwszy doświadczył tego KRZYSZTOF BUKALSKI w 1999 roku. Kilkanaście miesięcy wcześniej wrócił do rodzinnego Krakowa po okresie spędzonym w belgijskim KRC Genk i choć ówczesnego reprezentanta Polski chciał pozyskać utytułowany Club Brugge, pan Krzysztof zdecydował się na transfer do Wisły. Ten ruch uznał później za „doskonałe posunięcie”, bo z „Białą Gwiazdą” wywalczył upragniony tytuł mistrza Polski.

Dwa lata później Wisła znów wygrała rozgrywki ligowe, a w jej składzie na początku sezonu był MARIUSZ JOP. Rosły stoper miał jednak zdecydowanie większy wpływ na tytuły wywalczone w 2003 i 2004 roku, podobnie jak i na sukcesy w dwumeczach z Parmą czy Schalke. Do drużyny coraz odważniej wchodził PIOTR BROŻEK. Razem z bratem Pawłem do Wisły trafili jako niespełna 15-latkowie, ich talent dostrzegł Adam Nawałka. Paweł od zawsze był napastnikiem, Piotr – pomocnikiem, obrońcą, a za czasów Dana Petrescu... partnerem Pawła w ataku. W Wiśle rozegrał blisko 250 oficjalnych spotkań, miał udział w zdobyciu czterech mistrzowskich tytułów. W sobotę zagra przeciwko bratu-bliźniakowi – kto będzie w tej potyczce górą?

Piękne lata Wisły to również historia MARCINA KUŹBY – członka zabójczego duetu napastników Żurawski–Kuźba z sezonu 2003/04. Nie było bramkarza w ekstraklasie, który byłby spokojny przed meczem z ówczesną Wisłą, taka była siła ataku Białej Gwiazdy. Dziś można tylko gdybać jak potoczyłaby się dalsza kariera Marcina Kuźby, gdyby nie problemy z kontuzjami. Jedno jest pewne: w sobotę bramkarze Wisły znów muszą mieć się na baczności, bo duet Żurawski-Kuźba wraca na boisko!

Nieco nowsza historia Wisły to występy CLEBERA i SERGEIA PAREIKI. Stoper z Brazylii i bramkarz z Estonii – dwaj panowie, którzy z powodzeniem strzegli dostępu do bramki Białej Gwiazdy. Cleber w Wiśle spędził ponad pięć lat, z kilkumiesięczną przerwą na występy w Tereku Grozny. Wyróżniał się siłą, ambicją, poświęceniem, ale w drużynie był uważany za skromnego człowieka, całkowicie odpowiedzialnego za resztę zespołu. Zyskał tym też szacunek wśród kibiców. Tym większa była szkoda, że pechowa kontuzja w meczu z Lechem Poznań przedwcześnie zakończyła jego profesjonalną karierę, którą i tak ukoronowało zdobycie tytułu mistrza Polski w 2011 roku. Wtedy bramkarzem był już Sergei Pareiko, który starał się wprowadzić drużynę do Ligi Mistrzów. Do szczęścia w Nikozji zabrakło wówczas kilku minut.

Drużynę Legend Białej Gwiazdy do boju poprowadzi FRANCISZEK SMUDA – również mistrz Polski z Wisłą, którą zna jak mało kto. W końcu trzykrotnie był jej trenerem.

Kto będzie sędzią głównym sobotniej potyczki? Wisła Kraków to również jego historia! SEBASTIAN KRASNY przez 12 lat był bramkarzem w młodzieżowych drużynach Białej Gwiazdy, dwukrotnie zdobył mistrzostwo Polski juniorów. Wtedy jego partnerami w drużynie byli bracia Brożkowie. Teraz oni staną po dwóch stronach boiska, on zaś – pośrodku.

Przyjdź na Reymonta w sobotę 10 października i weź udział w ŚWIĘCIE CAŁEJ WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI. Warunek – musisz mieć WISŁĘ KRAKÓW w swoim SERCU!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 15

07.10.2015

Jesteśmy najlepsi! Mamy rekord!

Akcja „Wisła Kraków to nasza historia” jest największą akcją crowdfundingową w Polsce pod każdym względem! W sobotę 3 października 2015 roku pobiliśmy rekord pod względem liczby osób, które wzięły udział w akcji. W dni... czytaj więcej

Akcja „Wisła Kraków to nasza historia” jest największą akcją crowdfundingową w Polsce pod każdym względem! W sobotę 3 października 2015 roku pobiliśmy rekord pod względem liczby osób, które wzięły udział w akcji. W dniu dzisiejszym pobiliśmy rekord kwotowy!

Ta akcja już jest wielkim sukcesem całej WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI. Przed nami jeszcze trzy dni, w których wiele może się wydarzyć. Walczymy o osiągniecie trzeciego celu akcji i przede wszystkim o frekwencję na meczu!

„Bo w Krakowie, Krakowie, Krakowie, gdzie NAJLEPSI kibice w Polsce są!"


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 14

06.10.2015

Mecenasi dołączają do projektu!

Wisła Kraków to prawie 110 lat historii wielu pokoleń kibiców pochodzących nie tylko z Krakowa czy Małopolski, ale również z całego kraju. Wisła Kraków to instytucja, która jest ważna dla wielu znakomitych firm dział... czytaj więcej

Wisła Kraków to prawie 110 lat historii wielu pokoleń kibiców pochodzących nie tylko z Krakowa czy Małopolski, ale również z całego kraju. Wisła Kraków to instytucja, która jest ważna dla wielu znakomitych firm działających zarówno na rynku Polskim, jak i ogólnoświatowym. Jest nam niezwykle miło poinformować, że do projektu całej WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI dołączyło siedem bliskich nam marek, które uzyskały status MECENASÓW akcji „Wisła Kraków to nasza historia”!

Poniżej krótka charakterystyka naszych MECENASÓW:

COCA COLA – polskim przedstawicielem The Coca-Cola Company jest firma Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o., a producentem i dystrybutorem napojów – Coca-Cola HBC Polska. Ta jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek napojów gazowych na świecie egzystuje na rynku polskim od 1972 roku. Współpraca między podmiotami wielkiego koncernu opiera się na strategicznym partnerstwie, co wpływa na sukces całej firmy w skali światowej.

Od 2003 roku na krakowskim rynku nieruchomości działa DASTA INVEST SP. Z O.O., która realizuje inwestycje mieszkalne, zapewniając przy tym wysoką jakość świadczonych usług. Dowodzi tego choćby trzecie miejsce w małopolskim rankingu Gazel Biznesu w 2011 roku.

FOODCARE to polska firma z branży spożywczej założona ponad 30 lat temu. Jest to firma pochodząca z Małopolski, działająca w poprzednich latach pod nazwą Gellwe. FoodCare oferuje produkty dobrze znane krajowym konsumentom: 4MOVE, BLACK Energy Drink, Fitella, FRUGO, Gellwe i N-GINE. Poza tym Foodcare jest największym w Europie Centralnej producentem marek własnych w kategoriach deserowych. Sport w strategii marki Foodcare odgrywa ważną rolę, o czym świadczy fakt, iż twarzą napoju izotonicznego 4Move został manager Chelsea Londyn – Jose Mourinho.

GALECO SP. Z O.O. zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją profesjonalnych systemów rynnowych ze stali, tworzywa PCV, a także dekoracyjnej podsufitki dachowej. To firma o kilkunastoletnim doświadczeniu, pozwalającym stosować innowacyjne i przełomowe rozwiązania o wysokich, światowych standardach.

KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ SP. J. to największy Partner Play, posiada sieć stu punktów dealerskich oraz stu dwudziestu doradców biznesowych w całym kraju. Firma działa także w branży IT – jej działalność polega na produkcji oraz obsłudze oprogramowania do zarządzania relacjami z klientem GoNet CRM.

W 1989 roku w Bielsku Podlaskim państwo Urszula i Edward Siecińscy założyli przedsiębiorstwo SUEMPOL, które oferuje dziś wyroby z łososia pod wszelkimi możliwymi postaciami: świeżego, wędzonego na zimno i na gorąco, marynowanego, a także pstrąga i halibuta. Suempol oferuje najlepsze gatunkowo ryby z wód obok północnej Norwegii i Alaski!

TYSKIE to jedno z najpopularniejszych piw w Polsce. Wyróżnia je jasnozłoty kolor oraz wyraźna, chmielowa goryczka. Smak Tyskiego został wielokrotnie doceniony nagrodami branży piwowarskiej  na całym świecie. 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 13

06.10.2015

Jan Nowicki Ambasadorem naszej akcji!

Wisła Kraków jest również historią wybitnego aktora teatralnego i filmowego – Jana Nowickiego . Wieloletni sympatyk Białej Gwiazdy dołącza do grona Ambasadorów wyjątkowego projektu CAŁEJ WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI! Fot... czytaj więcej

Wisła Kraków jest również historią wybitnego aktora teatralnego i filmowego – Jana Nowickiego. Wieloletni sympatyk Białej Gwiazdy dołącza do grona Ambasadorów wyjątkowego projektu CAŁEJ WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI!

Fot. Anna Kondratowicz

Fot. Anna Kondratowicz

WISŁA – MOJE SERCE, a serce w wieku klubu i moim raz bije szybciej, raz wolniej. Nigdy jednak nie zagraża miłości, którą śmiało mogę nazwać – pierwszą.  Płyniemy dalej! Aż do zwycięstwa!” – zaznaczył Jan Nowicki. Aktor znany z udziału w licznych produkcjach, za swoją twórczość odznaczony Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski, Złotym i Srebrnym Krzyżem Zasługi czy też Złotym Medalem „Zasłużony dla Kultury Gloria Artis” bez wahania podkreśla swoje przywiązanie do wiślackich barw klubowych.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 12

05.10.2015

Cel drugi osiągnięty!

Akcja #ToNaszaHistoria wyraźnie przyspiesza. Do projektu dołączyli kolejni kibice i mecenasi. Dzięki zaangażowaniu CAŁEJ WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI cel drugi został osiągnięty! Przed nami ostatnie 5 dni akcji i jeden cel. Frekwencja, frekwencja, frekwenc... czytaj więcej

Akcja #ToNaszaHistoria wyraźnie przyspiesza. Do projektu dołączyli kolejni kibice i mecenasi. Dzięki zaangażowaniu CAŁEJ WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI cel drugi został osiągnięty! Przed nami ostatnie 5 dni akcji i jeden cel. Frekwencja, frekwencja, frekwencja! Nie masz jeszcze biletu? Dołącz! Masz bilet? Weź swoich znajomych! 

Przypominamy, że posiadacze Karty Kibica, którzy nie wymienili jeszcze voucherów na bilety, mogą dokonać wymiany na stronie bilety.wisla.krakow.pl do 06.10.2015 do godziny 10.00. Po tym terminie wymiana będzie możliwa tylko w Strefie Kibica.  Od wtorku 6 października 2015 roku od godziny 11.00 posiadacze Kart Kibica będą mogli nabywać bilety na „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy” za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 11

05.10.2015

Ważne informacje dla posiadaczy Kart Kibica

Posiadacze Karty Kibica, którzy nie wymienili jeszcze voucherów na bilety, mogą dokonać wymiany na stronie bilety.wisla.krakow.pl do 06.10.2015 do godziny 10.00. Po tym terminie wymiana będzie możliwa tylko w Strefie Kibica. &n... czytaj więcej

Posiadacze Karty Kibica, którzy nie wymienili jeszcze voucherów na bilety, mogą dokonać wymiany na stronie bilety.wisla.krakow.pl do 06.10.2015 do godziny 10.00. Po tym terminie wymiana będzie możliwa tylko w Strefie Kibica.  

Od wtorku 6 października 2015 roku od godziny 11.00 posiadacze Kart Kibica będą mogli nabywać bilety na „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy” za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl. 

Podsumowując, od 6 października od godziny 11.00 bilety będzie można nabywać w następujący sposób:

 • w kasach zlokalizowanych w Strefie Kibica (nie jest wymagana Karta Kibice)
 • za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl (wymagana Karta Kibica)
 • na stronie akcji w formie vouchera do wymiany w kasach w Strefie Kibica (nie jest wymagana Karta Kibica).

zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 10

04.10.2015

Kuba Błaszczykowski Ambasadorem!

WISŁA KRAKÓW TO MOJA HISTORIA! – deklaruje nowy Ambasador projektu Klubu oraz całej Wiślackiej społeczności –  KUBA BŁASZCZYKOWSKI . Reprezentacyjne obowiązki sprawiają, że skrzydłowego Fiorentiny zabraknie w meczu Legend ... czytaj więcej

WISŁA KRAKÓW TO MOJA HISTORIA! – deklaruje nowy Ambasador projektu Klubu oraz całej Wiślackiej społeczności – KUBA BŁASZCZYKOWSKI. Reprezentacyjne obowiązki sprawiają, że skrzydłowego Fiorentiny zabraknie w meczu Legend Wisły Kraków z obecną drużyną Białej Gwiazdy, który już w najbliższą sobotę odbędzie się na Stadionie im. Henryka Reymana. – Niestety nie będę mógł wziąć udział w tym jakże ważnym, również dla mnie, wydarzeniu – powiedział Jakub Błaszczykowski 

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Kuba byłby gwiazdą drużyny Legend Białej Gwiazdy i jej podporą w tym spotkaniu. Z uwagi na powołanie do reprezentacji Polski na kluczowe mecze w walce o awans do EURO 2016 ze Szkocją i Irlandią, nie weźmie udział w wyjątkowym, dla całej Wiślackiej społeczności,  wydarzeniu. Wszyscy sympatycy Wisły zapewne mają w pamięci mecze Białej Gwiazdy z udziałem Błaszczykowskiego, jego wielkie poświęcenie i heroiczną walkę o każdy centymetr boiska. To właśnie z drużyną mającą siedzibę przy ulicy Reymonta Kuba świętował swoje pierwsze piłkarskie sukcesy, sięgając wraz z parterami z zespołu po tytuł mistrza i wicemistrza Polski.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 9

03.10.2015

Pierwszy cel zrealizowany! Zmiany w nagrodach!

Brawo kibice! Pierwszy cel zrealizowany! Pokazujecie, że Wisła Kraków to historia, która nie pozwala na przeciętność. Przyspieszamy tempo i walczymy o realizację kolejnego celu oraz o jak najwyższą frekwencję na wyjątkowym meczu! ... czytaj więcej

Brawo kibice! Pierwszy cel zrealizowany! Pokazujecie, że Wisła Kraków to historia, która nie pozwala na przeciętność. Przyspieszamy tempo i walczymy o realizację kolejnego celu oraz o jak najwyższą frekwencję na wyjątkowym meczu!

Wprowadziliśmy kilka zmian w nagrodach. Na stronie akcji dostępna jest już nagroda „Pomeczowe przyjęcie w strefie VIP”. W przyjęciu wezmą udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00.

W pomeczowym przyjęciu wezmą również udział kibice, którzy wybiorą lub już wybrali takie nagrody jak "Miejsce w SkyBox”,"Koszulka okolicznościowa z numerem 110 i 1906”, „Sędzia techniczny pierwszej i drugiej połowy”, "Opaska kapitańska z autografem”, „Asystent trenera drużyny Wisły i drużyny Gwiazd” oraz „Udział w meczu”.

Jeżeli marzyliście o rozegraniu mecz u boku klubowych Legend i odczuciu emocji towarzyszącym piłkarzom wybiegającym na murawę boiska przy wrzawie tysięcy kibiców zgromadzonych na stadionie, to macie jeszcze taką możliwość! Nagroda „Udział w meczu” dostępna będzie do poniedziałku 5.10 do godziny 12.00.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 8

30.09.2015

Żywa Legenda Klubu oraz sześć innych Gwiazd dołączają do składu!

Było ich do tej pory czternastu – świetnych piłkarzy, którzy mogą w każdej chwili powiedzieć: „WISŁA KRAKÓW TO MOJA HISTORIA”. Już wkrótce, 10 października wezmą udział w wyjątkowym meczu Wiślackich Legend z obec... czytaj więcej

Było ich do tej pory czternastu – świetnych piłkarzy, którzy mogą w każdej chwili powiedzieć: „WISŁA KRAKÓW TO MOJA HISTORIA”. Już wkrótce, 10 października wezmą udział w wyjątkowym meczu Wiślackich Legend z obecną drużyną „Białej Gwiazdy”. Dziś możemy już powiedzieć, że kadra tej fantastycznej drużyny powiększa się o siedmiu kolejnych graczy. Musisz znów ujrzeć ich w akcji!W historii każdego wielkiego klubu jest kilku zawodników, do których idealnie pasują określenia ikona czy żywa legenda. W przypadku Wisły jest nim na pewno KAZIMIERZ KMIECIK, strzelecki fenomen, który pod względem liczby zdobytych bramek wciąż pozostaje w klubowych kronikach numerem jeden. W koszulce z białą gwiazdą rozegrał w sumie 350 spotkań, zdobył 180 goli, w tym aż 153 w lidze. Szybki i zwinny, łatwo uciekał obrońcom, którzy starali się dotrzymać mu kroku. Czterokrotnie był najlepszym strzelcem ekstraklasy, a raz do tego miana zabrakło mu jednego gola. Wybitny snajper Wisły jest szczupły, nie wyglądał jak współcześni gladiatorzy – koledzy wołali na niego „Suchy” lub „Badyl”. Spryt i szybkość – to były atuty pana Kazimierza, który po raz kolejny wystąpi w WIŚLACKICH BARWACH!

Wisła z lat 70. była zespołem grającym piękną, techniczną piłkę. Dostarczała reprezentacji Polski, czołowej wtedy drużynie świata, wielu znakomitych graczy. Sama ich wychowywała, w większości byli to gracze z Krakowa lub regionu. Bogatsze kluby, jak Legia czy Górnik, ściągały graczy z całej Polski, ale monopolu na mistrzowskie tytuły nie miały. W 1978 roku najlepsza w kraju była Wisła, a obok gwiazd pokroju Kmiecika, Iwana, Maculewicza, Szymanowskiego czy Musiała rozwijał się talent MARKA MOTYKI. Nie był gwiazdą, ale u kibiców zyskał ogromny szacunek za wyjątkową ambicję, za to, że po każdym meczu miał czarną, wybrudzoną koszulkę od jeżdżenia po murawie. Z klubem zdobył mistrzostwo Polski, ale też zaznał goryczy spadku do drugiej ligi. Mimo wielu propozycji nie zdecydował się na opuszczenie klubu, bo jak mawiał, „czuł się odpowiedzialny za powrót Wisły na właściwe jej miejsce”. To jest właśnie WIŚLACKI CHARAKTER!

W meczach z Realem Saragossa, Hajdukiem Split, Barceloną czy Interem Mediolan „Białą Gwiazdę” reprezentował OLGIERD MOSKALEWICZ. To była już Wisła z wieloma znakomitymi zawodnikami, ale także tworząca na boisku monolit – efektem były kolejne tytuły mistrzowskie i niezapomniane pucharowe emocje. Czego po latach żałuje „Olo” Moskalewicz? Tego, że nie zagrał na przebudowanym, nowoczesnym stadionie przy Reymotna. 10 października dostanie więc szansę występu przed NAJLEPSZYMI KIBICAMI w Polsce!

Młodsze pokolenie sympatyków 13-krotnych mistrzów Polski powinno doskonale pamiętać MARKA ZIEŃCZUKARADOSŁAWA MAJDANA, DAMIANA GORAWSKIEGO i przede wszystkim – NIKOLĘ MIJAILOVICIA. Niesforny serbski obrońca szybko stał się ulubieńcem trybun – za oddanie wiślackim barwom, za brawurę na boisku, za... „Białą Gwiazdę” wystrzyżoną na skroni. Przez blisko cztery lata spędzone w Wiśle zdobył tylko dwa gole, ale oba w niezwykłych meczach. Najpierw w ligowej potyczce w Zabrzu, gdy minął trzech rywali, pokonał bramkarza, by po chwili... zobaczyć czerwoną kartkę. Później zaś w 93. minucie meczu w Salonikach, cudownym uderzeniem z rzutu wolnego przedłużając szansę Wiślaków na pierwszy awans do fazy grupowej w europejskich pucharach. Kilkanaście minut później po trafieniu Mauro Cantoro awans ten stał się faktem. W Grecji Wisła mogła też awansować do Ligi Mistrzów, ale w starciu z Panathinaikosem skrzywdził ją angielski sędzia. Któż nie pamięta łez Radosława Majdana po tym spotkaniu albo cudownych asyst Marka Zieńczuka czy rajdów Damiana Gorawskiego?


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 7

29.09.2015

Jedyny polski zwycięzca Rajdu Dakar Ambasadorem!

Rafał Sonik jest krakowianinem, dlatego Wisła Kraków to także jego historia. Jedyny polski zwycięzca Rajdu Dakar dołącza do grona Ambasadorów wyjątkowego projektu CAŁEJ WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI! To klub z fantastyczną i wielką his... czytaj więcej

Rafał Sonik jest krakowianinem, dlatego Wisła Kraków to także jego historia. Jedyny polski zwycięzca Rajdu Dakar dołącza do grona Ambasadorów wyjątkowego projektu CAŁEJ WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI!To klub z fantastyczną i wielką historią – mówi dzisiaj Rafał Sonik, który sam tworzy historię, ale innej dyscypliny. Na początku roku spełnił swoje wielkie marzenie i wygrał prestiżowy Rajd Dakar w kategorii quadów. Ambasador projektu „Wisła Kraków to nasza historia” podkreśla, że ten wyjątkowy Klub ma ogromne znaczenie nie tylko dla samego Krakowa, ale i całej południowej Polski. – Bez wahania przyłączyłem się do tej akcji! – zapewnia Rafał Sonik.
zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 6

29.09.2015

#ToNaszaHistoria

Dołączyłeś do akcji #ToNaszaHistoria? Będziesz 10.10.2015 na meczu "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"? Podziel się swoją historią związaną z Białą Gwiazdą i umieść ją na Facebooku lub Twitterze z #ToNaszaHistoria oraz certyfikatem ze strony&n... czytaj więcej

Dołączyłeś do akcji #ToNaszaHistoria? Będziesz 10.10.2015 na meczu "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"? Podziel się swoją historią związaną z Białą Gwiazdą i umieść ją na Facebooku lub Twitterze z #ToNaszaHistoria oraz certyfikatem ze strony Fans4club.com.

Wśród uczestników wybierzemy kibica, którzy otrzyma koszulkę okolicznościową z autografami Gwiazd oraz numerem oznaczającym frekwencję z meczu. Certyfikat znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem Twoje nagrody. Panel użytkownika widoczny jest po zalogowaniu w prawym górnym rogu strony. 

10.10.2015 PEŁNE R22!!! Bo Wisła Kraków to nasza historia!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 5

26.09.2015

Bilety na mecz "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" dostępne w Strefie Kibica!

Od soboty 26 września, od godz. 11.00 bilety na to spotkanie można kupować także w Strefie Kibica! Sprzedaż wejściówek na ten wyjątkowy mecz oraz wymiana voucherów zakupionych na stronie fans4club.com odbywać się będzie w Str... czytaj więcej

Od soboty 26 września, od godz. 11.00 bilety na to spotkanie można kupować także w Strefie Kibica! Sprzedaż wejściówek na ten wyjątkowy mecz oraz wymiana voucherów zakupionych na stronie fans4club.com odbywać się będzie w Strefie Kibica. Przypominamy, że do zakupu biletów na mecz „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy” nie jest konieczna Karta Kibica.  

Sprzedaż internetowa
Cały czas można nabywać vochery na to spotkanie przez Internet na stronie projektu. Ich wymiany można dokonać na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Aby to zrobić wymagane jest aktywne konto i ważna Karta Kibica. Kibice, którzy nie posiadają Karty Kibica mogą wymieniać vouchery tylko w Strefie Kibica.
 
UWAGA: Bilety sprzedane bezpośrednio w kasach będą na bieżąco uwzględniane w statystykach na stronie akcji oraz widoczne na wirtualnym stadionie, znajdującym się pod adresem stadion.fans4club.com.
 
Bilety na mecz „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy” w Strefie Kibica można kupować: 
- w dni powszednie w godz. 11.00 – 19.00;
- w soboty od godz. 11.00 do 16.00;
- w niedzielę 4 października od godz. 11.00 do 16.00.

Bezpłatne wejście na mecze Wisły dla najmłodszych
Na wszystkie trybuny bezpłatnie mogą wejść dzieci do 6. roku życia wraz z opiekunem posiadającym ważny bilet. Na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwoje dzieci, które będą siedziały razem z nim na jednym miejscu. 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 4

23.09.2015

Gwiazdy i idole niedawnych lat dołączają do drużyny Gwiazd!

Ilu piłkarzy będzie liczyła Drużyna Gwiazd Wisły Kraków w wyjątkowym spotkaniu z obecnym zespołem Białej Gwiazdy? Na boisku – jedenastu, a gotowych do gry – co najmniej drugie tyle. Do dziewięciu znanych już nazwisk dziś dołącza pię... czytaj więcej

Ilu piłkarzy będzie liczyła Drużyna Gwiazd Wisły Kraków w wyjątkowym spotkaniu z obecnym zespołem Białej Gwiazdy? Na boisku – jedenastu, a gotowych do gry – co najmniej drugie tyle. Do dziewięciu znanych już nazwisk dziś dołącza pięć kolejnych. Uwaga, uwaga! 10 października na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana zobaczycie zawodników, którzy niedawno byli WASZYMI IDOLAMI!Tym razem nowych piłkarzy zaczynamy przedstawiać wyjątkowo nie od formacji defensywnej, ale od ataku. Wiemy już, że obok Tomasza Frankowskiego zagra nie kto inny, jak MACIEJ ŻURAWSKI! W swojej karierze „Żuraw” dziewięciokrotnie był mistrzem Polski, Szkocji i Cypru, pięć z tych tytułów wywalczył z Wisłą. W ekstraklasie zdobył w sumie 121 bramek. U jego boku terminował przed laty Paweł Brożek, który dzięki dwóm trafieniom w Bielsku-Białej wyprzedził o jednego gola swojego dawnego idola – teraz obecny napastnik Wisły ma 122 gole w ekstraklasie. Który z nich więcej strzeli 10 października? Jedno jest pewne – WISŁA KRAKÓW TO ICH HISTORIA!

W środku pomocy znów zobaczymy RADOSŁAWA SOBOLEWSKIEGO. Przez 8,5 roku zostawiał zdrowie na boisku i wylewał pot dla Wisły, słynął z tego, że nigdy nie odstawiał nogi. Swoją postawą na boisku motywował zespół i zjednywał sobie kibiców, dla których do dziś jest idolem. Jako wieloletni kapitan krakowskiej drużyny dawał przykład innym piłkarzom, jak z zaangażowaniem i honorem występować w koszulce z białą gwiazdą na piersi. Choć bramki zdobywał rzadko, to były one wyjątkowej urody i niezwykłej wagi. "Sobol" – PRAWDZIWA LEGENDA WISŁY!

Za plecami „Sobola” pojawią się JACEK MATYJA i TOMASZ KŁOS. Ten drugi, wybitny reprezentant Polski, kierował obroną Wisły w mistrzowskich latach 2004 i 2005. Do Krakowa przyjechał po kilku sezonach spędzonych we Francji i Niemczech, gdzie swoją grą dwukrotnie zasłużył, zdaniem dziennikarzy „Piłki Nożnej”, na tytuł najlepszego obrońcy roku. Jacek Matyja koszulkę z białą gwiazdą zakładał dekadę wcześniej – w trudnych latach 90-tych, gdy pierwsze sukcesy WIELKIEJ WISŁY poprzedził spadek z ekstraklasy. Od dziecka był kibicem klubu z ulicy Reymonta 22, a już po zakończeniu kariery – w 2013 roku – jako trener doprowadził drużynę juniorów młodszych Wisły do tytułu mistrza Polski!

W Drużynie Gwiazd zaprezentuje się także MARIUSZ PAWEŁEK. Trzykrotny mistrz Polski z Wisłą nieraz podkreślał, że wywalczone wraz z kolegami z drużyny tytuły odegrały w jego piłkarskiej karierze znaczącą rolę. Dzięki swoim interwencjom pozostał nie tylko w pamięci kibiców, ale i zapisał się na kartach historii klubu.


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 3

21.09.2015

Oprawa na mecz "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"!

Wielkim meczom towarzyszą wspaniałe oprawy meczowe. Nie inaczej ma być w przypadku spotkania „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Zrealizowanie pierwszego celu w projekcie „Wisła Kraków to nasza historia”, czyli zebranie kwoty ... czytaj więcej

Wielkim meczom towarzyszą wspaniałe oprawy meczowe. Nie inaczej ma być w przypadku spotkania „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”. Zrealizowanie pierwszego celu w projekcie „Wisła Kraków to nasza historia”, czyli zebranie kwoty 380 tys. złotych oznaczać będzie, że przekażemy 5000 złotych na specjalną oprawę tego fantastycznego widowiska. Jeśli zrealizujemy drugi cel i zbierzemy 520 tys. złotych, na oprawę zostanie przeznaczone 7000 złotych. Wreszcie przekroczenie kwoty 740 tys. złotych, czyli zrealizowanie celu numer trzy, pozwoli na przekazanie 10000 złotych na oprawę wyjątkowego meczu, jakiego nigdy jeszcze nie było! 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 2

18.09.2015

Legendarny trener i prezes Ludwik Miętta-Mikołajewicz Ambasadorem akcji!

Wisła Kraków to moja historia. Wisła Kraków TO MOJE ŻYCIE – to słowa człowieka od blisko 70 lat związanego z Białą Gwiazdą. Legendarny trener i prezes Ludwik Miętta-Mikołajewicz został Ambasadorem naszej akcji! „Wi... czytaj więcej

Wisła Kraków to moja historia. Wisła Kraków TO MOJE ŻYCIE – to słowa człowieka od blisko 70 lat związanego z Białą Gwiazdą. Legendarny trener i prezes Ludwik Miętta-Mikołajewicz został Ambasadorem naszej akcji!

„Wisła Kraków nigdy nie była przeciętnym klubem. Miała wiele sekcji, zawsze któraś dominowała w kraju, a czasem poważnie liczyła się w Europie” – przypomina Honorowy Prezes Wisły Kraków, który w 1970 roku doprowadził drużynę koszykarek do finału Klubowego Pucharu Europy. „Wyróżniało nas to, że byliśmy wielką wiślacką społecznością, wspieraliśmy się nawzajem. Jedni kopali piłkę, inni odbijali, kolejni rzucali, razem pracując dla wspólnej idei Wielkiej Wisły” – dodaje. Ludwik Miętta-Mikołajewicz w latach 1990-2015 był prezesem Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, a w międzyczasie trzykrotnie stawał na czele zarządu piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA. „Ten klub zawsze mógł i może liczyć na moje wsparcie i doświadczenie. Cieszę się, gdy widzę, że podobnie myślą kolejne pokolenia w znajomych mi wiślackich rodzinach” – mówi Miętta-Mikołajewicz.

Jeśli czujesz, że Wisła Kraków to także część Twojego życia, że idee Ludwika Miętta-Mikołajewicza są Tobie bliskie –  stań się częścią projektu CAŁEJ WIŚLACKIEJ SPOŁECZNOŚCI! 
 


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 

Aktualizacja nr 1

16.09.2015

Kolejne Legendy dołączają do zespołu Gwiazd!

Bramkarz, środkowy i prawy obrońca oraz środkowy i prawy pomocnik - znamy kolejnych piłkarzy Drużyny Gwiazd Wisły Kraków, która 10 października stawi czoła obecnej drużynie Białej Gwiazdy! CAŁA WIŚLACKA SPOŁECZNOŚĆ już wkrótce pon... czytaj więcej

Bramkarz, środkowy i prawy obrońca oraz środkowy i prawy pomocnik - znamy kolejnych piłkarzy Drużyny Gwiazd Wisły Kraków, która 10 października stawi czoła obecnej drużynie Białej Gwiazdy! CAŁA WIŚLACKA SPOŁECZNOŚĆ już wkrótce ponownie obejrzy ich w akcji!

Bramkarza oraz prawego pomocnika łączy podobna wiślacka przeszłość. Artur Sarnat i Grzegorz Pater rozpoczynali swoją przygodę w czasach, gdy Wisła nie była w krajowej czołówce. Przyczynili się do jej powrotu do Ekstraklasy, a później tworzyli trzon drużyny świętującej pierwsze poważne sukcesy na przełomie wieków. Obu łączy też wyjątkowa rywalizacja z FC Barceloną w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Kibice na stadionie przy Reymonta przecierali oczy ze zdumienia, gdy 8 sierpnia 2001 roku po dwóch bramkach Patera Wisła prowadziła w 32. minucie z "Dumą Katalonii" 2:1. Hiszpanie wygrali wówczas 4:3, ale i w rewanżu wiślacy dzielnie stawiali czoła jednemu z najlepszych klubów Europy. To wtedy, na Camp Nou, Sarnat bohatersko strzegł wiślackiej bramki przed atakami Kluiverta, Savioli, Rivaldo czy Xaviego. Pokonał go dopiero rezerwowy Luis Enrique na nieco ponad kwadrans przed końcem meczu. Dziś Luis Enrique prowadzi pierwszą drużynę Barcelony.

Szkoleniowcem Wisły jest za to Kazimierz Moskal, wtedy także podstawowy zawodnik "Białej Gwiazdy", przez lata ulubieniec kibiców. Jak obecny trener Wisły poradzi sobie w starciu z zawodnikami, których dziś sam trenuje w Ekstraklasie?

Legendom będzie o tyle łatwiej, że na ich prawej obronie znów wystąpi Marcin Baszczyński. Podczas swoich dziewięciu sezonów spędzonych w koszulce z Białą Gwiazdą na piersi sześciokrotnie cieszył się z tytułu mistrza Polski. Rozegrał rekordowe w historii klubu 50 spotkań w europejskich pucharach. Gdy kończył karierę, przed meczem z Legią koledzy z Wisły wybiegli na boisko w koszulkach z numerem 4 i napisem "Legenda". Bo Baszczyński to Legenda, a skoro tak - nie może go zabraknąć w legendarnym meczu!

Status gwiazdy do dziś zachowuje wychowanek słynnego Santosu, a obecnie piłkarz Hannoveru 96 - Marcelo. Kilka sezonów temu tworzył znakomity duet środkowych obrońców z Arkadiuszem Głowackim, teraz zagrają przeciwko sobie, ale ze wspólną ideą. BO WISŁA KRAKÓW TO TAKŻE ICH HISTORIA!


zwiń

Podziel się ze znajomymi:

 
 
 
Szymon Słodyczka
Polska, Skawina
10.10.2015
Tomasz Baran
Polska, Leżajsk
10.10.2015
Przemyslaw Kukula
Kraków
10.10.2015
Mirek Domagała
Kraków
10.10.2015
Anna Nowak
10.10.2015
Łukasz Kaszuba
Polska, Kraków
10.10.2015
Mieczysław Gehrke
Polska, Kraków
10.10.2015
Maciej Kukiełka
Polska, Brzezie
10.10.2015
Grzegorz Jamka
Polska, Kraków
10.10.2015
Maciej Piróg
Polska, Milanówek
10.10.2015
Adrian Bętkowski
10.10.2015
Krzysztof Dynkowski
Polska, Sandomierz
10.10.2015
Marcin Lalewicz
Polska, Wiślica
10.10.2015
Mikołaj Chanek
Kraków
10.10.2015
Mateusz Łukowicz
Wielka Brytania, Slough
10.10.2015
Dawid Radziszewski
10.10.2015
Weronika Broszkiewicz
10.10.2015
Leszek Obrzut
Polska, Grybów
10.10.2015
Mirosław Sieńko
Polska, Kraków
10.10.2015
Krzysztof Tusiński
Polska, Kraków
10.10.2015
Łukasz
10.10.2015
Tomasz Rykowski
Nidzica
10.10.2015
Tomasz Potańczyk
Kraków
10.10.2015
Łukasz Stalmach
Kraków
10.10.2015
Łukasz Wiercioch
Polska, Szczawnica
10.10.2015
10.10.2015
Robert Szymański
Polska, Sułkowice
10.10.2015
Krzysztof Rączkowski
10.10.2015
Jakub Gaj
Polska, Winiary Dolne
10.10.2015
Maciej Nawrot
Polska, Kraków
10.10.2015
Jacek Synowiec
Polska, Kraków
10.10.2015
Paweł Karpiarz
Polska, Kraków
10.10.2015
Tomasz Bachul
Polska, Osielec
10.10.2015
Rafał Mierzwa
Polska, Kraków
10.10.2015
mariusz kłusek
Polska, Kraków
10.10.2015
Andrzej Miczek
Polska, Tarnów
10.10.2015
Arkadiusz Piech
Polska, Kraków
10.10.2015
Małgosia Piekarska
10.10.2015
Wojciech Wójcik
Kraków
10.10.2015
Kamil Tybor
Francja, Prevessin-Moens
10.10.2015
Bartosz Badur
Polska, Kraków
10.10.2015
Marcin Pokrywka
Kraków
10.10.2015
Daniel Płoński
Polska, Białystok
10.10.2015
Jakub Izdebski
Kraków
10.10.2015
Tadeusz Piekarski
Polska, Secemin
10.10.2015
Adam Lewek
Polska, Sanok
10.10.2015
Łukasz Chrzanowski
10.10.2015
Grzegorz Kopytko
Polska, Brzesko
10.10.2015
Bartek Wróbel
Polska, Kraków
10.10.2015
Piotr Chmielewski
Wielka Brytania, GLASGOW
10.10.2015
Bartosz Spyt
Polska, Kraków
10.10.2015
Karol Tynka
Polska, Kraków
10.10.2015
Kamil Kupiński
10.10.2015
Robert Kantor
10.10.2015
Piotr Mazur
Polska, Kraków
10.10.2015
Mariusz Morawski
Polska, Kraków
10.10.2015
Grzegorz Turek
Kraków
10.10.2015
Maks Jach
NIEPOŁOMICE
10.10.2015
Mariusz Pitala
Polska, Mogilany
10.10.2015
Arkadiusz Suter
10.10.2015
Mateusz Kosek
Polska, Kalwaria Z.
10.10.2015
Alina Stec
Polska, Baranów Sandomierski
10.10.2015
Mateusz Knapik
Polska, Kraków
10.10.2015
Artur Starowicz
Polska, Kraków
10.10.2015
Robert Sulikowski
Polska, Zembrzyce
10.10.2015
Paweł Klapa
Polska, Wieliczka
10.10.2015
Marcin Kozak
Polska, Zabierzów Bocheński
10.10.2015
Mariusz Ostaszewski
Polska, Chocznia
10.10.2015
Mateusz Gucwa
10.10.2015
Wacław Stobierski
Polska, Nowy Sącz
10.10.2015
Rafał Borek
Polska, Kraków
10.10.2015
Paweł Zajda
10.10.2015
Mirosław Skowronek
Polska, Kraków
10.10.2015
Anna Miszczyk
Polska, Kraków
10.10.2015
Ola Grzeszak
Polska, Kraków
10.10.2015
Paweł Ryszka
Jelenia Góra
10.10.2015
10.10.2015
Mateusz Guzik
Polska, Głowienka
10.10.2015
Jarosław Rybak
Polska, Kraków
10.10.2015
Klaudia Dyl
Polska, Kraków
10.10.2015
Rafał Despet
Polska, Liszki
10.10.2015
Krzysztof Abramski
Skawina
10.10.2015
Thomas Schneider
Polska, Kraków
10.10.2015
Grzegorz Fimowicz
Polska, Białystok
10.10.2015
Tomasz Czwartkiewicz
Polska, Niepołomice
10.10.2015
Miłosz Siedlecki
Polska, Kraków
10.10.2015
Adrian Prochwicz
Polska, Łysokanie 124
10.10.2015
Jarosław Wąsacz
Polska, Bibice
10.10.2015
Krol Ryszard
Stany Zjednoczone, Rosemont IL.
10.10.2015
10.10.2015
Mariusz Żmuda
Polska, Radziszów
10.10.2015
Bartosz Krupa
Polska, Kraków
10.10.2015
Jan Surdziel
Kraków
10.10.2015
Maciej Sowula
Polska, Olkusz
10.10.2015
Michał Kwinta
Polska, Kraków
10.10.2015
Mateusz Patrowski
Stany Zjednoczone, mahopac
10.10.2015
Jacek Rogowski
Polska, Kierżno
10.10.2015
PIOTR FORTUNA
MALBORK
10.10.2015
Aneta Leciej
Polska, Kraków
10.10.2015
Mirosław Zajdel
Polska, Iwonicz
10.10.2015
Dariusz Piwowarczyk
Kraków
10.10.2015
Kamil Antkiewicz
10.10.2015
Mateusz Bystry
Polska, Częstochowa
10.10.2015
Łukasz Curlej
Kraków
10.10.2015
Franek Chmiel
10.10.2015
Aneta Żmijan
Kraków
10.10.2015
Jacek Dąbrowski
Polska, 05-870 Błonie
10.10.2015
Jerzy Kornecki
Stany Zjednoczone, Naperville
10.10.2015
Tomasz Krzempek
Polska, Bielsko-Biała
10.10.2015
Wojciech Andrzejewski
Bledzew
10.10.2015
Marcin Szymański
Polska, Szczecin
10.10.2015
Michał Flasza
Polska, Kłaj
10.10.2015
Timothy Krol
Stany Zjednoczone, Kinnelon, New Jersey
10.10.2015
Marcin Ćwikowski
Polska, Kraków
10.10.2015
Michał Jakimowicz
Polska, Reda
10.10.2015
10.10.2015
Damian Łapa
Polska, Dobczyce
10.10.2015
rafał gaczorek
kraków
10.10.2015
Kamil Solarczyk
Niepołomice
10.10.2015
Michał Grela
10.10.2015
Mariusz Stryczek
Polska, Ostrężnica
10.10.2015
10.10.2015
Jarosław Rola
Polska, Kraków
10.10.2015
Adam Dreścik
Bochnia
10.10.2015
Adam/Fundacja ACADEMICA Płuciennik
Kraków
10.10.2015
Łukasz Zegartowski
Polska, Kraków
10.10.2015
Krzysztof Kalemba
Polska, Kraków
10.10.2015
Dariusz Duman
10.10.2015
ROBERT MAZANEK
Polska, Kraków
10.10.2015
Krzysiek Cholewicki
10.10.2015
Karina Banaś
Polska, Kraków
10.10.2015
10.10.2015
Weronika Kiebzak
Polska, Kraków
10.10.2015
Jakub Niewiara
10.10.2015
Dot24
Polska, 31-514
10.10.2015
Sławek Kurowski
Polska, Kraków
10.10.2015
Michał Buczek
Zielona Góra
10.10.2015
Maciej Gruca
Wielka Brytania, Giltbrook
10.10.2015
Grzegorz Zębala
10.10.2015
Paweł Wiatr
Polska, Dąbrowa Tarnowska
10.10.2015
Michał Pilarczyk
Polska, Solec Kujawski
10.10.2015
Piotr Zachwieja
Polska, Krościenko nad Dunajcem
10.10.2015
Adam Bigus
Polska, SZCZYTNO
10.10.2015
Damien Orlof
Kraków
10.10.2015
Sandra Madej
Polska, Niepołomice
10.10.2015
Mateusz Krzysztof
Polska, Mszana Górna
10.10.2015
Norbert Duman
10.10.2015
Jacek Dudek
Polska, Limanowa
10.10.2015
Robert Wojciechowski
Polska, Rzeszówek
10.10.2015
Michał Łęgocki
Kraków
10.10.2015
Michał Kowalski
10.10.2015
Michał Czech
Polska, Kraków
10.10.2015
Patryk Lidwin
Polska, Wieliczka
10.10.2015
wojciech czerniak
Wielka Brytania, bristol
10.10.2015
Arkadiusz Arkita
10.10.2015
Dawid Karbowniczek
Polska, Kraków
10.10.2015
Jarosław Gieracki
10.10.2015
Kamil Adamik
10.10.2015
Michał Pelc
Kraków
10.10.2015
Tomasz Patyk
Polska, Kraków
10.10.2015
konrad kuboń
Polska
10.10.2015
10.10.2015
Konrad Możdżeń
Polska, Bochnia
10.10.2015
Dominik Kmita
Kraków
10.10.2015
Dawid Dąbrowski
Polska, Kraków
10.10.2015
Tomasz Tymecki
Polska, Hrubieszów
10.10.2015
Artur Musial
10.10.2015
Łukasz Góral
Polska, Kraków
10.10.2015
Łukasz Macioł
Polska, Bibice
10.10.2015
Rafał Kuran
Polska, Żyrardów
10.10.2015
Maciej Stolarczyk
Polska, Brzesko
10.10.2015
Jakub Szymski
Polska
10.10.2015
Michał Klęk
10.10.2015
Mateusz Olesiński
Polska, Piaseczno
10.10.2015
Mateusz Motyl
Polska, Kraków
10.10.2015
Paweł Moskwa
Polska, Kraków
10.10.2015
Mirosław Głuszek
Kraków
10.10.2015
Piotr Pałka
10.10.2015
Paweł Morawiecki
Polska, Kraków
10.10.2015
Tomasz Wójciak
10.10.2015
Tomek Śliz
Polska, Kraków
10.10.2015
Aleksander Gugulski
Polska, Skała
10.10.2015
Daniel Ponicki
Polska, Rabka-Zdrój
10.10.2015
Iwona Jurkowska
Polska, Klecza Dolna
10.10.2015
Amadeusz Ziułek
Polska, Kraków
10.10.2015
Karol Monkos
Polska, Lubliniec
10.10.2015
Michał Duda
Polska, Jarosław
10.10.2015
Belmir Alispahic
10.10.2015
Krzysztof Łaś
Polska, Nowy Targ
10.10.2015
Michał Bodzioch
Polska, Zielonki
10.10.2015
Arkadiusz Wargulec
Polska, Kraków
10.10.2015
Adrian Łanecki
Polska, Nowe Brzesko
10.10.2015
Robert Ekiert
Polska, Kraków
10.10.2015
Jakub Cieślik
Polska, Kraków
10.10.2015
Marcelina Mazur
10.10.2015
Damian Miszczak
Polska, Szczecin
10.10.2015
Krzysztof Cisło
Polska, Kraków
10.10.2015
Piotr Malina
Polska, Kraków
10.10.2015
Robert Pudłowski
10.10.2015
Piotr Kucharczyk
Kraków
10.10.2015
10.10.2015
Paweł Hadyś
10.10.2015
Grzegorz Mitoń
Polska, Kraków
10.10.2015
Łukasz Bartosik
Polska, Kraków
10.10.2015
Paweł Adamczyk
10.10.2015
Roman Śliwa
Polska, Zielona Góra
10.10.2015
10.10.2015
Wojciech Karpiel
Polska, Tymowa
10.10.2015
Janusz Marzec
Polska, Bystra
10.10.2015
Wojciech Herman
Szczecin
10.10.2015
10.10.2015
Joanna Grosz
Polska, Wieliczka
10.10.2015
Michał Natkaniec
Polska, Kraków
10.10.2015
Łukasz Wiatrowicz
Polska, Wrocław
10.10.2015
Marek Stańko
10.10.2015
Julia Zastawnik
Polska, Kraków
10.10.2015
Grzegorz Balon
Polska, Wadowice
10.10.2015
Radek Wiliński
Polska, Kraków
10.10.2015
Łukasz Księżarczyk
Kraków
10.10.2015
Tomek Mak
Strzelin
10.10.2015
Łukasz Pala
Kraków
10.10.2015
Mateusz Sudenis
Polska, Kraków
10.10.2015
Michał Wentrys
Dulowa
10.10.2015
Piotrek Dziedzic
Polska, Kraków
10.10.2015
Michal Skrzyniarz
10.10.2015
Wojtek Kłeczek
10.10.2015
Krzysztof Siłka
Polska, Ulanów
10.10.2015
Cezary Sawicki
10.10.2015
marcin dziedzic
Polska, krzywaczka 315
10.10.2015
Paweł Aksamit
Polska, Kraków
10.10.2015
Michał Hamerski
Polska, Zielonki
10.10.2015
Piotr Nieroda
10.10.2015
Radogost Martynowski
Polska, Kraków
10.10.2015
Grzegorz Hajduk
Polska, Kraków
10.10.2015
Mariusz Godyń
Polska, Krzeszowice
10.10.2015
Daniel Chałgasiewicz
Polska, Kraków
10.10.2015
Krzysztof Spólnik
Polska, Kraków
10.10.2015
Piotr Klimczak
Polska, Kraków
10.10.2015
Adrian Burzec
10.10.2015
Robert Gościniewicz
Polska
10.10.2015
Krystian Grabas
Kalników
10.10.2015
Radosław Figacz
Polska, Warszawa
10.10.2015
Karol Przeździk
Polska, Kozłów
10.10.2015
Mateusz Pachacz
Polska, Przeginia
10.10.2015
Łukasz Biela
Polska, Kraków
10.10.2015
Robert Pabijan
Polska, Kraków
10.10.2015
Michał Bednarz
kraków
10.10.2015
Lidia Jankowska
Polska, Kraków
10.10.2015
Krzysztof Hrydziuszko
Polska, Szczawnica
10.10.2015
Marcin Kieres
Polska, Chrzanów
10.10.2015
Norbert Tańcula
10.10.2015
10.10.2015
Maciej Kamiński
10.10.2015
Mateusz Słowik
10.10.2015
10.10.2015
Marcin Górski
Polska, Kraków
10.10.2015
Tomek Seremak
Polska, Kraków
10.10.2015
Grzegorz Pałys
Polska, Skawina
10.10.2015
Mateusz Wiktor
Polska, Wadowice
10.10.2015
10.10.2015
10.10.2015
Michał Chachlowski
10.10.2015
Bartosz mAZUR
kRAKOW
10.10.2015
Andrzej Kłyś
Polska, Brzeźnica
10.10.2015
Kuba Dudek
10.10.2015
Piotr Szkaradnik- Dirath
10.10.2015
Maciej Kita
10.10.2015
Łukasz Pyrz
10.10.2015
Michał Janus
Polska, Wieliczka
10.10.2015
Artur Brzeżański
10.10.2015
Michał Baster
Polska, Mników 254
10.10.2015
Łukasz Machaj
Polska, Tarnów
10.10.2015
Mirosław Bielecki
Polska, Zielone Drugie
10.10.2015
Marcin Petta
Polska, Krosno
10.10.2015
Mateusz Szymkowiak
Kępno
10.10.2015
Artur Jakubas
Polska, Żegocina
10.10.2015
Sebek Udała
Polska, Kraków
10.10.2015
Mateusz Flis
10.10.2015
Szymon Kiebzak
Kraków
10.10.2015
Szymon Przęczek
Polska, Zawada 182
10.10.2015
Malwina Sobczak
Polska, Pustków Żurawski
10.10.2015
Damian Szwandke
10.10.2015
Wojciech Książek
Polska, Kraków
10.10.2015
Mateusz Boroń
Polska, Kraków
09.10.2015
Michał Kosowski
Polska, Chrzanów
09.10.2015
Mateusz Leśniak
Polska, Kraków
09.10.2015
Sebastian Mirek
Polska, Pogwizdów
09.10.2015
Sebastian Gorgoń
Polska, Trzyciąż
09.10.2015
09.10.2015
Łukasz Łukasiński
Polska, Kraków
09.10.2015
Aleksandra Krasoń
Polska
09.10.2015
Wojciech Flasza
Polska, Kraków
09.10.2015
Audrey i Maciej Korczyńscy
Polska, Kraków
09.10.2015
Łukasz Sęk
09.10.2015
Grzegorz Kmieciak
09.10.2015
Piotr Fajdek
Polska, Olkusz
09.10.2015
09.10.2015
Piotr Miklaszewski
09.10.2015
Dominik Szymanek
09.10.2015
Marek Polończyk
Polska, Kraków
09.10.2015
Andrzej Brzozowski
Polska, Kraków
09.10.2015
Konrad Szarek
Polska, Jasienica Rosielna
09.10.2015
Łukasz Kurek
Polska, Lelów
09.10.2015
Damian Kowalski
09.10.2015
Sonia
09.10.2015
09.10.2015
09.10.2015
Sebastian Śledziowski
Polska, Zakrzów
09.10.2015
09.10.2015
Leszek Machnik
Polska, Proszowice
09.10.2015
Tomek Święch
Polska, Bochia
09.10.2015
Filip Ramza
Kraków
09.10.2015
Sebastian Stefański
Polska, Kraków
09.10.2015
Maciej Karcz
Polska, Kraków
09.10.2015
ZBIGNIEW JĘDRZEJCZYK
Polska, NIEPOŁOMICE
09.10.2015
09.10.2015
Piotr Kubicki
Polska, Kraków
09.10.2015
Paweł Porębski
Polska, Kraków
09.10.2015
Wiesław Hatala
Polska, Rzyki
09.10.2015
Piotr Bator
Polska, Kraków
09.10.2015
Bartłomiej Piasecki
Polska
09.10.2015
Agata Ślusarczyk
Polska, Zakliczyn
09.10.2015
Artur Przybytek
Polska, Kraków
09.10.2015
09.10.2015
Agnieszka Kubasiak
09.10.2015
Łukasz Pierzchała
09.10.2015
Arkadiusz Adamczyk
Polska
09.10.2015
Maciej Szromnik
Polska, Kraków
09.10.2015
Sandra Wolska
Polska, Kraków
09.10.2015
Katarzyna Gajewska
09.10.2015
Kuba Siwiec
09.10.2015
Marcin Janicki
Polska, Wadowice
09.10.2015
Szymek Wróbel
Polska, Skomielna Czarna 397
09.10.2015
Piotr Pątko
Polska, Bibice
09.10.2015
Krzysiek Chorzępa
09.10.2015
09.10.2015
Łukasz Adamczyk
Polska, Kraków
09.10.2015
09.10.2015
Michał Grzanka
Polska, Kraków
09.10.2015
MARCIN PAKONSKI
09.10.2015
09.10.2015
Andrzej Szostek
Polska, Kraków
09.10.2015
Maciej Latos
Polska, Klucze
09.10.2015
Artur Wacławczyk
Polska, Kowale
09.10.2015
Łukasz Szmiel
Polska, barlinek
09.10.2015
09.10.2015
Tomasz Pałetko
09.10.2015
Wojciech Urbańczyk
09.10.2015
Jakub Łukowski
Kraków
09.10.2015
Pawel Sroka
Polska, Koszyce Male
09.10.2015
Piotr Sałagacki
Polska, Warszawa
09.10.2015
Andrzej Wróbel
Kraków
09.10.2015
Magda Skowrońska
Polska, Kraków
09.10.2015
RAFAL DZIDA
Polska, BEŁŻEC
09.10.2015
09.10.2015
Krzysztof Książek
Polska, Bachowice
09.10.2015
Dominik Sala
Polska, Kraków
09.10.2015
Kamil Holiat
Polska, Kraków
09.10.2015
Tomasz Wątroba
Chełmek
09.10.2015
Bogusz Sajdak
Polska, Katowice
09.10.2015
Rafał Kura
Polska, Kraków
09.10.2015
Kamil Fasula
Polska, Tarnów
09.10.2015
Bartłomiej Głogowski
Polska, Kraków
09.10.2015
Janusz Rogowski
Polska, Zadzim
09.10.2015
Mariusz Stopa
Polska, Kraków
09.10.2015
09.10.2015
Damian Sado
Polska
09.10.2015
Piotr Szewczyk
Niepołomice
09.10.2015
Dariusz Waśniowski
Polska, Trąbki
09.10.2015
Grzegorz Ziarko
Polska, Kraków
09.10.2015
Patryk Grudnik
09.10.2015
Robert Wach
Polska, Sromowce Wyżne
09.10.2015
Sławomir Drobny
Polska, Osielec
09.10.2015
Mariusz Szczurek
Kraków
09.10.2015
Konrad Muchowicz
09.10.2015
Mikołaj Bembenek
Szubin
09.10.2015
Dominik Prus
Polska, Brzezinka
09.10.2015
Damian Zawierucha
Polska, świętoszów
09.10.2015
Paweł Trubaluk
Polska, Wieliczka
09.10.2015
Mateusz Góra
Polska, Kraków
09.10.2015
Dariusz Warnecki
Polska, Kraków
09.10.2015
Łukasz Karcz
Polska, Kraków
09.10.2015
Paweł Nowak
Polska, Kraków
09.10.2015
Jakub Królikowski
Polska, Kraków
09.10.2015
Maciej Dereń
Polska, Baligród
09.10.2015
Bartłomiej Zachara
Polska, Brzesko
09.10.2015
Leszek Ziembla
09.10.2015
Damian Gęgotek
Polska, Kraków
09.10.2015
Konrad Lepa
Polska, Kokotów
09.10.2015
Mateusz Bochenek
09.10.2015
Mikołaj Łuczko
09.10.2015
Tomasz Iwanowski
Polska
09.10.2015
Ewelina Bąk
Kraków
09.10.2015
Filip Muller
09.10.2015
Łukasz Michałek
Polska, Kraków
09.10.2015
09.10.2015
Jarosław Habowski
Polska, Pewelka
09.10.2015
Mariusz Wajdzik
Polska, Wadowice
09.10.2015
Tomasz Gołąb
Polska, Olkusz
09.10.2015
MARIUSZ ŁUKAWSKI
Polska, ŻURAWICA
09.10.2015
Patryk Szczerba
Polska, Kraków
09.10.2015
09.10.2015
LOMBARD DĘBOWSKI
KRAKÓW
09.10.2015
Paweł Szeląg
Polska, Kraków
09.10.2015
Sławomir Wszołek
Polska, Łużna
09.10.2015
Daniel Stanowski
Kraków
09.10.2015
Małgorzata Śliwa
09.10.2015
Piotr Franaszek
Polska, Kraków
09.10.2015
Marek Mania
09.10.2015
woj
09.10.2015
Jakub Kulpa
Polska, Kraków
09.10.2015
09.10.2015
Filip Cygankiewicz
Polska, Kraków
09.10.2015
Marcin Nowik
Czarna Białostocka
09.10.2015
Jarosław Trybuch
Polska, Kraków
09.10.2015
Maciej Latasz
Polska, Żywiec
09.10.2015
Paweł Papież
Polska, Bochnia
09.10.2015
Mirek Krall
Polska, Tur
09.10.2015
Rafał Więcek
Polska, Dębica
09.10.2015
Marek Chruściel
Polska, Jaworzno
09.10.2015
Adam
Polska
09.10.2015
Krzysztof Dębski
Polska, Kraków
09.10.2015
09.10.2015
Paweł Janus
Polska, Kraków
09.10.2015
Andrzej Kucharek
Wolbrom
09.10.2015
Jakub Kamenczak
Polska, Kraków
09.10.2015
Piotr Tomza
09.10.2015
Bartosz Kapturkiewicz
Polska, Wysoka
09.10.2015
Wojciech Prażuch
09.10.2015
Krzysztof Kaczmarski
Polska, Skawina
09.10.2015
Paweł Wodniak
Polska, Jaworzno
09.10.2015
Jarek Firek
Polska, Stróża
09.10.2015
BARBARA WODNIAK
Polska, JAWORZNO
09.10.2015
09.10.2015
Mateusz Wałaszek
Polska, Tarnów
09.10.2015
Marek Legutko
Polska, Piekary
09.10.2015
Krzysztof Ćwikliński
Polska, Zielonki
09.10.2015
Marcin Piega
Polska, Kraków
09.10.2015
Grzegorz Wróbel
Polska, Pleśna
09.10.2015
Sławomir Korba
Polska, Gdów
09.10.2015
Dominik Dyduła
Polska, Dulowa
09.10.2015
Rafał Stós
Polska, Gaj
09.10.2015
Michał Maciuszek
Polska, Zakopane
09.10.2015
Paweł Kumpicki
Krakow
09.10.2015
09.10.2015
Marcin Bułat
Polska, Gdów
09.10.2015
Łukasz Pyzik
09.10.2015
Marcin Łachut
09.10.2015
Wojciech Panek
Polska, Krzyszkowice
09.10.2015
Bartłomiej Basiaga
Polska, Kraków
09.10.2015
Albert Rejdych
Polska, Myślachowice
09.10.2015
Karol Piekarz
Polska, Cerekiew
09.10.2015
Krzysztof Spyrka
09.10.2015
Łukasz Knapik
09.10.2015
Krystian Klimek
Polska, krystian.klimek@gmail.com
09.10.2015
Magdalena Krawczyk
Polska, Kraków
09.10.2015
Jacek Świerczek
Polska, Kraków
09.10.2015
Michał Pająk
09.10.2015
Dominik Hycnar
Polska, Kraków
09.10.2015
Jeremiasz Acedonski
Polska, Kraków
09.10.2015
LKS TEMPO RZESZOTARY
Polska
09.10.2015
Rafal Zet
09.10.2015
Filip Bartwicki
09.10.2015
Kamil Ficek
Polska, Tenczynek
09.10.2015
Piotr Krupa
Chochołów
09.10.2015
Stanisław Kania
Kraków
09.10.2015
Sławomir Janik
Polska, Giebułtów
09.10.2015
leszek augustynek
Polska, trąbki
09.10.2015
Mariusz Lewicki
Polska, Ostrowiec Świętokrzyski
09.10.2015
Dagmara Rz
09.10.2015
Sebastian Antkowicz
Polska, Bibice
09.10.2015
Darek Furman
09.10.2015
Dawid Smereka
Krzeszowice
09.10.2015
Ryszard Grzybek
Polska, Kraków
09.10.2015
Anna Tłomak
Wielka Brytania, London
09.10.2015
Piotr Helmecki
09.10.2015
Piotr Mrozek
Kraków
09.10.2015
Paweł Piasecki
Polska, Kraków
09.10.2015
Victor Björling
Polska, Kraków
09.10.2015
Wanda Michalczak
Polska, Kraków
09.10.2015
Paweł Nowak
Polska, Dobieszowice
09.10.2015
09.10.2015
Kamila K.ska
krk
09.10.2015
Zbigniew Kucharzewski
Polska, Kraków
09.10.2015
09.10.2015
Marcin Ligęza
Polska, Kraków
09.10.2015
Łukasz Zapiór
09.10.2015
Michał Rodak
Polska, Kraków
09.10.2015
Krzysztof Bałaga
Polska, Kraków
09.10.2015
Dawid Antkowiak
Kruchowo
09.10.2015
09.10.2015
Paweł Dębski
Polska, Mokobody
09.10.2015
Krzysztof Zięba
Polska, Reguły
09.10.2015
Błażej Niemczyk
Polska, Kęty
09.10.2015
Lukasz Pieta
Polska, Proszowice
09.10.2015
Grzegorz Pieszczek
Kraków
09.10.2015
Jacek Kądziołka
Polska, Kraków
09.10.2015
Łukasz Grüner
Polska, Kraków
09.10.2015
Marcin Wcisło
Kraków
09.10.2015
Robert Kuczak
Polska, Kraków
09.10.2015
Ireneusz Żak
09.10.2015
Grzegorz Durman
Kraków
09.10.2015
Michal Niewiadowski
Polska, Kraków
09.10.2015
Dominik Kruszewski
Australia, Gold Coast
09.10.2015
Wojciech Wasieczko
Polska, Kraków
09.10.2015
Michał Wojnar
09.10.2015
Igor Mainka
Czechy, Trzyniec
09.10.2015
Michał Pawlik
Polska, Biecz
09.10.2015
Andrzej Giermek
Polska, Kraków
09.10.2015
Miłosz Wieliński
Polska, Gdynia
09.10.2015
Piotrek Bar
Polska
09.10.2015
Artur Lichwiarski
Polska, Chocznia
09.10.2015
Iza Niepogodzińska
Polska, Kraków
09.10.2015
Marek Niepogodziński
Polska, Kraków
08.10.2015
DawiD Szydłak
08.10.2015
Marek Piotrowski
08.10.2015
08.10.2015
08.10.2015
Łukasz Jagodziński
Polska, Kraków
08.10.2015
Marcin Policht
Polska, Tarnów
08.10.2015
Piotrek Przydatek
Polska, Kraków
08.10.2015
Michał Kossakowski
Kraków
08.10.2015
P.H.U. NEMBUD Jan Ulman Ulman
Polska, Myślenice
08.10.2015
Łukasz Krawczyk
Polska, Kraków
08.10.2015
Jarosław Wiensko
Polska, Wilków 104
08.10.2015
Igor Należniak
Polska, Kraków
08.10.2015
Damian Butkiewicz
Polska, Kraków
08.10.2015
Krzysztof Kopta
08.10.2015
Wojciech Mazur
Kraków
08.10.2015
Przemysław Kowalik
Polska, Kraków
08.10.2015
Mateusz Grzywacz
Polska, Słomniki
08.10.2015
08.10.2015
Kamil Nowotarski
Polska, Zator
08.10.2015
08.10.2015
Justyna Janus
Wieliczka
08.10.2015
Zbigniew Brhel
Polska, Dobczyce
08.10.2015
Rafal Golab
Kraków
08.10.2015
Przemysław Janus
Polska, Wieliczka
08.10.2015
Dariusz Daniel
kraków
08.10.2015
Wojciech Frankowski
08.10.2015
08.10.2015
Darek Pytel
Polska, Gdów
08.10.2015
Wojtek Baran
Polska, Zabawa
08.10.2015
Piotrek Drabicki
08.10.2015
Mirek Pietruszka
Kraków
08.10.2015
Cezary Bocian
Polska, Chrzanów
08.10.2015
Paweł Kowalczyk
Polska, Karczew
08.10.2015
Łukasz Lipecki
Kraków
08.10.2015
Wojciech Jaruga
Kłaj
08.10.2015
Łukasz Mikołajczyk
Polska, Kraków
08.10.2015
Maciej Partyński
Polska, Myślibórz
08.10.2015
Wisła Radom
08.10.2015
Krzysztof Piotrowski
Polska, Kraków
08.10.2015
Jerzy Michalski
Polska, Bytom
08.10.2015
To My
08.10.2015
Mariusz Górecki
Polska, Kraków
08.10.2015
Krzysztof Mastalerz
08.10.2015
Piotr Przybytek
Wieliczka
08.10.2015
Marcin Nowak
Polska, Kraków
08.10.2015
Mateusz Zając
Polska, Dąbrowa Górnicza
08.10.2015
Romuald Kopytko
Sułkowice
08.10.2015
Karol Stawicki
Polska, Sochaczew
08.10.2015
Grzegorz Szul
Polska, Kraków
08.10.2015
TADEUSZ SZLACHETKA
Polska, GŁOGOCZÓW
08.10.2015
Kamil Błasiński
Ujazd
08.10.2015
IRLIK WIESLAW
Polska, Kraków
08.10.2015
Mateusz Błasiak
Polska, Kraków
08.10.2015
Konrad Topa
08.10.2015
Andrzej Lada
Polska, Gołe Lazy 57
08.10.2015
Marek Curyło
Głubczyce
08.10.2015
Andrzej Jamróg
08.10.2015
Mateusz Gagaczowski
Polska, Kraków
08.10.2015
Piotr Sarota
Polska, Krzeszowice
08.10.2015
Dawid Łanucha
Polska, Nowa Wieś
08.10.2015
Ryszard Gadziała
Polska, Michałowice
08.10.2015
Artur Adamski
Polska, Kraków
08.10.2015
Agnieszka Krzyworzeka
Kraków
08.10.2015
Jacek Malisz
Polska
08.10.2015
Grzegorz Jaśkowiec
08.10.2015
Arkadiusz Łenyk
Polska, Tenczynek
08.10.2015
08.10.2015
Iwona Drążek Kowalska
Polska, Kraków
08.10.2015
Paweł Kubas
Polska, Przeworsk
08.10.2015
Krzysiek Buczak
Kraków
08.10.2015
Krzysztof Schabowski
08.10.2015
Jakub Radecki
Polska, Złota
08.10.2015
Grzegorz Młyński
Polska, MIECHÓW
08.10.2015
Szymon Zaborowski
Kraków
08.10.2015
Maciek Kąkol
Kraków
08.10.2015
Rafał Szumiec
Polska, Kraków
08.10.2015
Piotr Piekarz
Stany Zjednoczone, Spring Valley, NY
08.10.2015
08.10.2015
Ryszard Wojciechowski
Polska, Złotów
08.10.2015
Mateusz Grodowski
Polska, Wieliczka
08.10.2015
Jakub Kułaga
Tarnów
08.10.2015
Andrzej Bisaga
Polska, Kraków
08.10.2015
Michał Doroszyński
Polska, Radom
08.10.2015
Kamil Morawski
08.10.2015
Wojciech Żurek
Polska, Kraków
08.10.2015
Wojciech Żurawski
Polska, Kraków
08.10.2015
Szymon Zając
08.10.2015
Leszek Czarski
Polska, Bibice
08.10.2015
Tadeusz Szewczyk
Polska, Kraków
08.10.2015
Bartek Góra
Horyniec Zdrój
08.10.2015
Maciej Targosz
Przytkowice
08.10.2015
Tomek Fyda
Polska, Kraków
08.10.2015
Marcin Tynski
Polska, Tarnów
08.10.2015
Mariusz Giertler
Polska, Buczkowice
08.10.2015
Robert Głuszak
Polska, Piotrków Trybunalski
08.10.2015
Paweł Bażant
Kraków
08.10.2015
Radosław Zieliński
Polska, Toruń
08.10.2015
Artur Wątorek
08.10.2015
Sławomir Kawalec
Polska, Kraków
08.10.2015
Mateusz Piętak
Polska, Kraków
08.10.2015
Justyna Witek Cieśla
Polska, Warszawa
08.10.2015
Wojciech Mikulski
Polska, Mokrzyska
08.10.2015
GRZEGORZ GIERCARZ
Polska, Kraków
08.10.2015
Piotr Bielenin
Polska, Kraków
08.10.2015
Zbigniew Rogowski
Polska, Kraków
08.10.2015
08.10.2015
Małgorzata Trela
Polska, Zielonki
08.10.2015
Ewa Michalik
08.10.2015
Andrzej Czajka
Polska, Kraków
08.10.2015
08.10.2015
Anna Grabska
08.10.2015
08.10.2015
Konrad Wójcik
Polska, Ostrów
08.10.2015
Paweł Rozmus
Polska, Jedlicze
08.10.2015
Jakub Siwek
Polska, Kraków
08.10.2015
Dariusz Cała
Polska, Kraków
08.10.2015
Roch Pająk
Polska, Mętków
08.10.2015
Tomasz Tarasiuk
Polska, Wars
08.10.2015
Daniel Gromek
Polska, Zaręby Kościelne
08.10.2015
Mateusz Michoński
Gdynia
08.10.2015
08.10.2015
Wojtek Doległo
Polska, Chrzanów
08.10.2015
Adam Rokita
08.10.2015
Norbert Nowak
Staszów
08.10.2015
Szymon Kwiatkowski
Polska, Tarnobrzeg
08.10.2015
Krystian Cieślak
Polska, Kraków
08.10.2015
Karolina Dutka
Kraków
08.10.2015
michał fliśnik
Polska, Półwieś
08.10.2015
08.10.2015
Mateusz Dziekan
08.10.2015
Krzysztof Duda
Polska, Kraków
08.10.2015
Andrzej Farulewski
Polska, Gdańsk
08.10.2015
Artur Pisarek
Polska, Tarnów
08.10.2015
Artur Środa
Polska, Bielsko-Biała
08.10.2015
Maciej Kielesiński
08.10.2015
Maciej Litwin
08.10.2015
Damian Suska
Polska, CZAPLINEK
08.10.2015
Igor Karkoszka
Polska, Katowice
08.10.2015
Bartek Łuczak
Polska, Wronki
08.10.2015
Paweł Zdańkowski
Polska, Łuków
08.10.2015
Dawid Chaber
Polska, Wrocław
08.10.2015
Adam Herdzina
Polska, Czerwionka-Leszczyny
08.10.2015
Kacper Wrześniak
Polska, Kraków
08.10.2015
Czesław Darmohraj
Polska, Świdnica
08.10.2015
Adam Długokęcki
08.10.2015
Michał Kobylarz
Polska, Liszki
08.10.2015
Dawid Feluś
Polska, Tęgoborze
08.10.2015
Michał Jaworski
Polska, Bogucice
08.10.2015
Sławek Pudło
Mokrzyska
08.10.2015
Rafał Ziętek
Polska, Chorzów
08.10.2015
Jakub Bulak
Polska, Żdżary
08.10.2015
Michał Holewa
Polska, Kraków
08.10.2015
Krzysztof Socha
Polska, Ślemień
08.10.2015
Piotr Truchlewski
Polska, Radom
08.10.2015
08.10.2015
Wiesław Wójcik
Polska, Kraków
08.10.2015
Kamil Kot
08.10.2015
Jan Mucha
Polska
08.10.2015
Krzysztof Rojowski
Polska, Cieszyn
08.10.2015
Arek Woźniak
08.10.2015
Piotr Łacheta
Polska, Zabierzów
08.10.2015
Grzegorz Gaszyński
Kraków
08.10.2015
Jakub Radecki
Polska, Warszawa
08.10.2015
08.10.2015
Marcin Dźwigał
Polska
08.10.2015
Rafał Rojek
Polska, Reszel
08.10.2015
Mariusz Podlasiński
Polska, Gąsocin
08.10.2015
Mariusz Poprawa
Polska, Stronie
08.10.2015
Leszek Maziarz
Polska, Kraków
08.10.2015
Grzegorz Latos
08.10.2015
Jacek Seweryn
Polska, Kraków
08.10.2015
Andrzej Siarkowski
Polska, Kraków
08.10.2015
Tomas Kabała
Wielka Brytania, Bracknell
08.10.2015
Michał Kudłacz
Polska, Kraków
07.10.2015
Mariusz Kierczak
Polska, Skawina
07.10.2015
Tomasz Trzaska
Kraków
07.10.2015
Maciej Kaczmarczyk
Polska, Oleszyce
07.10.2015
Tomek Babik
Polska, Kuniów
07.10.2015
Agnieszka Batko
Wielka Brytania, Hemel Hempstead
07.10.2015
Mateusz Jabłoński
Polska, Dzierzgoń
07.10.2015
07.10.2015
Patryk Kądzielawa
Polska
07.10.2015
Mateusz Jankowicz
Bęczyn
07.10.2015
Marek Znamirowski
Polska, Warszawa
07.10.2015
Krzysztof Spyt
Polska, Warszawa
07.10.2015
Jarosław Micek
07.10.2015
Andrzej Pawlak
Polska, Dobczyce
07.10.2015
Jarosław Luzar
Polska, Wrząsowice
07.10.2015
Jakub Mitana
Polska, Liszki
07.10.2015
Damian Racut
07.10.2015
Fundacja Otwarte Ramię Białej Gwiazdy
Polska, Kraków
07.10.2015
Przemysław Chrupek
Sulejówek
07.10.2015
Robert Czarnota
Polska, Olkusz
07.10.2015
Paweł Pacławski
Polska
07.10.2015
Michał Bochenek
Polska, Chrzanów
07.10.2015
Tomek Franczyk
07.10.2015
Artur Marchewczyk
07.10.2015
GRZEGORZ BOCHENEK
Polska, Kraków
07.10.2015
Michał Hybza
Biała Piska
07.10.2015
Michał Kędzior
Polska, Bednary
07.10.2015
Magda Dzierwa
Polska, Wielczka
07.10.2015
Marcin Żak
Polska, Kraków
07.10.2015
Ewelina Mazanek
07.10.2015
Roman Dzierwa
Polska, Wieliczka
07.10.2015
Krzysztof Suski
Polska, Libertów
07.10.2015
Bartek Mickiewicz
07.10.2015
07.10.2015
MARCIN MAKOWSKI
Polska, WOLBROM
07.10.2015
Dominik Michalek
Polska, Kraków
07.10.2015
Krzysztof Węglewski
Polska, Zagórów
07.10.2015
Bartek Lizończyk
07.10.2015
Slawomir Saklak
Polska, Wojnicz
07.10.2015
Adrian Dutkiewicz
Wielka Brytania, Peterborough
07.10.2015
Mateusz Dubaj
07.10.2015
Mariusz Kuliszewski
Wielka Brytania, Londyn
07.10.2015
Bartek Sotnicki
07.10.2015
Marcin Konieczny
Polska
07.10.2015
Szymek Klamka
Wielka Brytania, Banbury
07.10.2015
Marcin Wymyslowski
Polska, Gdańsk
07.10.2015
Mariusz Michoński
Mielec
07.10.2015
07.10.2015
Grzegorz Kordas
07.10.2015
Jacek Adamczak
Polska, Nowa Sól
07.10.2015
Agnieszka Cichoń
07.10.2015
Krystian Białek
Polska, Kraków
07.10.2015
Krystian Bator
07.10.2015
Magdalena Soswa
07.10.2015
Tomasz Głuch
Polska, Trzebinia
07.10.2015
07.10.2015
Adam Kolodziej
Stany Zjednoczone, Elmwood Park
07.10.2015
Katarzyna Bień
07.10.2015
Przemek Flak
Polska, Nowy Sacz
07.10.2015
Dominik Kozik
07.10.2015
07.10.2015
Marcin Kalinowski
Nowy Wiśnicz
07.10.2015
Krzysztof Grzybek
Polska, Dobczyce
07.10.2015
Konrad Jurkowski
Polska, Klecza Dolna
07.10.2015
Piotrek Mr.
Polska, Kraków
07.10.2015
Marcin Matusz
Polska, Wróblik Królewski
07.10.2015
Robert Waśniowski
Polska, Kraków
07.10.2015
Monika Janeczek
Dobczyce
07.10.2015
Kamil Dębiński
Polska, Juszczyn
07.10.2015
Kamil Wywiał
Węgrzce Wielkie
07.10.2015
michał korzyński
Polska, Wodzisław Śląski
07.10.2015
Sebastian Węgrzynowski
Polska, Koszalin
07.10.2015
Grzegorz Łysoń
Polska, Pisarzowice
07.10.2015
Marcin Smok
Polska, Liszki
07.10.2015
Sylwester Stryczek
Gorzyce
07.10.2015
Tomasz Pietrzak
Polska, Łukowica
07.10.2015
Jakub Kwiatkowski
Polska, Kraków
07.10.2015
Cezary Milewski
Polska, Piaseczno
07.10.2015
Maciej Szostek
Polska, Kraków
07.10.2015
07.10.2015
Piotr Sitek
Polska, Poręba
07.10.2015
Marcin Balwierz
Polska, Kraków
07.10.2015
Paweł Oratowski
Polska, Kraków
07.10.2015
Karol Magiera
Dąbrowa Górnicza
07.10.2015
Karol Kapuściński
Kraków
07.10.2015
Krystian Przebinda
07.10.2015
Mateusz Jachimczak
Polska, Podłęże
07.10.2015
Bartłomiej Piekarz
Polska, Przeginia
07.10.2015
Rafał Mazurek
Polska, Sosnowiec
07.10.2015
Stanisław Maciołek
Polska, Kraków
07.10.2015
Kamil Musiał
07.10.2015
07.10.2015
Filip Korzycki
07.10.2015
Piotr Klimek
07.10.2015
Paweł Hanczaryk
Polska, Wymiarki
07.10.2015
Jakub Balicki
07.10.2015
Adrian Stefko
07.10.2015
Emilia Gomólak
Polska, Kraków
07.10.2015
Radosław Ratusznik
07.10.2015
Bartłomiej Święszek
07.10.2015
Sebastian Kroczka
Polska, Kraków
07.10.2015
Karolina Kaczmarczyk
Polska, Kraków
07.10.2015
Maciej Gocyła
Polska, Kraków
07.10.2015
Sebastian Stefanik
Polska, Poznań
07.10.2015
Kamil Latuszek
Polska, Kraków
07.10.2015
Michał Kulik
Bochnia
07.10.2015
Andrzej Popiel
Polska, Kraków
07.10.2015
Ignacy Janiszewski
Kraków
07.10.2015
Jakub Chamielec
Kraków
07.10.2015
Wojciech Rajda
Sułkowice
07.10.2015
Adam Bartyzel
Polska, Kraków
07.10.2015
Piotr Wojtas
Polska, Kraków
07.10.2015
Christopher Bajor
07.10.2015
Arkadiusz Matrac
Polska, Chorągwica
07.10.2015
Mateusz Wyroba
Polska, Skawina
07.10.2015
Kamil Krysta
Polska, Porąbka
07.10.2015
Karol Krõl
Polska, Poznań
07.10.2015
Filip Karkosz
Polska, Poznań
07.10.2015
Daniel Mirończuk
Polska, Kraków
07.10.2015
Łukasz Ryszka
Polska, Tychy
07.10.2015
Marcin Fus
Biłgoraj
07.10.2015
Piotr Kidacki
Polska, Kraków
07.10.2015
Kinga Cieślik
Polska, Bibice
07.10.2015
Michał Zając
07.10.2015
Robert Perek
Polska, Kraków
07.10.2015
07.10.2015
Adam Koprowski
07.10.2015
Paweł Bzorek
07.10.2015
Rafał Liśkiewicz
Polska, Głogczów 72
07.10.2015
Tomek Kadłuczka
07.10.2015
Marek Amrogowicz
Polska, Cieszyn
07.10.2015
Nikodem Klimała
Polska, Zawada
07.10.2015
Rafał Hajduk
Polska, Kraków
07.10.2015
Dariusz Falkus
Polska, Kraków
07.10.2015
Robert Gaszynski
Polska, Kraków
07.10.2015
Krzysztof Pawlak
Wola Radziszowska
07.10.2015
07.10.2015
Robert Skowronek
Polska, Kraków
07.10.2015
Bartosz Bakalarz
Polska, Kraków
07.10.2015
Patryk Kaim
Polska, Kraków
07.10.2015
Tomasz Pietrusinski
Warszawa
07.10.2015
Konrad Strach
Polska, Stanisławice
07.10.2015
Mateusz Adamczyk
Polska, Kraków
07.10.2015
Wojciech Kania
Polska, Żywiec
07.10.2015
Adam Misztal
Polska, Kraków
07.10.2015
07.10.2015
Michał Tondos
Olkusz
07.10.2015
Jacek Wilk
Polska, JANUSZOWICE
07.10.2015
Tomasz Kołodziejski
Polska, Jelenia Góra
07.10.2015
Dawid Litwin
Polska, Kraków
07.10.2015
Slawek Dzimira
Polska, Rzeszów
07.10.2015
Marcin Kuziel
07.10.2015
07.10.2015
Marta Sanak
Polska, Kraków
07.10.2015
Michał Bysiek
Polska, Kraków
07.10.2015
Paweł Janik
Kraków
07.10.2015
Paweł Chechelski
Polska, Kraków
07.10.2015
AGNIESZKA KLIMEK
Polska, GLIWICE
07.10.2015
Łukasz Rusin
07.10.2015
Robert Bożek
07.10.2015
Szymon Lelito
Polska, Kraków
06.10.2015
Marcin Wójcik
Polska, Czechowice-Dziedzice
06.10.2015
Krzysztof Wiekierak
Polska, Kraków
06.10.2015
Przemysław Wajda
Kraków
06.10.2015
MONIKA ZIEMIANIN
06.10.2015
Paweł Bieniek
Polska, Bochnia
06.10.2015
Marcin Dymon
06.10.2015
Dawid Kostorz
Polska, Nowy Targ
06.10.2015
Marcin Bąk
Polska, Kraków
06.10.2015
Piotr Wyrwik
Polska, Zalas
06.10.2015
Karolina Kęsek
06.10.2015
Tomasz Grocholski
Polska, Janów Lubelski
06.10.2015
Rafał Lulko
Polska, Kraków
06.10.2015
KATARZYNA KLIMEK
Polska, ŁUŻNA 639
06.10.2015
Maciej Dubaniowski
Polska, Nowa Sól
06.10.2015
Eliza Duda
Polska, Komprachcice
06.10.2015
Stanisław Mroczka
06.10.2015
06.10.2015
06.10.2015
Jakub Szopa
06.10.2015
Jakub Kucharczuk
Polska, Libiąż
06.10.2015
Marcin Sewioł
Polska, Kraków
06.10.2015
Marek Waszuta
Polska, Kraków
06.10.2015
tomasz radym
Polska, chrzanow
06.10.2015
Mateusz Żołneczko
Polska, Kraków
06.10.2015
Adam Wajs
Polska, Lisia Góra
06.10.2015
Krzysztof Tomczyk
Polska, Kraków
06.10.2015
Rafał Małek
Polska, Zielonki
06.10.2015
Krzysztof Kopijka
Polska, Liszki
06.10.2015
06.10.2015
Jakub Solnica
Polska, Kraków
06.10.2015
Marek Myszkowski
Polska, Jelenia Góra
06.10.2015
Michał Podsiadło
Polska, Rzeszotary
06.10.2015
Krzysztof Handzel
Polska, Piekielnik 222
06.10.2015
Monia Mrozowska
06.10.2015
Ireneusz Kozioł
Polska, Tarnów
06.10.2015
Artur Lempart
Polska, Stronie
06.10.2015
Wojciech Mróz
Bochnia
06.10.2015
Szymon Nowak
Polska, Kraków
06.10.2015
Filip Majka
Polska, Kraków
06.10.2015
Szymon Grochal
Polska, Chrzanów
06.10.2015
Robert Kulon
Polska, Kraków
06.10.2015
Łukasz C
Polska, Kraków
06.10.2015
Marek Kwatera
06.10.2015
Rafał Musiorski
06.10.2015
Polska
06.10.2015
Wojciech Kubas
Polska, Przeworsk
06.10.2015
Marcin Włodarz
06.10.2015
Aleksandra Wójcikiewicz
Polska, Szczawnica
06.10.2015
06.10.2015
Tomasz Jamrozik
Polska, Kraków
06.10.2015
Darek Łypaczewski
06.10.2015
Grzegorz Gałązka
Polska, Rzekuń
06.10.2015
Kuba Pawlicki
Polska, Kraków
06.10.2015
Joanna Groch
Sieniawa
06.10.2015
Robert Mucha
Polska, Kraków
06.10.2015
Adrian Tomasik
Polska, Bochnia
06.10.2015
06.10.2015
06.10.2015
Dawid Grzesiak
Polska, Szymbark
06.10.2015
Rafal Kajderowicz
Stany Zjednoczone, harwood heights
06.10.2015
Karol Lech
Polska, Wierzbica
06.10.2015
Marek Pogoda
Polska, Kraków
06.10.2015
Mateusz Folwarski
Polska, Kraków
06.10.2015
Grzegorz Greszta
Polska, Zamość
06.10.2015
Michał Perzanowski
Polska, Wrocław
06.10.2015
Monika Glegoła
Polska, Głowaczów
06.10.2015
Maciej Gierok
Polska, Sosnowiec
06.10.2015
Wojciech Łazarz
Polska, Jazowsko
06.10.2015
Mariusz Kamiński
Polska, Kraków
06.10.2015
06.10.2015
Adam Piwowarczyk
06.10.2015
06.10.2015
Piotr Gasiński
Polska, Częstochowa
06.10.2015
Jakub Papuga
Polska, Bochnia
06.10.2015
Filip Nieprzecki
06.10.2015
Bogusław Bajor
Polska, Kraków
06.10.2015
Stanisław Stachoń-Goł
Polska, Zakopane
06.10.2015
Marzena Sarapata
06.10.2015
Daniel Olechowski
Niemcy, Olching
06.10.2015
Joanna Rynkowska
Polska, Janowice Wielkie
06.10.2015
Rafał Kurowski
06.10.2015
Mariusz Pilarczyk
Polska, Kraków
06.10.2015
Paweł Łypik
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
06.10.2015
Łukasz Bieniasz
Polska, Oleśnica
06.10.2015
Łukasz Borówka
Kraków
06.10.2015
Aleksandra Stós
06.10.2015
Marcin Seweryn
Kraków
06.10.2015
Filip Utylski
Polska, Kraków
06.10.2015
Jakub Zaczkiewicz
Polska, Stalowa Wola
06.10.2015
Marcin Płatek
Polska, Pińczów
06.10.2015
Bartłomiej Malec
Polska, Poniatowa
06.10.2015
Magdalena Kowal-Marek
Polska, Krakó
06.10.2015
ŁUKASZ PADUCH
Polska, bochnia
06.10.2015
06.10.2015
KATARZYNA PADUCH
Polska, BOCHNIA
06.10.2015
Artur Ziembiński
Krzeszowice
06.10.2015
Tomasz Kubik
Polska, Bochnia
06.10.2015
Michal Siara
Polska, Słomniki
06.10.2015
Marcin Niedośpiał
Polska, Chrzanów
06.10.2015
Jacek Kozubek
Polska, Brzozówka
06.10.2015
Krystian Staniek
Kraków
06.10.2015
Paweł Wolf
Stara Wieś
06.10.2015
Michał Pac
Polska, Kraków
06.10.2015
Maciej Miszczyk
Polska, Słomniki
06.10.2015
Rafał Oleksy
Polska, Warszawa
06.10.2015
Łukasz Strzałka
Polska, Kraków
06.10.2015
Adrian Bereżyński
Polska, Kraków
06.10.2015
Darek Wójtowicz
Kraków
05.10.2015
Marcin Górka
Polska, Kraków
05.10.2015
Kamil Kruk
05.10.2015
Daniel Grodowski
Polska, Kraków
05.10.2015
Kamil Larwa
Polska, Luchów Górny
05.10.2015
Roman K.
Polska, Kraków
05.10.2015
Monika Nowak
05.10.2015
Daniel Prażmowski
Polska, Dębica
05.10.2015
Szymon Zych
Kraków
05.10.2015
Janusz Bodek
Polska, Bochnia
05.10.2015
05.10.2015
krzysztof kawa
Polska, Tarnów
05.10.2015
Monika Leśniak
Polska, Kraków
05.10.2015
Jerzy Grzegorzek
Polska, Kraków
05.10.2015
Bartek Mokrzysz
Polska, Jarosław
05.10.2015
05.10.2015
Adam Krawczyk
Borowa
05.10.2015
Monika Grzebyk
Polska, Kraków
05.10.2015
Adrian Smalec
Polska, Przemków
05.10.2015
Kacper Zając
Polska, Srebrna
05.10.2015
Maciek Pazdan
Polska, Kraków
05.10.2015
Tomasz Brzeziński
05.10.2015
Wojciech Kowalczyk
05.10.2015
Lukasz Groniewski
05.10.2015
Grzegorz Klakla
Polska, Trzebunia
05.10.2015
Kacper Salawa
Polska, Kraków
05.10.2015
05.10.2015
Bartosz Sadowski
05.10.2015
Michał Rusinek
Polska
05.10.2015
Mateusz Szczotka
Polska, Węgierska Górka
05.10.2015
Michał Gadocha
Polska, Gaj
05.10.2015
Grzegorz Ptasznik
Kraków
05.10.2015
05.10.2015
Bartosz Studnicki
Polska, Wadowice
05.10.2015
Damian Olszewski
Polska, Konopiska
05.10.2015
Agata Suder
Polska, Siepraw
05.10.2015
Piotr Łuczyński
Polska, Kraków
05.10.2015
Sebastian Grochal
Polska, Wieliczka
05.10.2015
Artur Zaganiacz
Polska, Włoszczowa
05.10.2015
Tomasz Łuczak
Polska, Błaszki
05.10.2015
Paulina Gręda
Polska, Kraków
05.10.2015
Łukasz Nowak
Polska, Tarnów
05.10.2015
Kamil Ciaranek
Kraków
05.10.2015
Szymon Woźniak
05.10.2015
Adrian Zieliński
05.10.2015
Mikołaj Chudecki
05.10.2015
Marta Krawczyk
Polska, Kraków
05.10.2015
Roch Roch
Polska, Kraków
05.10.2015
05.10.2015
Michał Paulewicz
05.10.2015
Mateusz Nowak
Polska, Kraków
05.10.2015
Michał Stefanko
Polska, Wola Radziszowska
05.10.2015
ARTUR ZĘBALA
Polska, Kraków
05.10.2015
Maciek Ziembla
Kraków
05.10.2015
Arkadiusz Powroźnik
Polska, Łukawiec
05.10.2015
Emilian Zygmunt
Polska, Wieruszów
05.10.2015
Natalia Stec
Polska, Wielkie Drogi
05.10.2015
Bartosz Ptasznik
Polska, Kokotów
05.10.2015
Maciej Preczinger
Polska, Kraków
05.10.2015
JACEK PTAK
Polska, STARE ŻUKOWICE
05.10.2015
Krzysztof Przybyłowicz
Polska, Zabierzów Bocheński
05.10.2015
Marcin Horabik
05.10.2015
Karolina Łężniak
Polska, Kraków
05.10.2015
Sławomir Ciupczyk
Polska, Kraków
05.10.2015
05.10.2015
05.10.2015
05.10.2015
Remigiusz Szurek
Polska, Ropa
05.10.2015
Dominik Knap
Polska, Trzyciąż
05.10.2015
Piotr Bachowski
Polska, Kraków
05.10.2015
Paweł Juszczyk
05.10.2015
Krzysztof Palichleb
Polska, Tarnawa Górna
05.10.2015
Maciek Stanisławczyk
05.10.2015
05.10.2015
Bogusław Cebulski
Polska, Odolanów
05.10.2015
Patrycja Juda
Polska, Kraków
05.10.2015
05.10.2015
05.10.2015
Marcin Waśniowski
Kraków
05.10.2015
05.10.2015
Agnieszka Łach
Polska, Staniątki 202
05.10.2015
Bartosz Mucha
Polska, Kraków
05.10.2015
Michał Głowa
Polska, Kraków
05.10.2015
Michał Kempiński
Polska, Wrocław
05.10.2015
Bartłomiej Glanowski
Polska, Sosnowiec
05.10.2015
Kuba Gruca
05.10.2015
Paweł Wrona
Polska
05.10.2015
JAN WINDAK
Polska, Wieliczka
05.10.2015
Waldemar Kawalec
Polska, Kraków
05.10.2015
Marek Lenart
Polska, Kraków
05.10.2015
Wojciech Statek
05.10.2015
Darek Ostafin
Skawina
05.10.2015
Piotr Woźniak
Polska, Szczecin
05.10.2015
Mateusz Góralczyk
Siercza
04.10.2015
Mariusz Bełkowski
Polska, Kraków
04.10.2015
Michał Płazieński
Polska, Skawina
04.10.2015
Dariusz Zuber
Polska, Ełk
04.10.2015
04.10.2015
Kamil Suder
Polska, Kraków
04.10.2015
Bartosz Zych
04.10.2015
Tomasz Kwaśny
Polska, Baczków
04.10.2015
Radosław Żądło
Polska, Droginia 149
04.10.2015
Magdalena Tomońska
Polska, Wrocław
04.10.2015
Łukasz Orzechowski
Polska, Kraków
04.10.2015
04.10.2015
Michał Kruk
04.10.2015
Szymon Janas
Polska, Kraków
04.10.2015
Darek Duśko
Polska, Kraków
04.10.2015
Mirosław Wójcik
04.10.2015
Paweł Sobczak
Polska, Pustków Żurawski
04.10.2015
Barbara Sułek
Polska, Kraków
04.10.2015
04.10.2015
Małgorzata Idzik
Polska, Kraków
04.10.2015
Marcin Hajdzinski
Zabierzów
04.10.2015
Krzysztof Krukiewicz
Polska, Kraków
04.10.2015
Marta Handzel
04.10.2015
Michał Kramarz
Polska, Kraków
04.10.2015
Mariola Judasz
Polska, Myślenice
04.10.2015
Jan Markowski
Polska, Kraków
04.10.2015
Dawid Bienias
Polska, Bochnia
04.10.2015
Paweł Antosiewicz
Kraków
04.10.2015
04.10.2015
Majka Zontek
04.10.2015
04.10.2015
04.10.2015
Arkadiusz Dziuk
Polska, Kraków
04.10.2015
Piotr Jarosz
04.10.2015
Marcin Pyla
Polska, Kraków
04.10.2015
Michał Duraj
Polska, Proszowice
04.10.2015
Bartosz Janik
Polska, Kraków
04.10.2015
Alicja Kurzdym
Polska, Kraków
04.10.2015
Krzysztof Łętocha
Polska, Myślenice
04.10.2015
Mateusz Janas
Polska, Kraków
03.10.2015
Damian Derewońko
Polska, Raszyn
03.10.2015
Mirosław Statek
Polska, Kraków
03.10.2015
Cyprian Sołek
03.10.2015
SŁAWOMIR FLUDA
Polska, Przeworsk
03.10.2015
Marcin Murawski
Polska, Wąbrzeźno
03.10.2015
Rafał Leśniak
Polska, Kraków
03.10.2015
Mateusz Gibek
Polska, Czernichów
03.10.2015
Michał Mazurek
Kraków
03.10.2015
03.10.2015
Łukasz Łykowski
03.10.2015
Paulina Maślanka
Polska, Skawina
03.10.2015
Marcin Skubiszewski
Polska, Kłodawa
03.10.2015
Szymon Kuchnia
Polska
03.10.2015
Marcin Stankiewicz
Polska, Lidzbark
03.10.2015
Paweł Radwan
Polska, Kraków
03.10.2015
Jacek Młynarczyk
03.10.2015
Sylwia Rosińska
03.10.2015
Krzysztof Żłobiński
Polska, Góra
03.10.2015
sebastian ziarek
Polska, ożarów
03.10.2015
Daniel Strumiński
Polska, Rybnik
03.10.2015
Mateusz Rutkowicz
Polska, Koźmice Wielkie
03.10.2015
Renata Maciąg
Polska, Jelenia Góra
03.10.2015
Barbara Zakrzewska
Polska, Siepraw
03.10.2015
Mariusz Szeremeta
Kraków
03.10.2015
Szymon Żymankowski
Polska, Chrzanów
03.10.2015
Paweł Tarapata
Polska, Kraków
03.10.2015
Marcin Kurdziel
Polska, Kraków
03.10.2015
Janusz Ekert
Kraków
03.10.2015
Mariusz Kuczek
Polska, Kraków
03.10.2015
Konrad Menzel
Polska, Kraków
03.10.2015
Piotr Wadowski
03.10.2015
Marcin Kozina
Polska, Kraków
03.10.2015
Piotrek Żuk
03.10.2015
Patryk Łuczak
03.10.2015
Sebastian Pycia
03.10.2015
Filip Drąg
03.10.2015
Łukasz Muszkiet
Polska, Radomsko
03.10.2015
Marcin Masłowski
Polska, Pawłowice
03.10.2015
Piotr Zimny
Polska, Rudawa
03.10.2015
03.10.2015
Edyta Gasek
Polska, Kamień
03.10.2015
03.10.2015
Wojtek Wójcik
03.10.2015
Michał Laskowski
03.10.2015
Krzysztof Widlarz
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
03.10.2015
Piotr Lach
Polska, Łyczanka
03.10.2015
Jacek Labisko
Polska, Chrzanów
02.10.2015
Marcin Bujak
Polska, Myślenice
02.10.2015
Wojciech Rejdak
Polska, Kraków
02.10.2015
jacek majzuk
Polska, Kraków
02.10.2015
Tomasz Haftarczyk
Polska, Wroclaw
02.10.2015
Piotr Kosiba
Polska, Kraków
02.10.2015
JOLANTA PINDERA
Polska, Kraków
02.10.2015
Dominik Korzeń
Kraków
02.10.2015
Katarzyna Wyrobiec
02.10.2015
Sabina Siemek
Polska, Chrzanów
02.10.2015
Kamil Siatka
Polska, Dobczce
02.10.2015
02.10.2015
Rafał Filipiuk
Polska, Kraków
02.10.2015
Paweł Nawrocki
Polska, Kwidzyn
02.10.2015
Piotr Środa
02.10.2015
Sławek Musiał
Polska, Niedzica
02.10.2015
Kamil Grzywnowicz
Polska, Kraków
02.10.2015
Paweł Góralczyk
Kraków
02.10.2015
Izabela Roczniewska
Polska, Kraków
02.10.2015
Tomasz Górecki
Polska, Kraków
02.10.2015
Patrycja Chuchla
Polska, Wolsztyn
02.10.2015
Mateusz Stachnik
Polska, Kraków
02.10.2015
Piotr Trybulec
Polska, Radomyśl Wielki
02.10.2015
Mariusz Bieda
Polska
02.10.2015
Paweł Kosek
Wołowice
02.10.2015
Michał Batko
Polska, Kraków
02.10.2015
Mariusz Paciorek
Polska, Wielkie Drogi
02.10.2015
Piotr Kotwica
Polska, Kraków
02.10.2015
Joanna Natkaniec
Polska, Iwanowice
02.10.2015
Sebastian Natkaniec
Polska, Iwanowice
02.10.2015
Piotr Gajdziński
Polska, Łask
02.10.2015
Andrzej Malik
Polska, Kraków
02.10.2015
02.10.2015
Marcin Marszałek
Polska, Bieruń
02.10.2015
02.10.2015
02.10.2015
02.10.2015
Sebastian Goryczka
02.10.2015
Krzysztof Chmura
Polska, Kraków
02.10.2015
Michalina Gosztyła
02.10.2015
Piotr Noga
Polska, Kraków
02.10.2015
02.10.2015
Tomek Windak
02.10.2015
02.10.2015
Krzysztof Ryśko
02.10.2015
Łukasz Seweryn
Chobedza
02.10.2015
Bartłomiej Pachacz
kraków
02.10.2015
Łukasz Korzec
Polska, Dębica
02.10.2015
Wojciech Olejnik
Polska, Niepołomice
02.10.2015
Beata Jaworska
Polska, Brzesko
02.10.2015
Mateusz Konik
Kraków
02.10.2015
Andrzej Kuglin
02.10.2015
Dawid Pachowicz
Olkusz
02.10.2015
Marcin Wójcik
Polska, Zubrzyca Górna
02.10.2015
Adrian Kaleta
Kraków
02.10.2015
Olga Ołowska
Polska, Węgrów
01.10.2015
Paweł Dedryniewicz
Polska, Nowy Sącz
01.10.2015
Maciej Kornecki
Polska, Kraków
01.10.2015
Katarzyna Damijan
Polska, Kraków
01.10.2015
Wojciech Kulczycki
Polska, Kraków
01.10.2015
Jakub Cieszyński
Polska, Kraków
01.10.2015
Szymon Ogielski
01.10.2015
Bartosz Błaszków
Polska, Nowe Brzesko
01.10.2015
01.10.2015
Karol Uliasz
Polska, Kraków
01.10.2015
Łukasz Mierzwa
Polska, Proszowice
01.10.2015
Łukasz Maćkowiak
Polska, Kraków
01.10.2015
Kamil Suder
Polska, Kraków
01.10.2015
Patryk Filapek
Polska, Zabrzeg
01.10.2015
01.10.2015
01.10.2015
01.10.2015
Konrad Suswał
01.10.2015
Patryk Durecki
Polska, Ujście
01.10.2015
Dom Druku Kamisiński Jacek
Polska, Kraków
01.10.2015
Karolina Pazdan
Polska, Kraków
01.10.2015
Filip Masajada
Polska, Kraków
01.10.2015
Rafał Olejnik
Polska, Działoszyn
01.10.2015
Filip Majka
Zawada
01.10.2015
Karolina Tłuszcz
kraków
01.10.2015
Wojciech Tobiś
01.10.2015
Marcin Musiał
Kraków
01.10.2015
01.10.2015
Krzysztof Mendalski
01.10.2015
Przemysław Rzepka
Polska, Kraków
01.10.2015
Damian Smędra
Polska, Stalowa Wola
01.10.2015
JAKUB CHOŁOCIŃSKI
Polska, WADOWICE
01.10.2015
Anna Tomaszkiewicz
Kraków
01.10.2015
Jan Potepa
Kraków
01.10.2015
Ania Świerkosz
Polska, Sucha Beskidzka
01.10.2015
Paweł Marek
Polska, Siepraw
01.10.2015
Tomi Figara
01.10.2015
agnieszka noworyta nosek
Polska, gdów
01.10.2015
Rafał Kijania
01.10.2015
Maciej Kołodziej
Polska, Kraków
01.10.2015
Aleksandra Nieprzecka
Polska, Kraków
01.10.2015
Kamil Wiszniewski
Polska, Orneta
01.10.2015
Sławomir Ryba
Polska, Dulcza Wielka
01.10.2015
Wojciech Bober
Polska, Sucha Beskidzka
01.10.2015
Michał Lichwała
Polska, Szczecin
01.10.2015
01.10.2015
Kamil Dulański
Polska, Rabka-Zdrój
01.10.2015
Sławomir Trębla
Polska, Bielsko-BIała
01.10.2015
01.10.2015
Bartosz Pasierb
Polska, Węgrzce
01.10.2015
Jarosław Siółko
Polska, Miechów
01.10.2015
01.10.2015
Jan Sulikowski
Wielka Brytania, Leeds
01.10.2015
Michał Listwan
Polska, Skawina
01.10.2015
Paweł Urbanik
Polska, Ochojno
01.10.2015
Piotr Górski
Stany Zjednoczone, Trenton
01.10.2015
Pawel Wilczynski
Polska, Żarów
01.10.2015
Sylwia Gnatek
Polska, Nowa Sarzyna
01.10.2015
Adam Kasperek
Sosnowiec
30.09.2015
30.09.2015
Jan Potępa
Polska, Kraków
30.09.2015
Dariusz Ptaszkowski
Polska, Gryfów Śląski
30.09.2015
30.09.2015
Jakub Mazurek
Polska, Kraków
30.09.2015
Sebastian Kamieniarz
Polska, Dąbrowa Górnicza
30.09.2015
Karol Baster
Polska, Mników 245
30.09.2015
Mariusz Kaleta
Polska, Lubień
30.09.2015
Przemysław Łodyga
Polska, Kraków
30.09.2015
Mariusz Rudnicki
Kraków
30.09.2015
Elżbieta Ziembla
30.09.2015
Filip Pitera
Polska, Modlnica
30.09.2015
Paweł Jabcoń
Polska, Warszawa
30.09.2015
Dominik Tylek
30.09.2015
Waldemar Gryboś
Polska, Wrocław
30.09.2015
Łukasz Kościelny
30.09.2015
30.09.2015
wojciech liberek
Polska, Kraków
30.09.2015
Adam Szumny
Polska, Będkowice
30.09.2015
Jakub Skotnicki
Polska, Kraków
30.09.2015
Mateusz Ordyk
30.09.2015
Arkadiusz Bylica
Polska, Kraków
30.09.2015
Beata Palusińska
Polska, Kraków
30.09.2015
Michał Chmielewski
Kraków
30.09.2015
Marta Sz
30.09.2015
Bolesław Duda
Polska, Kraków
30.09.2015
Krzysztof Kara
Polska, Kraków
30.09.2015
Bartłomiej Grabacki
Polska, Łapanów
30.09.2015
30.09.2015
Łukasz Idzik
Chrzanów
30.09.2015
Pawel Muras
Polska, Wieliczka
30.09.2015
Damian Klupa
Kraków
30.09.2015
Marcin Kruszec
Polska, Kraków
30.09.2015
Krzysztof Liszka
Polska, Wieliczka
30.09.2015
Martyna Kubik
30.09.2015
30.09.2015
Grzegorz Kołton
Dąbrowa
30.09.2015
Gregor Mersi
30.09.2015
Maciej Szymlet
Polska, Kraków
30.09.2015
Łukasz Podsada
Polska, Kraków
30.09.2015
Łukasz Krawczyk
Polska, Rzeszów
30.09.2015
30.09.2015
Maciej Luty
Kraków
30.09.2015
Bogusław Obal
Polska, Brzegi
30.09.2015
Anna Wesołowska
Polska, Kraków
30.09.2015
Adam Pulchny
Polska, Wrocław
30.09.2015
Marcin Saramaga
Polska, Lubaczów
30.09.2015
Agnieszka Antonow
Polska, Olsztyn
30.09.2015
Michał Bielawski
Polska, Niżna Łąka
30.09.2015
Piotr Mazurek
Polska, Słomniki
30.09.2015
Bartosz Kuziel
Stronie Śląskie
30.09.2015
Kuba Nosek
Tuchów
30.09.2015
Andrzej Sendur
Polska, Kraków
30.09.2015
Mirek Wnęk
Polska, Kraków
30.09.2015
Krzysiek Ma
30.09.2015
Michal Smolicki
Polska, Kraków
30.09.2015
Magdalena Leska
Polska, Kraków
30.09.2015
Konrad Karaśkiewicz
Polska, Chełmek
30.09.2015
Paweł Waśniowski
Polska, Bochnia
30.09.2015
Arek Pietras
30.09.2015
Wiesław Kuczak
30.09.2015
Grzegorz Tłok
Polska, Skawina
30.09.2015
Jordan Dudziak
Polska, Kościelisko
30.09.2015
Wojciech Rojek
Polska, PIELGRZYMOWICE
30.09.2015
Tomasz Rudiuk Tylko Wisła
Polska, Szczecin
30.09.2015
Paweł Rękawek
Polska, Trąbki
30.09.2015
30.09.2015
30.09.2015
Adrian Cnotliwy
30.09.2015
Marcin Poprawa
Polska, Kraków
29.09.2015
Staszek Pawlikiewicz
Polska, Olkusz
29.09.2015
29.09.2015
Katarzyna Mróz
Polska, Kraków
29.09.2015
Hubert Warda
Polska, Krzywda
29.09.2015
Marcin Hołtra
Polska, Góra
29.09.2015
Dariusz Partyka
Polska, Kraków
29.09.2015
Michał Kacprzyk
Grabów nad Pilicą
29.09.2015
Konrad Barycz
29.09.2015
Karol Gawełczyk
Polska, Strzelce Wielkie
29.09.2015
Mariusz Podolski
Tłuchowo
29.09.2015
Aleksander Wnęczak
Polska, Kęty
29.09.2015
29.09.2015
Adrian Gajewski
29.09.2015
Piotr Giertler
Polska, Buczkowice
29.09.2015
Tomasz Klamka
Kraków
29.09.2015
Adrian Lekki
Polska, Rzezawa
29.09.2015
Marek Bienias
Polska, Świętochłowice
29.09.2015
Andrzej Kwiatek
Polska, Kraków
29.09.2015
Konrad Motyl
Polska, Tenczynek
29.09.2015
Elżbieta Szczepaniak
Kraków
29.09.2015
Jakub Sosabowski
Polska, Stary Sącz
29.09.2015
Łukasz Puhacz
Polska, Koszalin
29.09.2015
Urszula Komenda
Polska, Słomniki
29.09.2015
Piotr Józkowicz
Kraków
29.09.2015
Mateusz Kordowski
Polska, Nasielsk
29.09.2015
Szymon Kamusiński
Polska, Kraków
29.09.2015
Rafał Guziak
29.09.2015
Zuzanna Wrona
Polska, Kraków
29.09.2015
Damian Chmiel
Polska, Krzęcin 180
29.09.2015
Sebastian Wójcik
Polska, Regulice
29.09.2015
Błażej Szwedo
Polska, Bolesławiec
29.09.2015
Wojciech Puchalski
Kraków
29.09.2015
Przemysław Skrzypa
Polska, Krasnystaw
29.09.2015
29.09.2015
Monika Julia Gądek
Kraków
29.09.2015
Adam Turkot
Polska, Krzeszowice
29.09.2015
Szymon Chojnacki
Polska, Gorzyce
29.09.2015
Maciek Zawada
Kalwaria Zebrzydowska
29.09.2015
Michał Strach
Polska, Kraków
29.09.2015
Patrick Drozd
Polska, Zaczernie
29.09.2015
Mateusz Rybak
Polska, Sosnowiec
28.09.2015
Sebastian Pulchny
Kraków
28.09.2015
28.09.2015
Rafał Bogusz
28.09.2015
Grzegorz Duśko
Polska, Libertów
28.09.2015
Mirosław Konieczny
Studzionka
28.09.2015
Jakub Kołacz
Polska, Tenczynek
28.09.2015
Konrad Kotański
Polska, Kraków
28.09.2015
Jakub Gmyrek
Polska
28.09.2015
Małgorzata Fiołek-Tymowska
Polska, BOCHNIA
28.09.2015
Piotr Szczepanik
Polska, Kraków
28.09.2015
Michał Stypuła
Polska, Krzystoforzyce
28.09.2015
Michał Włodarczyk
Miechów
28.09.2015
Paweł Chmurzyński
Polska, Kraków
28.09.2015
Magdalena Żmuda
Wola Zachariaszowska
28.09.2015
Maciej Karpiński
28.09.2015
Paweł Gara
Polska, Kraków
28.09.2015
Michał Macios
28.09.2015
Patrycja Laskowska
Polska, Kraków
28.09.2015
Marcin Gonet
Polska, Kraków
28.09.2015
Kuba Michoński
Mielec
28.09.2015
Przemysław Wieczorek
Polska, Dąbrowa Górnicza
28.09.2015
Tomasz Wroński
Polska, Stare Żukowice
28.09.2015
Grzegorz Jurek
Polska, Kraków
28.09.2015
Jerzy Burliga
Polska
28.09.2015
Łukasz Pazurkiewicz
27.09.2015
Krzysztof Zieliński
Polska, Gostwica
27.09.2015
Karolina Pędracka
27.09.2015
Paula Prejs
27.09.2015
Przemysław Babicz
Polska, Bochnia
27.09.2015
Adrian Gie
27.09.2015
27.09.2015
Mateusz Pastuszka
Polska, Półwieś
27.09.2015
Ewelina Sułkowska
Polska, Kraków
27.09.2015
27.09.2015
Jakub Łebkowski
Polska, Kutno
27.09.2015
Piotr Grzybowski
Polska, Włosienica
27.09.2015
Magda Grzybowska
Polska, Brzeszcze
27.09.2015
27.09.2015
Dariusz Szlachetka
Polska, Tarnów
27.09.2015
Jarek Zaroffe
Polska, Kraków
27.09.2015
PRZEMYSLAW STEKLA
Polska, SKAWINA
27.09.2015
Dominik Dobrzyniecki
Polska, Kalisz
27.09.2015
Patryk Natkaniec
Polska, Iwanowice
27.09.2015
Małgorzata Polańska
Polska, Kraków
27.09.2015
Grzegorz Więcek
Polska, Przeworsk
27.09.2015
Jerry Slayter
27.09.2015
Grzegorz Tarkowski
Polska, Rudawa
27.09.2015
Sławomir Nowak
Polska, Gorlice
27.09.2015
Patryk Kalinowski
27.09.2015
Łukasz Kasiniak
Raba Wyżna
27.09.2015
Maciej Franusiak
Polska, Otfinów
27.09.2015
Łukasz Trybus
27.09.2015
Rafał Faran
Polska, Kraków
27.09.2015
Łukasz Ziętara
Polska, Kraków
27.09.2015
Adam Pluta
Polska, Brzeziny
27.09.2015
Robert Wlazło
Polska, Kryspinów
27.09.2015
Szymon Sala
Polska, Kojszówka
26.09.2015
Aleksandra Olejniczak
Polska, Łódź
26.09.2015
Eliza Otrębska
Polska, Pilica
26.09.2015
26.09.2015
Sylwester Kosior
Polska, Rabka Zdrój
26.09.2015
Katarzyna Kardynał
Łobodno
26.09.2015
Slawomir Sarewicz
Polska, Kraków
26.09.2015
Krzysztof Łazarski
Polska, Spytkowice
26.09.2015
Filip Celiński
Polska, Kraków
26.09.2015
Maciek Musiał
Polska, Kraków
26.09.2015
Paweł Waśniowski
Polska, Borek
26.09.2015
26.09.2015
Stanisław Pilsyk
Polska, Oświęcim
26.09.2015
Bogusław Łach
Polska, Kraków
26.09.2015
26.09.2015
Dariusz Jackiewicz
Kraków
26.09.2015
Grzegorz Jarecki
Polska, Szarów
26.09.2015
Michał Marut
Polska, Kraków
26.09.2015
Witold Kędzierski
Polska, Kraków
26.09.2015
Arek Bajda
Wieliczka
26.09.2015
Dominik Kostkiewicz
Wielka Brytania, Dunstable
26.09.2015
Mariusz Kostkiewicz
Wielka Brytania, Dunstable
26.09.2015
Paweł Słomski
Kraków
26.09.2015
Daniel Kociołek
26.09.2015
Tomasz Karolczyk
Wielka Brytania, Londyn
26.09.2015
Piotr Mucha
Polska, Kraków
26.09.2015
Kamil Brożek
Kraków
26.09.2015
Maciej Wojtaszewski
Kęty
26.09.2015
Dariusz Piwowarczyk
Polska, Czechowice-Dziedzice
26.09.2015
Tamara Padło
Biadoliny
26.09.2015
26.09.2015
Michał Skalski
Polska, Kraków
26.09.2015
Mariusz Daruk
Polska, Trzeszany
26.09.2015
Renata Gworek
Polska, Wielkie Drogi
25.09.2015
Martyna Pyciak
25.09.2015
Honorata Iciaszczyk
Polska, Stryszawa
25.09.2015
Marcin Galos
Polska, Skawina
25.09.2015
Sławomir FIK
Polska, LIBUSZA
25.09.2015
Arkadiusz Reutt
Gaj
25.09.2015
Arkadiusz Warcholik
Polska, Libusza
25.09.2015
Paweł Horwat
Polska, Kraków
25.09.2015
Marek Rybka
Polska, Kraków
25.09.2015
KRZYSZTOF CIENKOSZ
Polska, MYŚLENICE
25.09.2015
25.09.2015
Jacek Koza
Polska, Kraków
25.09.2015
Mariusz Sieńczewski
Polska, Łódź
25.09.2015
Marek Łukasiuk
Drohiczyn
25.09.2015
Kibice Wisłynl
25.09.2015
Gabriel Włodarczyk
Polska, Karolinów
25.09.2015
Karol Wojnarowski
25.09.2015
Kamil Zieliński
Polska, Trzcianka
25.09.2015
Dawid Gawor
25.09.2015
25.09.2015
Magdalena Leśniak
Polska, Kraków
25.09.2015
Paweł Ściborowicz
Polska, Kraków
25.09.2015
Krzysztof Maniak
Polska, Kraków
25.09.2015
Daniel Długoszek
Polska, Radom
25.09.2015
Paweł Wolski
Polska, Jaworzno
25.09.2015
Paweł Zarębski
25.09.2015
marek ćwik
Polska, jaworzno
25.09.2015
Paweł Ozga
Polska, Wielczka
25.09.2015
Katarzyna Kapuśniak
25.09.2015
Mariusz Jastrzębski
Kraków
25.09.2015
Daniel Kmita
Polska, Brzoskwinia
25.09.2015
Wojtek Grzyb
Polska, Kraków
24.09.2015
janusz kuska
Polska, chrzanów
24.09.2015
Edyta Dziewońska
Polska, Kraków
24.09.2015
Kamil Krupa
Polska, Kańczuga
24.09.2015
Piotr Kabat
Polska, Nowy Korczyn
24.09.2015
Artur Mazur
Kraków
24.09.2015
Mariusz Basiaga
Polska, Kamionka Wielka
24.09.2015
Szymon Rolbiecki
24.09.2015
Marcin Zając
Ugniewo
24.09.2015
Mateusz Salawa
Kraków
24.09.2015
Grzegorz Brzozowski
Polska, Radymno
24.09.2015
Tomek Piskadło
Polska, Trzciana
24.09.2015
Klaudia Witek
Polska, Nowy Sącz
24.09.2015
24.09.2015
Andrzej Grabowski
Polska, Kraków
24.09.2015
Bartosz Miśkiewicz
Wieliczka
24.09.2015
24.09.2015
Leszek Burkiet
Polska, Kraków
24.09.2015
Piotr Korecki
Brzeźnica
24.09.2015
Jakub Grodziński
Polska, Kraków
24.09.2015
Kamil Giszka
24.09.2015
Patryk Bartyzel
Polska, Kraków
24.09.2015
24.09.2015
Piotr Stanek
Polska, Kraków
24.09.2015
Lukasz Niebudek
Kraków
24.09.2015
24.09.2015
Kamil Urban
Polska
24.09.2015
Dorota Kościelniak
24.09.2015
Benjamin Dziedzic
Polska, Kraków
24.09.2015
Zdzisław Królik
Piekary
24.09.2015
Paweł Mirek
24.09.2015
Maksym Świst
Polska, Trawniki
24.09.2015
Łukasz Trębacz
Polska, Żywiec
24.09.2015
MARIUSZ MŁYŃSKI
Polska, Wieliczka
24.09.2015
Wojciech Franczyk
Polska, Wola Dębińska
24.09.2015
Robert Szalankiewicz
24.09.2015
24.09.2015
Andrzej Szymanski
Polska, Kraków
24.09.2015
Tomek Boroń
Polska, Skała
24.09.2015
Paw Py
Kraków
24.09.2015
24.09.2015
Gwidon Wójcik
Polska, Tarnów
24.09.2015
Rafał Misa
Kraków
24.09.2015
Piotr Kwiatkowski
24.09.2015
Krzysztof Smagowicz
Stany Zjednoczone, Norridge IL
24.09.2015
Kamil Kowalik
24.09.2015
Jacek Kubik
Polska, Bochnia
23.09.2015
Paulina Ordyk
23.09.2015
Marta Możdżer
Polska, Kraków
23.09.2015
Daniel Habuda
Polska, Tomaszowice
23.09.2015
Artur Bocheński
Polska, Kraków
23.09.2015
Tomasz Lechowicz
Polska, Rzeszów
23.09.2015
23.09.2015
23.09.2015
Sławomir Sporek
Polska, Radocza
23.09.2015
Bartłomiej Kołpak
Polska, Rabka-Zdrój
23.09.2015
Jakub Batko
Polska, Trzebinia
23.09.2015
Michał Hebda
Polska, Kraków
23.09.2015
Leszek Hoffman
Polska, Kraków
23.09.2015
Krystian Machowski
Kraków
23.09.2015
Piotr Klus
Polska, Kraków
23.09.2015
Grzegorz Król
Polska, Dubiecko
23.09.2015
Małgorzata Boczoń
Polska, Kraków
23.09.2015
Krystian Uniejewski
Malbork
23.09.2015
Łukasz Wnęk
Polska, Lipnica Murowana
23.09.2015
Kamil Kalisz
Polska, Węgrzce
23.09.2015
Mateusz Leszko
Polska, Kraków
23.09.2015
Andrzej Mendel
Polska, biskupice melsztyńskie
23.09.2015
Artur Jędras
23.09.2015
Krzysztof Kuśnierz
Polska, Kraków
23.09.2015
Gabriela Kania
Krzeszowice
23.09.2015
Krzysztof Górski
Polska, Kraków
23.09.2015
Michał Satała
Polska, Kraków
23.09.2015
MATEUSZ STAROWICZ
Polska, Kraków
23.09.2015
Kinga Górecka
Wieliczka
23.09.2015
Przemysław Różycki
Polska, Nysa
23.09.2015
Krzysiek Dziedzina
23.09.2015
Marlena Lipka
Krzeszowice
23.09.2015
Kuba Żmija
Polska, Stanisław Górny
23.09.2015
Jan Holocher
Polska, Kraków
23.09.2015
23.09.2015
Sebastian Kaniewski
Polska, Chrzanów
23.09.2015
23.09.2015
Wojciech Muzyczka
Polska, Jarosław
23.09.2015
Artur Sekunda
Polska, Wola Batorska
22.09.2015
Aleksander Czuk
Polska, Zabrzeg
22.09.2015
Marcin Dybał
Polska, Kraków
22.09.2015
Łukasz Szumiec
Kraków
22.09.2015
22.09.2015
WACŁAW KURNIK
Polska, Kraków
22.09.2015
Wojciech Leja
Polska, Wrocław
22.09.2015
Andrzej Maślanka
Polska, Skawina
22.09.2015
Zbigniew Paczyński
22.09.2015
Krzysztof Kozłowski
Polska, Michałowice
22.09.2015
Marcin Pulit
Polska, Kraków
22.09.2015
Sławek Stachowicz
Polska
22.09.2015
Krzysztof Witek
22.09.2015
damian osikowski
iwanowice dworskie 80
22.09.2015
Kamila Żądło
Polska, Kraków
22.09.2015
Marcin Mika
Polska
22.09.2015
Tomasz Komenda
Polska, Kraków
22.09.2015
Jacek Szewczyk
Wielka Brytania, Londyn
22.09.2015
Krzysztof Starowicz
Polska, Kraków
22.09.2015
Kamil Nowak
Polska, Sandomierz
22.09.2015
rafał werbi łowicz
kraków
22.09.2015
Arkadiusz Stodolak
Polska, Kraków
22.09.2015
Jacek Ziółkowski
Polska, Brzeszcze
22.09.2015
Lucyna Strach
Polska, Kraków
22.09.2015
Tomasz Strach
Polska, Kraków
22.09.2015
Łukasz Krasulak
Polska, Warszawa
22.09.2015
Kamil Kuźma
Polska, Brzezinka Dolna
22.09.2015
22.09.2015
Waldemar Walaś
Polska, Kraków
22.09.2015
Joanna Rapacz
22.09.2015
KEDDEX Dudek Krzysztof
Polska, Limanowa
22.09.2015
Maciej Jóźwik
Polska, Radom
22.09.2015
Rafał Kądziołka
22.09.2015
Tomasz Gęsiarz
Polska, Kraków
22.09.2015
Kamil Biernacki
Polska, Skawina
22.09.2015
Wojciech Nowak
Polska, Gorlice
22.09.2015
Piotr Kuliński
Krakow
22.09.2015
Jerzy Fedorowicz
Kraków
22.09.2015
Wojciech Wiechowski
22.09.2015
Patryk Pluczyński
Krosno
22.09.2015
Kamil Jabłoński
Polska, Zabierzów
22.09.2015
Piotr Pękala
Polska, Świdnica
22.09.2015
Mikołaj Dusiński
Polska, Warszawa
22.09.2015
Michał Dzięgiel
Polska, Kraków
22.09.2015
Mateusz Kurowski
21.09.2015
Dominik Ciaputa
Polska, Kraków
21.09.2015
Marcin Samek
Wielka Brytania, peterborough
21.09.2015
Wojciech Kolasiński
Polska, Bochnia
21.09.2015
Włodzimierz Rębiś
Polska, Kraśnk
21.09.2015
Igor Kobyliński
Polska, Warszawa
21.09.2015
Gabriel Solarczyk
Polska, Niepołomice
21.09.2015
Kuba Bednarek
Czarnków
21.09.2015
Marek Kujawski
Polska, Kraków
21.09.2015
Łukasz Balon
Polska, Kraków
21.09.2015
Wojciech Przecherka
Polska, Kraków
21.09.2015
Bazyli Klakla
Kraków
21.09.2015
Grzegorz Gąska
Kudowa-Zdrój
21.09.2015
Tomasz Mazur
21.09.2015
Dominik Krzyżak
Polska, Nowy Sącz
21.09.2015
Rejo Kusowski
Przemyśl
21.09.2015
Rafał Noworyta
Polska, Sułkowice
21.09.2015
21.09.2015
Błażej Surówka
Polska, Kraków
21.09.2015
Przemysław Knaź
21.09.2015
Artur Toporowski
Polska, Kraków
21.09.2015
21.09.2015
Piotr Papież
21.09.2015
Aneta Woś
Łódź
21.09.2015
Paweł Szarański
Polska, Kraków
21.09.2015
Paweł Wajdowski
Polska, Kraków
21.09.2015
Daria Wojnar
Polska, Kraków
21.09.2015
21.09.2015
Piotr Jastrzębski
Polska, Olkusz
21.09.2015
Marek Jakubek
Kraków
21.09.2015
Krzysztof Putaj
Polska, Zabierzów
21.09.2015
Majka Jankowska
21.09.2015
Mateusz Szypuła
Polska, Czechowice-Dziedzice
21.09.2015
Anna Madej
Polska, Kraków
21.09.2015
Adam Pryka
Polska, Kraków
21.09.2015
Mirosław Sarapata
Kraków
21.09.2015
Marcin Zych
Polska
21.09.2015
21.09.2015
Michał Szwarnóg
Kraków
21.09.2015
Jakub Musiał
Polska, Grudziądz
21.09.2015
Mateusz Skomiał
Polska, Kraków
21.09.2015
Bartłomiej Kogut
Polska, Katowice
21.09.2015
Mateusz Wojtas
Polska, Przeworsk
20.09.2015
Michał Lichwała
Polska, Szczecin
20.09.2015
Kamil Gruner
Polska, Warszawa
20.09.2015
Kamil Rakoczy
Polska, Zakrzów
20.09.2015
Daniel Kajak
Polska, Wieliczka
20.09.2015
bouli .
Polska, Jędrzejów
20.09.2015
Kacper Sadko
wieliczka
20.09.2015
20.09.2015
Artur Zielński
Polska, Kraków
20.09.2015
mariusz kupiec
Polska, Kraków
20.09.2015
Radek Czech
20.09.2015
Sylwester Biernacik
Polska, Kraków
20.09.2015
Józef Piekarski
Polska, Kraków
20.09.2015
20.09.2015
Beata Kaczmarczyk
Polska, Kraków
20.09.2015
Rafał Jarek
Polska, Kraków
20.09.2015
Wiola Kulma
Polska, Gdów
20.09.2015
Tomasz Kaczor
Kraków
20.09.2015
Wiesław Nowicki
Oleśnica
20.09.2015
Piotr Złoch
Warszawa
20.09.2015
20.09.2015
Tomasz Chećko
Polska, Kraków
20.09.2015
Marcin Jania
Polska, Poręba
20.09.2015
Adrian Życzyński
targowisko
20.09.2015
Łukasz Raczyński
20.09.2015
Bartosz Węgrzyn
Polska, Koszyce Małe
20.09.2015
Tomasz Niemiec
Polska, Krzeszowice
20.09.2015
Jarosław Oliwa
Polska, Kraków
20.09.2015
Paweł Dukat
Kraków
20.09.2015
Piotr Skóra
Polska, Słupsk
20.09.2015
RAFAŁ MADEJ
Polska, GRYBÓW
20.09.2015
Robert Krawiec
Bydlin
20.09.2015
Konrad Suski
Polska, Kaszów
20.09.2015
Karol Wszołek
20.09.2015
Maciej Kędzia
Polska, Łódź
20.09.2015
Rafał Siemiński
Polska, Kraków
20.09.2015
Dariusz Kazek
Polska, Kraków
20.09.2015
Andrzej Chromik
Polska, Tylicz
20.09.2015
Łukasz Sienkowiec
Polska, Rabka-Zdrój
20.09.2015
Bartosz Baran
Kraków
20.09.2015
Joanna Gajda-Spisak
Polska, Katowice
20.09.2015
Mariusz Krupiński
Polska, Luborzyca
20.09.2015
Monika Plazinska
20.09.2015
JAROSŁAW BUDKA
Polska, Kraków
20.09.2015
Konrad Łyś
20.09.2015
Andrzej Spisak
Katowice
20.09.2015
Michał Huczyński
Polska, Kraków
20.09.2015
Karol Popławski
Polska, Radom
20.09.2015
Miroslaw Turek
19.09.2015
Maciej Deptuch
Polska, Rokietnica
19.09.2015
Dagmara
Polska, Kraków
19.09.2015
Tomasz Matuszewski
Polska, Kraków
19.09.2015
Łukasz Domański
Warszawa
19.09.2015
Anna Mlynarczyk
Polska, Limanowa
19.09.2015
Katarzyna Krzykawska
Kraków
19.09.2015
Jacek Poręba
Polska, Rybna
19.09.2015
Krzysztof Iwan
Polska, Solec nad Wisłą
19.09.2015
Przemek Majda
Polska, Świerzowa Polska
19.09.2015
19.09.2015
Kamil Marchewczyk
Polska, Kraków
19.09.2015
Wojciech Cebulski
Polska, Olkusz
19.09.2015
Justyna Łazarczyk
Polska, Kraków
19.09.2015
Marcin Migas
19.09.2015
Mateusz Sobczak
19.09.2015
Daniel Pyż
Kraków
19.09.2015
Leszek Koscielny
Polska, Kraków
19.09.2015
Mateusz Pytel
Polska, Olkusz
19.09.2015
Michał Kowynia
Polska, Kraków
19.09.2015
Krystian Czepiel
Polska, Mstów
19.09.2015
Artur Ziemczak
Irlandia, Mullingar
19.09.2015
Krzysztof Młynarz
Polska, Libiąż
19.09.2015
Ireneusz Nędzka
Polska, Kraków
19.09.2015
Joanna Sikora
Skawina
19.09.2015
Michal Warchala
Kanada, Niagara Falls
19.09.2015
Rafał Piechnik
Polska, 39-322
19.09.2015
Tomasz Stępski
19.09.2015
Sławomir Kowalski
Polska, Kraków
19.09.2015
Dominika Kania Krajewska
Polska, Wólka Tanewska
18.09.2015
Czesiek Ches Śliwiński
Wielka Brytania, bognor regis
18.09.2015
18.09.2015
Joanna Chmiel
Polska, Wichrów
18.09.2015
Łukasz Libiszewski
Polska, Kraków
18.09.2015
Justyna Jaroszewska
Polska, Kraków
18.09.2015
18.09.2015
Bartosz Krzan
Kraków
18.09.2015
Roman Drążkowski
Polska, Kraków
18.09.2015
Szymon Pryk
18.09.2015
Dariusz Dąbrowa
Polska, Lębork
18.09.2015
Artur Rusiniak
Polska, Dzięcioły Bliższe 21
18.09.2015
Wiesław Rychlik
Polska, Kraków
18.09.2015
Jakub Kasprzyk
Polska, Młoszowa
18.09.2015
Artur Baran
Polska, Czechówka
18.09.2015
Andrzej Rychcik
Polska, Toruń
18.09.2015
18.09.2015
Kisiel Tota
18.09.2015
Magda Pacewicz
Polska, Kraków
18.09.2015
Michal Zyla
Wielka Brytania, Workington
18.09.2015
Alan Lachowicz
Polska, Łopoń
18.09.2015
Joanna Kołodziejczyk
Polska, Sucha Beskidzka
18.09.2015
Magdalena Nowosad
Polska, Kraków
18.09.2015
Jakub Marszałek
Polska, Nawojowa Góra
18.09.2015
Artur Olejarz
Chełmek
18.09.2015
Jonasz Drewnicki
Polska, Wołowice
18.09.2015
Mateusz Łachut
18.09.2015
Krzysztof Marzec
Kraków
18.09.2015
Joanna Gawor
18.09.2015
Przemysław Jaros
Polska, Knurów
18.09.2015
Piotr Joński
Polska, Sulechów
18.09.2015
18.09.2015
Jan Warysz
18.09.2015
Paweł Kursa
Kraków
18.09.2015
Jakub Skrzyniarz
Polska, Kraków
18.09.2015
Jakub Be
Polska, Żory
18.09.2015
Bartek Mordalski
Konin
18.09.2015
Piotr Szot
Polska, Kraków
18.09.2015
18.09.2015
Kamila Czechowicz
Polska, Łączany
18.09.2015
Michał Ogiński
Polska, Bochnia
18.09.2015
Damian Gwóźdź
Polska, Bibice
18.09.2015
18.09.2015
18.09.2015
Mikołaj Fischer
18.09.2015
Iwona Magdalena
18.09.2015
Łukasz Krawczyk
Bibice
18.09.2015
Jakub Chudyba
Polska, Kraków
18.09.2015
Paweł Kruk
17.09.2015
Bartosz Węgrzyn
17.09.2015
Piotr Kalata
17.09.2015
Tomasz Jopek
Polska, Dąbrowa Tarnowska
17.09.2015
Piotr Bobrek
Kraków
17.09.2015
Leszek Jakubowski
Polska, Kraków
17.09.2015
Mateusz Bober
Domaradz
17.09.2015
jacek jastrzębski
Polska, Kraków
17.09.2015
Tymoteusz Pietroń
Polska, Kraków
17.09.2015
Paweł Kraj
Polska, Kraków
17.09.2015
Michał Kolarczyk
Jaworzno
17.09.2015
Krystian Demczuk
Polska, NARAMA
17.09.2015
17.09.2015
Marcin Gawenda
Polska, Brzesko
17.09.2015
Krzysztof Wolny
Polska, Kraków
17.09.2015
Artur Salamon
Polska, Kraków
17.09.2015
Radosław Chyra
Polska, Kraków
17.09.2015
Julia Majka
Polska, Kraków
17.09.2015
BARTEK KUTEK
Polska, BISKUPICE
17.09.2015
Ryszard Rodak
Polska, Kraków
17.09.2015
tomasz sarna
Polska, wola flipowska
17.09.2015
Mateusz Piech
Kraków
17.09.2015
Maciek Pęchalski
17.09.2015
Kamil Turcza
Polska, Kraków
17.09.2015
Ewa Janczyk
Polska, Kraków
17.09.2015
Piotr Łędzki
Kraków
17.09.2015
Adam Staszak
Polska, Wieliczka
17.09.2015
ANETA KIL
Polska, Kraków
17.09.2015
Rafał Szafraniec
Polska, Niepołomice
17.09.2015
Jerzy Pietrzak
Polska, Kraków
17.09.2015
Piotr Radzik
Polska, Kraków
17.09.2015
Romuald Kaczmarczyk
Polska, Kraków
17.09.2015
Bartłomiej Zielnik
Polska, Kraków
17.09.2015
17.09.2015
Maciej Miechowicz
17.09.2015
Tomasz Cichocki
Polska, Kraków
17.09.2015
17.09.2015
Izabela Marczak
Polska, Wrocław
17.09.2015
Michał Knapik
Polska, Czajowice
17.09.2015
17.09.2015
Szymon Machaczka
kraków
17.09.2015
Dominik Jarząbek
Polska, Bibice
17.09.2015
Prrzemysław Michniak-Woyda
Kraków
17.09.2015
Marek Szczupak
Polska, Kraków
17.09.2015
Grzegorz Ponisz
17.09.2015
Artur Serwiński
Polska, Tarnów
17.09.2015
krzysztof wedler
Polska, Kraków
17.09.2015
Tomasz Sokół
Kraków
17.09.2015
Hubert Kuliński
Polska, Marki
17.09.2015
Piotr Bieniek
Polska, Nowy Sącz
17.09.2015
Wojtek Dudziak
Polska, Kraków
17.09.2015
Patryk Bałazy
Polska, Kraków
17.09.2015
Łukasz Rosek
17.09.2015
Kamila Strączek
Polska, Kraków
17.09.2015
Maciej Procelewski
Polska, Kraków
17.09.2015
Dorota Czech
17.09.2015
Rafał Kosior
Polska, Dębica
17.09.2015
Krzysztof Warysz
17.09.2015
Tadeusz Widomski
Polska, Kraków
17.09.2015
Kamil Pruszkowski
Irlandia, Drogheda
17.09.2015
Tomasz Turkot
Polska, Krzeszowice
17.09.2015
Rafal Walczyk
Stany Zjednoczone, Rockville
17.09.2015
janusz migdal
Polska, targowisko
17.09.2015
Łukasz Dobija
Bieruń
17.09.2015
Łukasz Pasek
Polska, Miechów
16.09.2015
Apteka Słoneczna Mariusz Grabiński
Polska, ŚWIEBODZICE
16.09.2015
Grzegorz Wedler
16.09.2015
16.09.2015
Konrad Mysakowicz
Polska, Cieszyn
16.09.2015
Dawid Jeleń
16.09.2015
Dariusz Pasieka
Polska, Kraków
16.09.2015
Agnieszka Dietrich
Polska, Kraków
16.09.2015
Łukasz Skrzypoń
Polska, Nowy Dwór Mazowiecki
16.09.2015
Maciej Jaworowski
Polska, Bielsk Podlaski
16.09.2015
Robert Hiczkiewicz
16.09.2015
sebastian siemieniec
Wielka Brytania, Coventry
16.09.2015
Kamil Zelek
Laskowa
16.09.2015
Adrian Kozak
Polska, Kraków
16.09.2015
Tomasz Chruszczyk
Jarosław
16.09.2015
Rafał Czekaj
Polska, Luborzyca
16.09.2015
Wiesław Włodarczyk
Polska, Raciborsko
16.09.2015
Oskar Niezabitowski
Polska, Kraków
16.09.2015
Jakub Wojdyło
Polska, Golub-Dobrzyń
16.09.2015
Krzysztof Chludek
Polska, Suchy Las
16.09.2015
Ewelina Szafraniec
Polska, Kraków
16.09.2015
Dariusz Frączek
Polska, Kraków
16.09.2015
Karolina Ścibor
Polska, Radziszów
16.09.2015
Krzysiek Chris Stec
16.09.2015
Kamil Gajda
Polska, Posądza
16.09.2015
Bartłomiej Bakalarz
Polska, Kluczewsko
16.09.2015
Paweł Nasiłowski
Polska, Tarnobrzeg
16.09.2015
Dominik Jurek
Trzebinia
16.09.2015
Hubert Jatczak
Polska, Warszawa
16.09.2015
Michał Wójtowicz
16.09.2015
Paulina Włoch
16.09.2015
Ryszard Bernat
Polska, Kraków
16.09.2015
Krzysztof Wolski
Polska, Bibice
16.09.2015
Adam Dębiński
Polska, Kraków
16.09.2015
Paweł Skowera
Polska, Kraków
16.09.2015
Jarek Leśniak
Polska, Bochnia
16.09.2015
Tomasz Grzybowski
Polska, Kraków
16.09.2015
Paweł Kasprzyk
Polska, Dulowa
16.09.2015
Paweł Ch
Polska
16.09.2015
Katarzyna Słota
Polska, Kraków
16.09.2015
16.09.2015
Paweł Bieniasz
Polska, Białobrzegi
16.09.2015
Sebastian Lalecki
Polska, Trzcana
16.09.2015
Łukasz Herholz
Polska, Gdańsk
16.09.2015
Piot Świderek
Polska, Kraków
16.09.2015
Daniel Dróżdż
Polska, Olkusz
16.09.2015
Artur Sater
Polska, Kraków
16.09.2015
Grzegorz Duda
Polska, Radziemice
16.09.2015
KRZYSZTOF KOZAK
Polska, Lublin
16.09.2015
Marek Dubiel
Polska, Kraków
16.09.2015
16.09.2015
Krzysztof Jantas
Polska, Kraków
16.09.2015
Michał Starzyk
Polska, Kraków
16.09.2015
Ilona Półtorak
Polska, Kraków
16.09.2015
Piotr Sawicki
16.09.2015
Grzegorz Gontkiewicz
Polska, Modlnica
16.09.2015
PAweł Olsza
Żywiec
16.09.2015
Piotr Pajowski
Polska, Kraków
16.09.2015
16.09.2015
16.09.2015
Michał Pieńkowski
Polska, Zambrów
16.09.2015
Artur Piechnik
Polska, Kraków
16.09.2015
Arkadiusz Pietrukowicz
Polska, Kraków
16.09.2015
Michał Klaus
Polska, Ostroszowice
16.09.2015
Marcin Liczbik
Polska, Gdańsk
15.09.2015
15.09.2015
15.09.2015
Mariusz Karaś
Polska, Skawina
15.09.2015
Przemysław Gawęda
Polska, Wielkie Drogi 113
15.09.2015
Tomasz Stefański
Kraków
15.09.2015
Krzysztof Musiorski
Kraków
15.09.2015
Tomasz Radoszyn
Polska, Kraków
15.09.2015
Kamil Radoszyn
Polska, Kraków
15.09.2015
15.09.2015
Mirosław Świerkosz
Polska, Sucha Beskidzka
15.09.2015
Piotr Biernaciński
15.09.2015
Sławomir Stępień
Polska, Tomaszów Mazowiecki
15.09.2015
15.09.2015
Artur Maryon
Polska, Przytkowice
15.09.2015
Krzysztof Kozien
Polska, WIELICZKA
15.09.2015
Rafał Kulfon Kulpa
15.09.2015
Adam Ziarko
Polska, Libertów
15.09.2015
Bartek Słupek
15.09.2015
15.09.2015
Krzysztof Kapała
Polska, Kraków
15.09.2015
Anna Sieńko
Polska, Kraków
15.09.2015
Michał Koperek
Polska, Gaj
15.09.2015
Mateusz Skalny
Polska, Chrzanów
15.09.2015
Michał Domagała
Polska, Słomniki
15.09.2015
Marcin Hajduk
15.09.2015
Maciej Sikorski
Polska, Bytów
15.09.2015
Piotr Marzec
Polska, Kraków
15.09.2015
15.09.2015
Jakub Kacyrz
Polska, Pogwizdów
15.09.2015
Dawid Koziol
Krakow
15.09.2015
Empek Tomaszewski
Polska, GLUBCZYCE
15.09.2015
Małgorzata Torba
Polska
15.09.2015
Piotr Bandura
Polska, Wadowice
15.09.2015
Andrzej Gawecki
Olkusz
15.09.2015
Piotr Sułkowski
15.09.2015
Paweł Gołpyś
Polska, Nowy Korczyn
14.09.2015
Kamil Składanowski
Polska, Serock
14.09.2015
Kamil Finowski
Polska, Kraków
14.09.2015
Bartlomiej Warchał
Stany Zjednoczone, Philadelphia PA
14.09.2015
Hubert Jagodziński
Polska, Turek
14.09.2015
ANDRZEJ SOWA
Polska, LIBIĄŻ
14.09.2015
Tomasz Janowski
Kraków
14.09.2015
Andrzej Ziemba
Polska, Libiąż
14.09.2015
Mateusz Nawrot
Polska, Kraków
14.09.2015
14.09.2015
Paweł Tomczyk
Polska, Kraków
14.09.2015
Mateusz Motyl
Polska, Tenczynek
14.09.2015
Arkadiusz Lekki
bochnia
14.09.2015
14.09.2015
Krzysztof Pszyk
Kraków
14.09.2015
Agata Paczka
Polska, Gorzów Wielkopolski
14.09.2015
Kamil Trusiński
Mysłowice
14.09.2015
Rafał Matuła
Polska, Grybów
14.09.2015
Paweł Kołkowski
Polska, Lipno
14.09.2015
Monika Kucharska
Polska, Nowe Brzesko
14.09.2015
Daniel Brandys
Polska, Tenczynek
14.09.2015
Artur Ulatowski
Polska, Zduńska Wola
14.09.2015
Tomek Walor
14.09.2015
Leszek Adamus
Polska, Częstochowa
14.09.2015
Mateusz Czaja
Polska, Krzywaczka
14.09.2015
14.09.2015
Henryk Kawik
Polska, Kraków
14.09.2015
Daniel Sroka
14.09.2015
Przemysław Stępkowski
Polska, Zabierzów
14.09.2015
Szymon Smorąg
Polska, Henryków-Urocze
14.09.2015
marcin zięba
Polska, Kraków
14.09.2015
Krzysztof Kucharski
Iwanowice
14.09.2015
Kamil Kamiński
Kraków
14.09.2015
Kamil Łuczyński
14.09.2015
Michał Kłeczek
Polska, Krzeszowice
14.09.2015
DARIUSZ TOPOROWSKI
Kraków
14.09.2015
Marcin Knapik
14.09.2015
Mateusz Kądzielawa
Polska, Kraków
14.09.2015
Piotr Łaciak
Polska, Tarnów
14.09.2015
Szymon Bednarski
Polska, Rzeszów
14.09.2015
Kamil Kasprzak
Bulowice
14.09.2015
Maciej Pluwak
Kraków
14.09.2015
Ireneusz Kasprzak
Bulowice
14.09.2015
14.09.2015
Patryk Strześniewski
14.09.2015
Jarosław Rodak
Kraków
14.09.2015
Bartłomiej Nowosielski
Polska, Kamieniec Ząbkowicki
14.09.2015
Grzegorz Czajka
14.09.2015
Michał Sapór
Drezdenko
14.09.2015
Arkadiusz Rybka
Polska, Tymbark
14.09.2015
Piotr Jakusz-Gostomski
Polska, Olkusz
14.09.2015
Jakub Krawczyk
Polska, Podłęże
14.09.2015
Krystian Gruszczyński
Polska, Kraków
14.09.2015
Paweł Zając
Polska, Niepołomice
14.09.2015
Maciej Szubra
14.09.2015
Michał Hans
Polska, Tokarnia
14.09.2015
Rafał Firlej
Polska, Radom
14.09.2015
Bogusław Sowa
Polska, Kraków
14.09.2015
Michał Pawlicki
Polska, Kraków
14.09.2015
Bartłomiej Rojek
Polska, Kraków
14.09.2015
Bartłomiej Mikrut
Bibice
14.09.2015
Paweł Wolny
Polska, Charsznica
14.09.2015
14.09.2015
Marcin Książek
Polska, Wieliczka
14.09.2015
Jarosław Ciosek
Kraków
14.09.2015
Piotr Bajon
14.09.2015
Andrzej Deja
Polska, Chmielno
14.09.2015
Daniel Wojtowicz
14.09.2015
Adam Dyrga
Kraków
14.09.2015
Sylwia Tekieli
Liszki
14.09.2015
Mariusz Marszowski
Polska, Wielka Wieś
14.09.2015
Michał Ligęza
Polska, Tarnów
14.09.2015
ZEN
Polska, Kraków
14.09.2015
waldemar czajowski
Polska, 32-080
14.09.2015
Łukasz Kaczor
Kraków
14.09.2015
Jakub Szeliga
Polska, Myślenice
14.09.2015
14.09.2015
Krzysztof Opaliński
Polska, Kraków
14.09.2015
Marcin Turek
Polska, Kraków
14.09.2015
Artur Sokołowski
Barlinek
14.09.2015
Michał Krupiński
Polska, Kraków
14.09.2015
Tomasz Natkaniec
Polska, Iwanowice
14.09.2015
Maciej Korneluk
Polska, Skwierzyna
14.09.2015
maciej kowal
Polska, Kraków
14.09.2015
Kamil Masełko
14.09.2015
Roman Dziewoński
Polska, Kraków
14.09.2015
14.09.2015
Andrzej Orłowski
Polska, Głubczyce
14.09.2015
Dariusz Młodzianowski
Polska, Kraków
14.09.2015
Bartek Drewka
14.09.2015
Pawel Kraszkiewicz
Polska, Kraków
14.09.2015
Marek Pasieczny
Polska, Kraków
14.09.2015
Marcin Gapski
Polska, Lubiszewo
14.09.2015
Adrian Augustyn
Polska, Busko Zdrój
14.09.2015
Małgorzata Tychoniak
Polska, Kraków
14.09.2015
Klaudia Biegun
Polska, Kraków
14.09.2015
Jacek Idzik
Polska, Kraków
14.09.2015
Piotr Skoczek
14.09.2015
Mateusz Michalik
14.09.2015
Radosław Celep
14.09.2015
Wojciech Zalas
Polska, Przytkowice 390
14.09.2015
Grzegorz Szostak
13.09.2015
Sławek Kołodziej
Polska, Strzeszyce
13.09.2015
Łukasz Hajduk
Polska, Kraków
13.09.2015
Łukasz Słaby
Polska
13.09.2015
Mateusz Wolanowski
Polska, Kraków
13.09.2015
Rafał Stolarzewicz
Polska, Kraków
13.09.2015
Radosław Siemiński
Polska, Kraków
13.09.2015
Hubert Put
Polska, Kraków
13.09.2015
Paweł Stochmal
Rączna
13.09.2015
Daria Bąkowska
Polska, Modlniczka
13.09.2015
Marcin Siwek
Polska, Niepołomice
13.09.2015
Karol Habas
13.09.2015
Krystian Radzymiński
Polska, Dolice
13.09.2015
Artur Niedrygoś
Polska, Wieliczka
13.09.2015
Rafał Szczęsny
Polska, Wrocław
13.09.2015
Adam Łędzki
Polska, Kraków
13.09.2015
Piotr Szladerba
13.09.2015
Krzysztof Nawrot
Polska, Chrzanów
13.09.2015
Natalia Nieckula
Polska, Raciechowice
13.09.2015
Sara Grabek
Polska, Kraków
13.09.2015
Maciek Maciejowski
13.09.2015
Tomasz Ślazyk
Polska, Kraków
13.09.2015
Mateusz Maniecki
Polska, Dobczyce
13.09.2015
Tomasz Kula
13.09.2015
Marcin Grela
13.09.2015
Michał Opiłka
13.09.2015
13.09.2015
Jacek Francuz
Polska, Kraków
13.09.2015
Maciej Świętek
Polska, Kłaj
13.09.2015
Kazimierz Czech
Polska, Kraków
13.09.2015
Tomasz Czech
Polska, Modlnica
13.09.2015
Paweł Trzos
Polska, Kraków (małopolskie)
13.09.2015
Mateusz Wroński
Polska, Nowa Wieś Lęborska
13.09.2015
Paweł Rudowski
Polska, Garliczka
13.09.2015
Jaś Sawicki
13.09.2015
Grzegorz Biesiada
Polska, Kraków
13.09.2015
Łukasz Kopciuch
Polska, Kraków
13.09.2015
Krzysztof Raczyński
Olsztyn
13.09.2015
Jakub Druzic
Kraków
13.09.2015
MARIUSZ ŚMIGLA- (KRAKŻAL)
Polska, Kraków
13.09.2015
13.09.2015
Roman Dybczak
Polska, Kraków
13.09.2015
Łukasz Kluczewski
13.09.2015
Krzysztof Flak
Polska, Kraków
13.09.2015
Karolina Kosiba
Polska, Tokarnia
13.09.2015
Piotr Kosiba
Tokarnia
13.09.2015
Paweł Łaciak
Polska, Gdów
13.09.2015
Piotrek Liwora
Rudawa
13.09.2015
Adrian Rega
Polska, Łysa Góra
13.09.2015
Sebastian Czesak
Polska, Targowisko
13.09.2015
ernest kasia
Polska, wiązownica
13.09.2015
13.09.2015
Kinga Garbacz
Polska, Żmiąca
13.09.2015
Wojciech Poręba
13.09.2015
Natalia Banaś
13.09.2015
Piotr Kammer
Polska, Nawojowa Góra
13.09.2015
Magdalena Gawin
Polska, Skawina
13.09.2015
Mateusz Figa
Kraków
13.09.2015
Mariusz Gołyźniak
Polska, Kraków
13.09.2015
Kamil Staszek
Polska, Kraków
13.09.2015
marcin Filipkiewicz
Polska, wrzasowice
13.09.2015
Mieczysław Jastrząb
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
13.09.2015
Tomasz Walor
Polska, zalas
12.09.2015
Piotr Kolendo
Kraków
12.09.2015
Łukasz Szczepaniak
Polska, Kraków
12.09.2015
Jakub Wróbel
Polska, Łysa Góra
12.09.2015
Tadeusz Szostak
Polska, Bochnia
12.09.2015
Marcin Sobiecki
Polska, Sierpc
12.09.2015
Witold Broszkiewicz
Polska, Bochnia
12.09.2015
Magdalena Leśniak
Polska, Kraków
12.09.2015
Adam Michalik
Kraków
12.09.2015
Marcin Derela
Polska, Kraków
12.09.2015
Filip Jopek
Węgrzce Wielkie
12.09.2015
Adam Soból
12.09.2015
12.09.2015
12.09.2015
Joanna Przygoda
Polska, Kraków
12.09.2015
Wojciech Daniec
Polska, Kraków
12.09.2015
Paweł Wilk
Polska, Kraków
12.09.2015
Zbigniew Włodarski
Polska, Olesno
12.09.2015
Paweł Lizak
Polska, Wrocław
12.09.2015
Damian Skalny
Kraków
12.09.2015
Karol Wysocki
Polska, Wejherowo
12.09.2015
12.09.2015
Kasia Lis
12.09.2015
Kamil Kozlowski
Polska, Skawina
12.09.2015
12.09.2015
Adam Nowak
Polska, Kraków
12.09.2015
Janusz Starowicz
Polska, Kraków
12.09.2015
Michał Dusik
Polska, Bulowice
12.09.2015
Małgorzata Walczak
Kraków
12.09.2015
Wojciech Kowalski
Polska, Kraków
12.09.2015
12.09.2015
Sławomir Słota
Polska, Ropczyce
12.09.2015
Marek Walaszczyk
Kraków
12.09.2015
Radosław Frańczak
Polska, Rzeszów
12.09.2015
Łukasz Solecki
Polska, Kraków
12.09.2015
Elżbieta Heichel
Polska, Kraków
12.09.2015
Leszek Moniowski
Kraków
12.09.2015
12.09.2015
Bartłomiej Talaga
Polska, Zembrzyce
12.09.2015
Jędrzej Kowalski
Polska, Tarnów
12.09.2015
Maciej Kowalski
12.09.2015
Michał Adamczyk
Polska, Klimontów
12.09.2015
Lula Uzarowicz
Kraków
12.09.2015
Michał Machaczka
kraków
12.09.2015
Paweł Garbacz
Polska, Nowy Targ
12.09.2015
Damian Kuciel
Polska, Tenczynek
12.09.2015
Andrzej Pachacz
Polska, Kraków
12.09.2015
Piotr Pełech
Polska, Orły
12.09.2015
12.09.2015
Marcin Szumlański
Polska, Tarnów
12.09.2015
Jacek Hudzik
Polska, Nisko
12.09.2015
Michał Cholewa
Polska, Kraków
12.09.2015
Grzegorz Godlewski
Polska, Zaręby Kościelne
12.09.2015
Artur Białowąs
Polska, Kraków
12.09.2015
Paweł Batko
Polska, Zabirzów Bocheński 125
12.09.2015
Piotr Górski
Kraków
12.09.2015
Krzysztof Karbownik
Polska, wodzisław śląski
12.09.2015
Kacper Pawłowski
Złotoryja
12.09.2015
Dariusz Włodarczyk
Polska, Kraków
12.09.2015
Artur Szarek
Polska, Rozkochów
12.09.2015
Damian Słupecki
Polska, Sądów
12.09.2015
Ada Oliwa
Polska, Kraków
12.09.2015
Karol Waszczuk
Polska
12.09.2015
Tomasz Węgrzyn
Kraków
12.09.2015
Agnieszka Job
Kraków
12.09.2015
12.09.2015
Łukasz Budyś
Polska, Kraków
12.09.2015
Jakub Deperas
Polska, Końskie
12.09.2015
Piotr Hebda
Polska, Kraków
12.09.2015
12.09.2015
Wojciech Taczała
miechów
12.09.2015
Jędrzej Pawelec
12.09.2015
Piotr Żmudka
12.09.2015
Mateusz Skrzypczak
Polska, Wadowice
12.09.2015
Michał Łupicki
Polska, Bochnia
12.09.2015
12.09.2015
Jordan Jarosiński
12.09.2015
Sebastian Nanek
Polska, Bochnia
12.09.2015
Radosław Siemiński
Polska, Kraków
12.09.2015
Stanislaw Walaszczyk
Polska, Kraków
12.09.2015
Andrzej Sanok
Wielka Brytania, London
12.09.2015
Józef Cierniak
Polska, Zaborów
12.09.2015
Maciek Pe
12.09.2015
Izabela Machowska
Polska, Kraków
12.09.2015
Mateusz Rużyła
Polska, Wrocław
12.09.2015
12.09.2015
Maciej Bochenek
Polska, Kraków
12.09.2015
Marcin Pitala
12.09.2015
Cezary Duda
Polska, Kraków
12.09.2015
Jan Żurek
Polska, Kraków
12.09.2015
Sylwia Rączka
Polska, Czeladź
12.09.2015
Przemysław Rączka
Polska, Czeladź
12.09.2015
Emanuel Kogutek
Polska, Pielgrzymowice
12.09.2015
Maciek Ziemiański
12.09.2015
Piotr Taraszkiewicz
Polska, Suwałki
12.09.2015
Piotr Warzecha
Polska, Okleśna
12.09.2015
Sebastian Hudaszek
Trzemeśnia
12.09.2015
Dariusz Wyka
Polska, Nisko
12.09.2015
Marek Dmitruk
Polska, Wieliczka
12.09.2015
Pawel Swiderski
Krakow
12.09.2015
Paulina Kapuścińska
Polska, Wielkie Drogi
12.09.2015
Bartosz Wołkowicz
Polska, Kraków
12.09.2015
12.09.2015
Tomasz Hoffman
Polska, Tarnów
12.09.2015
Dawid Zimny
12.09.2015
Rafał Cyganik
Polska, Sanka
12.09.2015
Magdalena Nowak
Polska, Siedlec
12.09.2015
12.09.2015
Dawid Musiał
Polska, Goleniów
12.09.2015
Pomidor Catering Stryszewski
Polska, Kraków
12.09.2015
Rafał Kubala
12.09.2015
Krzysztof Koza
Polska, Kraków
12.09.2015
Jakub Skrzymowski
Polska, Gliwice
12.09.2015
Bartosz Wilczyński
Polska, Kraków
12.09.2015
Mikołaj Augustynek
Polska, Kraków
12.09.2015
Dariusz Szarek
Polska, Rozkochów
12.09.2015
Karolina Girguś
Polska, Warszawa
12.09.2015
Marcin Szarowski
Polska, Piotrków Kujawski
12.09.2015
Grzegorz Sylwesiuk
Polska, Rokitno
12.09.2015
Tomasz Demski
Polska, Kraków
12.09.2015
Michał Kolberski
Kraków
12.09.2015
12.09.2015
Krzysztof Woźniak
Kraków
12.09.2015
Jakub Hachlowski
Polska, Kraków
12.09.2015
Piotr Cyganek
Polska, Kraków
12.09.2015
Wiktor Trzaska
Polska, Kraków
12.09.2015
Lucas Las
Irlandia, Ballincollig
12.09.2015
Grzegorz Gertz
Kraków
12.09.2015
Tomasz Dańda
Kraków
12.09.2015
Michał Wójcik
12.09.2015
Michał Grudziński
Polska, Wrocław
11.09.2015
artur ulman
Polska, Myślenice
11.09.2015
Mateusz Wojewoda
11.09.2015
patrycja kapcia
królówka
11.09.2015
Tomasz Kowalcze
Dobczyce
11.09.2015
Kancelaria Adwokacka Gostyński i Wspólnicy S. Gostyński
Polska, Kraków
11.09.2015
11.09.2015
Szymon Krawczyk
11.09.2015
Wojciech Dąbrowski
Kraków
11.09.2015
Marek Bzdela
Polska, Masłomiąca
11.09.2015
Krzysztof Zapalski
Polska, Skawina
11.09.2015
Jakub Lemiech
Polska, Pantalowice
11.09.2015
Anna Menzel
Polska, Kraków
11.09.2015
Łukasz Zawalonka
11.09.2015
Dariusz Wądrzyk
Polska, Żywiec
11.09.2015
Mateusz Kasza
Polska, Pińczów
11.09.2015
Adam Zietara
Wielka Brytania, Peterborough
11.09.2015
Andrzej Gibas
Polska, Żywiec
11.09.2015
Mirosław Sala
Polska, Jusczyn
11.09.2015
Agnieszka Mirek
11.09.2015
Alicja Kochan
Kraków
11.09.2015
Marcin Bąk
Polska, Kraków
11.09.2015
Bartosz Jabłoński
Wielka Brytania, Bristol
11.09.2015
Jakub Belski
Libertów
11.09.2015
Mariusz Pławecki
Polska, Żegocina
11.09.2015
Mateusz Grochola
11.09.2015
Piotr Putur
Polska, Dziewin
11.09.2015
Krzysztof Ż-a
11.09.2015
Konrad Chrobak
Polska, Kraków
11.09.2015
Karolina Maj
Polska, Kraków
11.09.2015
Grzegorz Konik
Polska, Kraków
11.09.2015
Marek Wrona
Gnojnik
11.09.2015
Sylwester Garbacz
Polska, Żmiąca
11.09.2015
Toemk Gaudyn
Polska, Kraków
11.09.2015
Jacek Seweryn
Polska, Kraków
11.09.2015
Darek Matuszkiewicz
Wielka Brytania, livepool
11.09.2015
11.09.2015
Ad Za
11.09.2015
Bartek Łącki
Polska
11.09.2015
11.09.2015
Paweł Niekłań
11.09.2015
Paweł Łyko
Polska, Wieliczka
11.09.2015
Marcin Wiktor
11.09.2015
Marek Koper
Polska, Głogoczów
11.09.2015
Radosław Szempliński
Polska, Urzędów
11.09.2015
Bartek Zielowski
11.09.2015
Grzegorz Dziukiewicz
Kraków
11.09.2015
11.09.2015
Marek Pierzchała
Polska, Wielkie Drogi
11.09.2015
Szymon Olchawski
Grodkowice
11.09.2015
Tomasz Wojas
Polska, Chrzanow
11.09.2015
Mariusz Ziółek
11.09.2015
11.09.2015
Wojciech Kaczmarski
11.09.2015
Radek Bert
11.09.2015
Adrian Obara
Polska, Kraków
11.09.2015
Kacper Pietraniec
Polska, Kraków
11.09.2015
Michał Wiecheć
Kraków
11.09.2015
Mateusz Stanaszek
Polska, Kraków
11.09.2015
Przemek Szaraniec
Polska, Kraków
11.09.2015
Krzysztof Kaźmierczak
Polska, Kraków
11.09.2015
Mirosław Obara
Polska, Kraków
11.09.2015
Jan Andruszko
Polska, Kraków
11.09.2015
Krzysztof Nytra
11.09.2015
Szymon Plutecki
Kraków
11.09.2015
Grzegorz Kaczmarek
Polska, Inowrocław
11.09.2015
ROBERT JASTRZĘBSKI
Polska, Kraków
11.09.2015
Michał Kończakowski
Polska, Kraków
11.09.2015
Jan Gawron
Polska, Kraków
11.09.2015
Tomasz Biskup
Polska, Kraków
11.09.2015
Tomasz Pawłowski
Przemyśl
11.09.2015
Tomasz Durbas
Polska, DĄBROWA TARNOWSKA
11.09.2015
Stanisław Lempart
Polska, Kraków
11.09.2015
11.09.2015
Darek Lisowski
11.09.2015
Mateusz Zalewski
Suwałki
11.09.2015
Bartosz Biednik
11.09.2015
Przemysław Wróbel
11.09.2015
Robert Bereta
Polska, Nowy Wiśnicz
11.09.2015
Paweł Milka
Polska, Kraków
11.09.2015
Szymek Skiba
11.09.2015
Michał Kwiatkowski
Polska, Chrzanów
11.09.2015
Mirosław Prodziewicz
Polska, Sanok
11.09.2015
KRZYSZTOF BARAN
Polska
11.09.2015
Marcin Chmielarczyk
11.09.2015
Karol Tajduś
11.09.2015
Marcin Jagła
Polska, Kraków
11.09.2015
Agnieszka Bilska
11.09.2015
RADOSŁAW BEŁŻEK
MOKRZYSKA
11.09.2015
Jacek Kuś
Polska, Kraków
11.09.2015
Tomasz Grochocki
Polska, Olsztyn
11.09.2015
Damian Szmulik
11.09.2015
Józef Świder
Polska, Kraków
11.09.2015
Adam Suski
11.09.2015
Sebastian Kask
11.09.2015
Adrian Możdżeń
Polska, Kraków
11.09.2015
Michał Majka
11.09.2015
Tomasz Jaremko
Polska, Wrocław
11.09.2015
Tomasz Cerek
Polska, Miłocice
11.09.2015
Mariusz Bogucki
Polska, Wrocław
11.09.2015
Patryk Wróbel
Polska, Czarnochowice 313
11.09.2015
Tomasz Gostek
11.09.2015
11.09.2015
Artur Rzepka
Polska, Sucha Beskidzka
11.09.2015
Mateusz Baster
Polska, Zabierzow
11.09.2015
11.09.2015
Damian Urbaniec
Polska, Kraków
11.09.2015
Łukasz Seweryn
Polska, Kraków
11.09.2015
11.09.2015
Marcin Szczepanek
Polska, libiąż
11.09.2015
Dominik Cieślik
Polska, Będkowice
11.09.2015
Michał Doniec
11.09.2015
11.09.2015
Grzegorz Maciejasz
Polska, Wieliczka
11.09.2015
11.09.2015
Paweł Liczbik
Polska, Bydgoszcz
11.09.2015
11.09.2015
Jakub Zieliński
Polska, Muszyna
11.09.2015
11.09.2015
Kamil Łopata
11.09.2015
Janusz Andrzejowski
Polska, Rzeszów
11.09.2015
Jacek Gumula
11.09.2015
Mateusz Rząsa
11.09.2015
Anna Bennett
Polska, Kraków
11.09.2015
Dariusz Szewczyk
11.09.2015
Adam Góra
Polska, Buków 65
11.09.2015
Maciej Węgrzyn
Polska, Kraków
11.09.2015
Tomasz Warchał
11.09.2015
Krzysztof Mrozek
Polska, Kraków
11.09.2015
Krzysztof Hudzik
Polska, Nisko
11.09.2015
Darek Zawada
Polska, Kraków
11.09.2015
Ewa Żmijewska
11.09.2015
Piotr Wajdowski
Kraków
11.09.2015
Damian Zając
Polska, Płoki
11.09.2015
Tomasz Trojanowski
11.09.2015
Michał Liszka
Kraków
11.09.2015
Sebastian Latko
Polska, Zielonki
11.09.2015
MACIEJ BORON
Polska, SKAWINA
11.09.2015
Marek Głaz
Polska, Kraków
11.09.2015
Tomasz Gawlas
Polska, Cieszyn
11.09.2015
Mariusz Pałka
Polska, Dąbrowa Górnicza
11.09.2015
Roch Stawski
11.09.2015
11.09.2015
Rafał Rusek
Polska, Strumień
11.09.2015
Waldemar/ARCHIKON Potoniec
Polska, Kraków
11.09.2015
Kamil Bieńkowski
11.09.2015
Łukasz Stanoch
Czechowice-Dziedzice
11.09.2015
Przemysław Lewczuk
11.09.2015
Bartłomiej Piękoś
Lutowiska
11.09.2015
Paweł Ko
11.09.2015
Sławomir Rutkowski
Działdowo
11.09.2015
Piotr Jania
11.09.2015
Robert Miklaszewski
Polska, Kraków
11.09.2015
Piotr Jantos
Polska, Kraków
11.09.2015
Krzysztof Wołoszczakiewicz
Polska, Libiąż
11.09.2015
PAWEL CUDEJKO
Polska, OLKUSZ
11.09.2015
Lukasz Gargula
Polska, Kraków
11.09.2015
Jan Ignacak
Kraków
11.09.2015
Dawid Juszczak
Polska, Wrząsowice
11.09.2015
Sebastian Hankus
Polska, Kraków
11.09.2015
Łukasz Półtorak
Polska, Kraków
11.09.2015
Grzegorz Dziarkowski
Polska, Masłomiąca
11.09.2015
Szymon Wróbel
Polska, Skomielna Czarna
11.09.2015
Tomasz Dohnal
Kraków
11.09.2015
Stanisław Pomykacz
Polska, Kraków
11.09.2015
Krzysztof Koza
Sandomierz
11.09.2015
Thomas Tarczynski
Niemcy, Lüdenscheid
11.09.2015
Dominik Dębciuch
Polska, Olkusz
11.09.2015
Wojciech Cudzik
Polska, Kraków
11.09.2015
Jakub Rzepka
Kraków
11.09.2015
Dawid Pomierny
Olkusz
11.09.2015
Marek Buska
Polska, Pasłęk
11.09.2015
Grzegorz Kuchta
Polska, Poniatowa
11.09.2015
Dariusz Olkowski
Polska, Warszawa
11.09.2015
Jarosław Kapcia
Polska, Królówka
11.09.2015
Adrian Misiura
11.09.2015
Paweł Chachaj
Wielka Brytania, Corby
11.09.2015
Łukasz Torba
11.09.2015
Radek Bieliński
Polska, Zielonki
11.09.2015
Tomasz Lipiński
Polska, Kraków
11.09.2015
Łukasz Madej
Polska, Kraków
11.09.2015
Marcin Migdał
Nieszkowice Małe 81
11.09.2015
ARTUR MĄCZEŃSKI
Polska, Kraków
11.09.2015
Piotr Półtorak
Polska, Gorzków 50
11.09.2015
Paweł Makola
Polska, Wysocice
11.09.2015
Stacja Paliw Shell/ Artur Wacięga
Polska, Kraków
11.09.2015
Mati Lo
11.09.2015
Adrian Mędrek
Kraków
11.09.2015
Katarzyna Skoplak
Polska, Kraków
11.09.2015
Łukasz Lulek
Polska, Kraków
11.09.2015
Arkadiusz Płatek
Polska, Kraków
11.09.2015
Paweł Walczak
Polska, Kraków
11.09.2015
Tomek Księżycki
11.09.2015
Łukasz Wcisło
Polska, Wieliczka
11.09.2015
Bartłomiej Krzystyniak
Kraków
11.09.2015
Kasia Strączek
Kraków
11.09.2015
Maciej Perek
Polska, Kraków
11.09.2015
Malwina Janoska
Polska, Kraków
11.09.2015
Wojtek Greczka
11.09.2015
Joanna Lewandowska
Polska, Krakó
11.09.2015
11.09.2015
Konrad Kasprzyk
Polska, Gdów
11.09.2015
Tomasz Galiński
11.09.2015
Marcin Głód
Bochnia
11.09.2015
Robert Wronowski
Polska, Polańczyk
11.09.2015
Krzysztof Rychlik
11.09.2015
Maciej Kozina
Polska, Kuźnia Raciborska
11.09.2015
Grzegorz Sternak
Polska, Kraków
11.09.2015
Paweł Gul
Polska, Kolbuszowa Dolna
11.09.2015
artur michalek
Polska, Kraków
11.09.2015
11.09.2015
Tomasz Zając
Polska, Tarnów
11.09.2015
11.09.2015
Konrad Suder
Kraków
11.09.2015
Tomasz Łysek
Polska, Kraków
11.09.2015
OPERATOR SYSTEM JAROSŁAW JAKUBIEC
Polska, ŁONIÓW
11.09.2015
Piotr Wajda
Polska, Żyrardów
11.09.2015
Piotr Szurgociński
Polska, Bibice
11.09.2015
Krzysztof Zakrzewski
Łódź
11.09.2015
Radosław Kusnierz
Polska, Kraków
11.09.2015
Daniel Smalec
Polska, Zakopane
11.09.2015
Marcin Gałęziowski
Polska, Kraków
11.09.2015
Mateusz Różański
Polska, Goraj
11.09.2015
Anita Jasińska
Polska, Kraków
11.09.2015
11.09.2015
Adam Powrózek
Rzeszów
11.09.2015
rafal woloszynski
Polska, Kraków
11.09.2015
Pawel Lesniak
Polska, Wyzyce
11.09.2015
Mateusz Babula
11.09.2015
Jacek Gutowski
Polska, Jaśliska
11.09.2015
Artur Filipczyk
KRAKÓW
11.09.2015
GBR Consulting
Polska, Kraków
11.09.2015
Katarzyna Parylak
Polska, Kraków
11.09.2015
Jakub Nicieja
Polska, Kraków
11.09.2015
Krzysztof Motyka
Polska, Kraków
11.09.2015
Marcin Lewicki
Polska, Warszawa
11.09.2015
Jakub Mazur
Strzyżów
11.09.2015
Alix Okólska
Polska, Hajnówka
11.09.2015
11.09.2015
Tomasz Cisek
Polska, Muszyna
11.09.2015
Piotr Borowiec
Polska, Kraków
11.09.2015
Mateusz Kluba
Polska, Kraków
11.09.2015
Mieszko (SeeKrakow) Laskowski
Kraków
11.09.2015
Radosław Buczak
Polska, Kraków
11.09.2015
Paweł Mendyka
Polska
11.09.2015
Natalia Wlazło
Stany Zjednoczone, Yonkers
11.09.2015
Lukasz Laskawiec
Polska, Laski
11.09.2015
Grzegorz Krukiewicz-Gacek
Kraków
11.09.2015
Bartlomiej Nowak
Wielka Brytania, Warrington
11.09.2015
Janusz Mucha
Polska, Myślenice
11.09.2015
Marcin Ćmak
Polska, Kraków
11.09.2015
Katarzyna Balachowska
Polska, Staniątki
11.09.2015
Pawel Sitko
Kanada, Toronto
10.09.2015
Sławomir Chudzik
Polska, Kraków
10.09.2015
TOMASZ DANIELAK
Polska
10.09.2015
Andrzej Tekieli
10.09.2015
Michał Sobczyk
10.09.2015
Ewelina Rutkowska
Polska, Działdowo
10.09.2015
Sebastian Tempski
Polska, Zagórzyce Dworskie
10.09.2015
Oskar Klimowski
Kraków
10.09.2015
Dawid Korbaś
Polska, Kraków
10.09.2015
Tomasz Dębski
Kraków
10.09.2015
Mateusz Sędzimir
Polska, Kraków
10.09.2015
Adam Joński
Polska, Pruszków
10.09.2015
Michał Kołodziej
Polska, Bochnia
10.09.2015
Rafał Jachimek
Kraków
10.09.2015
KRZYSZTOF CHLEBDA
Polska, Kraków
10.09.2015
Ania Baran
Kraków
10.09.2015
Jan Paszkiewicz
10.09.2015
Mirosław Żmuda
Polska, Kraków
10.09.2015
Artur Bińkowski
Polska, Otwock
10.09.2015
Andrzej Musiał
Polska, Kraków
10.09.2015
Kazimierz Kwasek
10.09.2015
Tomasz Szeląg
Polska, Kraków
10.09.2015
Dawid Sipowicz
Polska, Kraków
10.09.2015
Robert Kujawski
Polska, Kraków
10.09.2015
Michał Waśko
Polska, Rumia
10.09.2015
Michał Stachura
Polska, Wieliczka
10.09.2015
Krzysiek Rygała
Polska, Czerwieńsk
10.09.2015
Piotr Pstrucha
Polska, Chrzanów
10.09.2015
Piotr Żak
Polska, Kraków
10.09.2015
Mateusz Tomera
Wodzisław Śląski
10.09.2015
Adam Milczarek
Brzeg
10.09.2015
Tadeusz Foryś
Polska, Kalwaria Zebrzydowska
10.09.2015
Damian Dębowski
Polska, Kraków
10.09.2015
Maciej Woźniacki
Kraków
10.09.2015
Dominik Hubicki
Polska, Kraków
10.09.2015
Roman Dudzik
Polska, Kraków
10.09.2015
Katarzyna Kucharska
10.09.2015
ABJ ARTUR MARAJ
Polska, BOCHNIA
10.09.2015
10.09.2015
Piotr Naumowicz
Polska, Opole
10.09.2015
Mirosław Szwarc
Polska, Gdańsk
10.09.2015
Maciej Wójcik
Polska, Bochnia
10.09.2015
Maciej Kościelnicki
Polska
10.09.2015
Mateusz Prokop
Polska, Podsarnie
10.09.2015
Dariusz Rymar
Polska, Kraków
10.09.2015
Konrad Spychał
Polska, Kraków
10.09.2015
Emilia Słota
Polska, Jadowniki
10.09.2015
Mariusz Banaś
10.09.2015
Wojciech Bucki
Polska, Kraków
10.09.2015
Maciek Stabrawa
Polska, Targowisko
10.09.2015
Adam Sierzputowski
10.09.2015
Michał Jurewicz
sulechów
10.09.2015
Mateusz Kowal
Polska, Kańczuga
10.09.2015
Dominik Kuc
Polska, Brzezie
10.09.2015
Marcin Dzikowski
Polska, Kraków
10.09.2015
Michał Piasecki
Polska, Kraków
10.09.2015
Max Kasprzyk
Wieliczka
10.09.2015
Szymon Usydus
Polska, Kraków
10.09.2015
Przemysław Krawczyk
Polska, Kraków
10.09.2015
Mateusz Kuchta
Polska, Podzamcze
10.09.2015
Michał Zachodny
Polska, Kielczow
10.09.2015
Michał Jerzy Stolarski
Polska, Kraków
10.09.2015
Adam Ławniczek
10.09.2015
Leszek Gondek
Kraków
10.09.2015
Jarek Suchodolski
10.09.2015
Patryk Bober
Polska, Uszew
10.09.2015
Łukasz Dukat
Polska, Łuczyce
10.09.2015
Kacper Popiołek
Polska, Zalas
10.09.2015
Krzysztof Dzióbek
Polska, Dobczyce
10.09.2015
Artur Kantor
szynwałd
10.09.2015
Piotr Hodur
Polska, Libiąż
10.09.2015
Piotr Kieltyka
Kraków
10.09.2015
Adrian Filipek
Polska, Kraków
10.09.2015
Krzysztof Leśniak
Irlandia, Kilkenny
10.09.2015
Rafał Banaś
10.09.2015
Dariusz Banach
Polska, Kraków
10.09.2015
Marcin Nagięć
Polska, Węgrzce Wielkie
10.09.2015
Szczepan Gos
Polska, Rzewnie
10.09.2015
Marek Kowalski
Polska, Olsztyn
10.09.2015
10.09.2015
Maciek Sułkowski
Polska, Kraków
10.09.2015
Szymon Bojda
Polska, Bielsko-Biała
10.09.2015
Artur Wróbel
Polska, Zawiercie
10.09.2015
Marcin Szczurek
Polska
10.09.2015
Wojciech Piróg
Polska, Cholewiana Góra
10.09.2015
Wawrzyniec Rajchel
Polska, Kraków
10.09.2015
Adrian Sajek
Polska, Warszawa
10.09.2015
Katarzyna Paluchowska
Skawina
10.09.2015
Jakub Tolasz
Polska
10.09.2015
Marcin Kruczek
Polska, Krzyszkowice
10.09.2015
Cezary Łęga
Polska, Sędzin
10.09.2015
Michał Baran
Polska, Opole
10.09.2015
Andrzej Lehmann
Polska, Zgorzelec
10.09.2015
Rafał Nosiadek
Polska, Kraków
10.09.2015
Tomasz Pawlak
Polska, Marszałki 15
10.09.2015
Oskar Bulanda
Polska, Limanowa
10.09.2015
Marcin Bednarczyk
10.09.2015
Adrian Kwiecień
Polska, Kraków
10.09.2015
Łukasz Krasny
Polska, Kraków
10.09.2015
Tomasz Zawadzki
Polska, Kraków
10.09.2015
Miłosz Palej
Polska, Chmielowice
10.09.2015
Mariusz Kordylewski
Polska, Kraków
10.09.2015
Filip Wojciechowski
Polska, Kraków
10.09.2015
Łukasz Hołda
Polska, Kraków
10.09.2015
Bartek Sarga
Kraków
10.09.2015
Łukasz Krawczyk
10.09.2015
Tomasz Marzec
Polska, Kraków
10.09.2015
Maciej Pociecha
10.09.2015
Jakub Moraczyński
Polska, Kraków
10.09.2015
ANDRZEJ JASKOLSKI
Polska, SEDZISZOW
10.09.2015
Michał Sobota
Polska, Myszków
10.09.2015
Krzysztof Dziadkowiec
leśnica
10.09.2015
Michal Kielbasinski
Polska, Warszawa
10.09.2015
Marcin Synowiec
10.09.2015
Damian Sacha
Podłęże
10.09.2015
Jakub Grzelak
Polska, Sieradz
10.09.2015
Bartłomiej Gładysz
Polska, Przeworsk
10.09.2015
Mateusz Kargól
Polska, Tarnów
10.09.2015
Jan Czernek
Polska, Goczałkowice Zdrój
10.09.2015
Krzysztof Pawlus
Polska, Kraków
10.09.2015
Anna Desoń
Polska, Kraków
10.09.2015
Kamil Koziński
Kraków
10.09.2015
Radosław Noworyta
Polska, Grojec
10.09.2015
Artur Spyrka
Polska, Skawica
10.09.2015
Tomasz A
Kraków
10.09.2015
Bartek Pająk
Polska, Smolice
10.09.2015
Kacper Chudy
Rzeszów
10.09.2015
Grzegorz Duszyk
Polska, Burów
10.09.2015
10.09.2015
Radosław Cisek
Polska, Sonina
10.09.2015
Tomasz Kostrzewa
Polska, Krosno
10.09.2015
Grzegorz Pietryga
Polska, Limanowa
10.09.2015
Michał Gołdas
Polska, Kłodzko
10.09.2015
Piotr Drwota
Krakow
10.09.2015
Maciej Synowski
10.09.2015
Rafał Ochenduszko
Polska, Koniusza
10.09.2015
Bartosz Marcinkowski
10.09.2015
Karol Cichoń
10.09.2015
Mariusz Herma
Polska, Kozy
10.09.2015
Wojciech Krakowski
Polska, Poznań
10.09.2015
Hubert Walas
Polska, Świdnik
10.09.2015
Maciej Romanowski
Polska, Kraków
10.09.2015
Daro Igielski
Polska, Kraków
10.09.2015
jerzy koziel
Polska, Libiąż
10.09.2015
Artur Wolak
Polska, Kraków
10.09.2015
Kornelia Baćko
10.09.2015
Karolina Pupek
10.09.2015
Maciej Kołacz
Polska, Szczecinek
10.09.2015
Ryszard Olivier Herbut
Polska, Kraków
10.09.2015
Karol Piotr Sch
10.09.2015
Radosław Wiliński
Polska, Kraków
10.09.2015
Michał Grzywa
Polska, Kraków
10.09.2015
Michał Dobrowolski
Polska, Wierzchosławice
10.09.2015
Bartosz Paszkiewicz
10.09.2015
Paweł Gaszyński
Polska, Kraków
10.09.2015
Marcin Bielecki
Polska, Stalowa Wola
10.09.2015
Mateusz Kołodziejski
Polska, Jelenia Góra
10.09.2015
Mateusz Szczerepa
Kraśnik
10.09.2015
Piotr Dziobek
Kraków
10.09.2015
Michał Zatorski
Polska, Warszawa
10.09.2015
Łukasz Rędziniak
Polska, Warszawa
10.09.2015
Paweł Warchoł
Polska, Kwaczała
10.09.2015
Piotr Kapela
Polska, Zabierzów Bocheński
10.09.2015
Janusz Kędra
Polska, Kraków
10.09.2015
WITOLD WIEPRZĘĆ
STALOWA WOLA
10.09.2015
Maciej Kosiński
Polska, Ostrów
10.09.2015
Łukasz Cora
Polska, Chrzanów
10.09.2015
Artur Lubliński
Kraków
10.09.2015
Jasiek Baranowski
Polska, Kraków
10.09.2015
Jarosław Barczyk
Polska, Modlniczka
10.09.2015
Piotr Dzióbek
Polska, Dobczyce
10.09.2015
Mateusz Sroka
Polska, Lubawa
10.09.2015
Jakub Baryła
10.09.2015
Adrian SIMLAT
Polska
10.09.2015
Jerzy Cyganek
Polska, Kraków
10.09.2015
Marcin Sznajder
Nowa Sól
10.09.2015
Karol Piechota
Warszawa
10.09.2015
Artur Styczeń
Polska, Kraków
10.09.2015
10.09.2015
10.09.2015
Łukasz Prochalski
Polska, Kraków
10.09.2015
Sylwester Kamyczek
Polska, Kobyle
10.09.2015
Tomasz Buczek
Polska, Kraków
10.09.2015
Patrycja Jakóbczak
Kraków
10.09.2015
Przemysław Wiski
Polska, Nowogród
10.09.2015
Dawid Konopka
10.09.2015
Łukasz Wiliński
Polska, Toruń
10.09.2015
Lucjan Goliński
Kraków
10.09.2015
10.09.2015
Damian Bratek
Polska, Dąbrowa Górnicza
10.09.2015
Adam Koteja
Polska, Kraków
10.09.2015
Krzysztof Rosłoński
10.09.2015
Damian Wieliczko
Kraków
09.09.2015
Krzysztof Hebda
Polska, Nowy Sącz
09.09.2015
Łukasz Radzimowski
09.09.2015
Kamil Wrzesień
Polska, Kraków
09.09.2015
Marcin Staś
Polska, Jawiszowice
09.09.2015
Łukasz Chmielowski
Kraków
09.09.2015
Mateusz Dyrcz
Polska, Kraków
09.09.2015
Mateusz Białas
Polska, Psary
09.09.2015
Michał Macuga
Polska, Gdańsk
09.09.2015
09.09.2015
Sebastian Waszkiewicz
Polska, Kraków
09.09.2015
Radosław Nawrot
Polska, Poznań
09.09.2015
Grzegorz Gębala
Polska, Mogilno
09.09.2015
Krzysztof Olejnik
09.09.2015
Marcin Parszywka
Polska, Włosań
09.09.2015
Michał Skrobis
Polska
09.09.2015
Tomasz Łapa
Polska, Szczucin
09.09.2015
Konrad Kubacki
09.09.2015
Hubert Olczak
Polska, Biała Podlaska
09.09.2015
Mirek Karczmarz
Stany Zjednoczone, Naperville / Illinois
09.09.2015
Marek Kupka
09.09.2015
Justyna Szulewska
09.09.2015
Adrian Janicki
Polska, Palaty
09.09.2015
Marcin Leśniak
Polska, Kraków
09.09.2015
Dominik M
09.09.2015
Przemek Zdziebko
Polska, Rzeszow
09.09.2015
09.09.2015
Damian Miśkowicz
09.09.2015
Dawid Kalicki
Polska, Kraków
09.09.2015
Jacek Rybczyński
Polska, Kraków
09.09.2015
Dawid Dułak
09.09.2015
Agnieszka Stachowicz
Polska, Kraków
09.09.2015
Marcin Mierzwa
09.09.2015
Paweł Nowak
Kraków
09.09.2015
Artur Janas
09.09.2015
Karol Michalak
Polska, Siedlce
09.09.2015
Paweł Janik
Polska, Kraków
09.09.2015
09.09.2015
Mariusz Dybał
Polska, Kraków
09.09.2015
Piotr Włodarczyk
Polska, Gdów
09.09.2015
Sebastian Wender
Polska, wałbrzych
09.09.2015
Lucjan Sułek
09.09.2015
Piotr Ćwiklik
09.09.2015
Robert Karpiński
Polska
09.09.2015
Rafał Juszczyk
Piotrkowice Małe
09.09.2015
Ewa Ziemniak
Połaniec
09.09.2015
Jagoda Michałczak
Polska, Kraków
09.09.2015
Bartłomiej Michałczak
Kraków
09.09.2015
Krzysztof Szczupak
Polska, Michałowice
09.09.2015
Bartek Gwóźdź
Polska, Wytrzyszczka
09.09.2015
Monika Kraj
Kraków
09.09.2015
Joanna Depta
Polska, Kraków
09.09.2015
Krzysztof Tajduś
Polska, Kraków
09.09.2015
Jarosław Kozłowski
Polska, Michałowice
09.09.2015
Jarosław Profic
Polska, Kraków
09.09.2015
09.09.2015
Piotr Wołyniec
Polska, Iwanowice
09.09.2015
Łukasz Pichola
Polska, Kraków
09.09.2015
Aga Mucha
Polska, Krzeszowice
09.09.2015
Robert Bielec
Kraków
09.09.2015
Kamil Pomykała
Polska, Kraków
09.09.2015
Marcin Smyk
Polska, Gorzów Wielkopolski
09.09.2015
Szczepan Dylowicz
Polska, Bochnia
09.09.2015
Konrad Smacki
Polska, Wodzisław
09.09.2015
Sławomir Szabra
Polska, Kraków
09.09.2015
Jarosław Kollar
Kraków
09.09.2015
Michał Sowa
Polska, Kraków
09.09.2015
Przemek Dziedzina
09.09.2015
Jacek Pasławski
Polska, Kraków
09.09.2015
Jan Ulicki
09.09.2015
Katarzyna Izdebska
Polska, Warszawa
09.09.2015
Rafal Szeterlak
09.09.2015
Mateusz Sawa
Polska, Kraków
09.09.2015
09.09.2015
Patryk Dudziak
Polska, Czaniec
09.09.2015
Tomasz Kuśnierz
Polska, Sławków
09.09.2015
Radosław Rachwał
Polska, Brzozów
09.09.2015
Damian Trojak
Polska, Czaniec
09.09.2015
Michał Polek
Polska, Lipnica Murowana
09.09.2015
Sebastian Longa
09.09.2015
Artur Bert
Polska, Kraków
09.09.2015
Maciej Jędrzejewski
Wrocław
09.09.2015
Tomasz Głąb
Polska, Dobczyce
09.09.2015
Jakub Wróbel
Kraków
09.09.2015
Maciej Szulc
Wieliczka
09.09.2015
Jakub Tolak
Polska, Kraków
09.09.2015
Marcin Warzecha
Polska, Kraków
09.09.2015
Robert Bieniek
Kraków
09.09.2015
Bartłomiej Basista
Polska, Kraków
09.09.2015
Piotr Nowak
Polska, Kraków
09.09.2015
Piotr Lewicki
Polska, Siemiatycze
09.09.2015
Karolina Kaczmarek
Polska, Jastrzębie Zdrój
09.09.2015
Wojciech Pająk
Polska, Kraków
09.09.2015
Damian Polek
Polska, Lipnica Górna
09.09.2015
Marcin Ozimek
Polska, Jarosław
09.09.2015
Łukasz Cebula
Polska, Kraków
09.09.2015
Bartosz Kozakiewicz
Kraków
09.09.2015
Adam Waszkiewicz
Polska, Kraków
09.09.2015
Wojciech Guzik
Polska, Krosno
09.09.2015
Grzegorz Siudut
Kraków
09.09.2015
Jakub Bratek
Polska, Przeciszów
09.09.2015
Michał Kempa
09.09.2015
Krzysztof Golczewski
Polska, Kraków
09.09.2015
Łukasz Zawartka
09.09.2015
Sebastian Garbarz
Polska
09.09.2015
Paweł Kempa
Polska, Kraków
09.09.2015
Piotr Sułek
Polska, Kraków
09.09.2015
Tomasz Stefanski
Polska, Kraków
09.09.2015
Michał Krajewski
Cieszyn
09.09.2015
Łukasz Kursa
Kokotów
09.09.2015
Bartłomiej Turowski
Polska, Ślesin
09.09.2015
Magdalena Kolak
Polska, Tarnowiec
09.09.2015
09.09.2015
Patryk Habas
Polska, Kraków
09.09.2015
Kamil Guberniak
Polska, Kraków
09.09.2015
Maciej Ptasznik
Polska, Kraków
09.09.2015
Mateusz Waszkiewicz
Polska, Kraków
09.09.2015
Piotrek Koniówka
Wadowice
09.09.2015
Mateusz Opyd
Polska, Warszawa/Muszyna
09.09.2015
Maksymilian Michalczak
Polska, Kraków
09.09.2015
Mateusz Skotnicki
Rzeszów
09.09.2015

Anonimowych kibiców: 10053

Wisła Kraków
04.12.2015
Wojciech Nowak - prosimy o kontakt na adres sklep@wisla.krakow.pl i przysłanie zdjęcia koszulki bez napisu.
Napis powinien być na każdej koszulce.
Wojciech Nowak
03.12.2015
czy w koszulce okolicznosciowej w rozmiarze xxxl nie ma napisu na dole TO MOJA HISTORIA i Historia ktora nie pozwala na przecietnosc ????? czy tylko mi sie trafil taki bubel ??? bo na malej dzieciecej jest taki napis
Wisła Kraków
02.12.2015
koszulki wysyłane są przez producenta partiami, dlatego może się zdarzyć, że jedna koszulka już została wysłana/jest gotowa do odbioru a druga jeszcze nie. Jeżeli chodzi o imię i nazwisko na tablicy, to w przypadku zakupu dwóch koszulek, przysługują dwa imiona i nazwiska na tablicy.
Fanonimous
02.12.2015
zamowilem 2 koszulki - dlaczego na maila dostalem wiadomosc ze 1 koszulka zostala do mnie wyslana ? skoro zamowilem 2 koszulki to chyba normalne ze chce zeby na tablicy byly imiona i nazwiska 2 osob - a nie jednej - lipa z ta akcja okrutna ...nigdy juz sie nie dam nabrac na takie żebranie kasy
Wisła Kraków
13.11.2015
Koszulki okolicznościowe przychodzą w partiach od producenta i na bieżąco są wysyłane. Również na bieżąco informujemy o gotowości do odbioru tych koszulek, który dostarczył nam producent.
Konrad Motyl
09.11.2015
Nie ma żadnej informacji na temat koszulki którą zakupiłem. Kiedy jest planowany czas wysyłki?
Fanonimous
09.11.2015
9 listopada - a przesylki nie ma, informacji zadnej nie ma ...... lipa panowie i panie ,
Jan Szczepaniec
08.11.2015
Rozumiem że jak ktoś nie dostał takiej informacji że już jego zamówienie jest do odbioru to musi czekać? Do kiedy zrealizujecie wszystkie zamówienia?
Wisła Kraków
30.10.2015
Informacje na temat realizacji nagród znajdziecie pod poniższym linkiem:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/informacje_dotyczace_odbioru_zakupionych_nagrod/
Fanonimous
29.10.2015
proszę o informację na temat osobistego odbioru nagród - dostałam maila, że mogę szalik już odebrać, ale żadnej informacji gdzie i kiedy
Fanonimous
27.10.2015
dowiemy się w końcu kiedy planowana jest wysyłka zakupionych rzeczy ? Bo wysłać koszulkę zawodnika, w której grał podczas meczu to chyba nie potrzeba 3 tygodni ? Widzę, że dalej w tym Klubie jest bida i organizacja na poziomie Jezioraka Iława; rozumiem, że trzeba czekać na np 500 czy 1000 kubków, ale kur** 3 tygodnie oczekiwania na koszulkę z meczu to już chyba mała przesada... !!??
Michał Kołodziej
19.10.2015
czemu nie ma zadnego info. odnosnie dostwy nagrody? kiedy moge sie spodziewac szaliku?
Józef Świder
12.10.2015
Dajcie spokój z obrażaniem się na bluzgi na tych z hipermarketu. One były są i będą i tak musi być !!! A te dzieciaki to na podwórku "MOCNIEJSZE " BLUZGI UŻYWAJĄ !!! Najważniejsze ,że projekt wypalił CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM !!!
Fans4club .com
12.10.2015
Do każdej nagrody, w której skład wchodzi imię i nazwisko na tablicy pamiątkowej przysługuje jedno nazwisko na tablicy. Domyślnie kibica, który zakupi nagrodę. Można wpisać nazwisko innego kibica, wtedy tylko jego nazwisko znajdzie się na tablicy.
Fanonimous
11.10.2015
Wybierając nagrodę "Imię i nazwisko na tablicy pamiątkowej" wchodząc w moje nagrody, wpisując w pole "Jeśli chcesz, aby imię i nazwisko innego kibica znalazło się na tablicy, wpisz je tutaj:" wpisze dane innej osoby, to czy na tablicy znajdzie moje imię i jej, czy tylko jej ?
Fanonimous
11.10.2015
Paweł Godek nie przesadzaj. Ja wysłałem na ten mecz kilka dzieci z rodzicami i wszyscy byli zachwyceni. Nikt nie miał problemu z kilkoma wulgarnymi przyspiewkami.
Wisła Kraków
10.10.2015
Fanonimous - napisz proszę na sprzedaz@wisla.krakow.pl a coś wymyślimy
Paweł Godek
10.10.2015
Wszystko wyszlo pieknie az sie poryczalem jak przedstawiali druzyne gwiazd. Jest jednak jeden problem. Czy naprawde konieczne byly te wulgaryzmy na sraxe? Tez ich jako wislak nietrawie ale na meczu bylo wielu rodzicow z dziecmi gdzie byl to test na to czy mozna z nimi chodzic na mecze. Test oblany!. Wiem zaraz napiszecie ze stadion to nie teatr ale z drugiej strony chcemy aby na ten "nasz teatr" chodzilo min 20 tys to takim zachowaniem tego nieosiagniemy.
Fanonimous
10.10.2015
Zamówiłem kubek teraz, ale chce za niego zapłacić przelewem na poczcie, bo nie mam innej możliwości, a przelew mogę zrobić dopiero w poniedziałek. Mam już wszystkie dane do przelewu, tylko do północy nie dam rady go zrobić ;/. Teraz pytanie, czy jeśli dokonam zapłaty w poniedziałęk, to to też będzie się liczyło i otrzymam zamówiony kubek ?
Fanonimous
10.10.2015
Moze do północy dobijem do MLN !!!!!
Fanonimous
10.10.2015
gdzie zaznaczyc ze chce wszystkie przesylki wyslac w jednej paczce na ten sam adres
Fanonimous
09.10.2015
Co ile odbywa się aktualizacja ze strony bilety.wisla ? Podacie stan dziś w godzinach późno wieczornych ?

Mobilizacja wiślackiej społeczności trwa! 3mam kciuki za pełny stadion!
Fanonimous
09.10.2015
daj mu bilet i niech idzie na kogoś innego dane. Nikt nie będzie srawdzał, a dla pewności poczekajcie jak się zbierze wieksza grupka ludzi przy wejściu ;)
Fanonimous
09.10.2015
Czy jest możliwość przebookowania biletu? Osoba, której kupiłem bilet nie może iść a kumpel chciał skorzystać od razu.
Fanonimous
09.10.2015
Marek Bułat - a widziałeś, co jest napisane przy certyfikacie? #ToNaszaHistoria

Poinformuj znajomych oraz całą wiślacką społeczność o swoim udziale w akcji. Podziel się swoją historią związaną z Białą Gwiazdą i umieść ją na Facebooku lub Twitterze z #ToNaszaHistoria oraz certyfikatem. Wśród uczestników rozlosujemy koszulkę okolicznościową z autografami Gwiazd oraz numerem oznaczającym frekwencję z meczu.
Marcin Bułat
09.10.2015
Już wiem. Pobrana została druga opłata. 10 PLN to nie jest wielki pieniądz,ale można łączyć wysyłki jeśli są wysyłane na ten sam adres i w tym samym czasie.

Sprawa druga to certyfikat. Niby jest do pobrania ,ale w żaden sposób nie świadczy o tym ,że cokolwiek zakupiłem. Znów niby nic wielkiego,ale chciałbym sobie wydrukować i powiesić nad biurkiem :)
Marcin Bułat
09.10.2015
Jakiś czas temu kupiłem koszulkę ,a teraz dokupić chcę kilka rzeczy. Mieszkam za granicą i opłaciłem wysyłkę za pierwszym razem ,czy kupując każdą kolejna rzecz mam płacić za przesyłkę ,czy będzie to wszystko razem wysłane na poczet pierwszej opłaty?
Marek Pogoda
09.10.2015
Drodzy "niedoinformowani" Kibice Wisły, bardzo Was proszę, abyście nie zachowywali się jak obywatele Ciemnogrodu. W opisie każdej nagrody, jak i w szczegółowym opisie Chwalebnej Akcji, znajdują się wszystkie potrzebne informacje dotyczące zakupu biletów oraz sposobu wymiany voucherów. Podane są również terminy odbioru fantów nabytych przez nas. Proszę Was bardzo, abyście swoimi dennymi pytaniami nie obniżali wysokiego poziomu wyedukowania Kibiców Wisły. Z Wiślackim pozdrowieniem. Marek
Fanonimous
09.10.2015
Panie Pawle a wystarczy czytać opis nagrody, przecież jest tam jak byk napisane "planowana dostawa: listopad 2015".
Poza tym akcja kończy się w sobotę meczem, to jak oni w godzinę mają wyprodukować koszulki, których nawet nie wiadomo, ile ma być?
We wcześniejszych akcjach (m.in. Lechii) było tak samo. Zakończenie akcji, zamówienie "fantów", dostawa.
Paweł Godek
09.10.2015
Wyslalem zapytanie do operatora i dostalem odpowiedz ze forme przekazania nagrod wybierze Wisla po zakonczeniu akcji. Troche to dziwne bo myslalem ze w koszulce okolicznosciowej bede juz w sobote. Mam nadzieje ze kupiony szalik dla Domow Dziecka dzieciaki niedostana za miesiac?
Krzysztof Kopta
08.10.2015
odbiór osobisty nagród będzie się odbywał na stadionie czy gdzieś jest inna lokalizacja?
Fanonimous
08.10.2015
Krzysztof napisz na sprzedaz@wisla.krakow.pl jak masz problem, tak jak zostało napisane kilka postów niżej.
Fanonimous
08.10.2015
Czyli zamówione przedmioty (np.szalik itp) nie będą dostępne przed meczem?
Fanonimous
08.10.2015
Słabi jesteśmy! Bilety dla dzieciaków z domów dziecka wykupione. A szaliki? Gdzie?
Krzysztof Widlarz
08.10.2015
Kolego zamęt to co najwyżej ty wprowadzasz.
Akurat tak się składa, że kupiłem koszulkę jednego z piłkarzy meczową i nie wiem gdzie z czym i kiedy mam się po nią zgłosić. I kupiłem również spotkanie z piłkarzami po meczu i również nie wiem co gdzie i z czym. I niestety nie otrzymałem żadnej informacji w tej sprawie od nikogo.. Więc nie dziw się, że pytam o takie rzeczy 2 dni przed meczem.
Fanonimous
08.10.2015
Krzysztof a co chcesz odbierać, skoro jeszcze większość z nich nie wyprodukowano jeszcze? Wyraźnie napisane pod częścią z nagród, że odbiór w listopadzie.
Czyli do odbioru jeszcze miesiąc, więc po co już siejesz zamęt? Przyjdzie czas, to będzie informacja podana.

Osoby, które wybrały mecz, rozgrzewkę, asystę itp z tego, co wiem dostają informację na maila. "Fanty" będą w późniejszym terminie i tyle.
Krzysztof Widlarz
08.10.2015
Kiedy w końcu dowiemy się jak odebrać poszczególne nagrody ?
Fanonimous
08.10.2015
HEJ HEJ WISEŁKO... 90 minut takiego meczu to za mało! To widowisko mogłoby trwać dwa razy tyle! Niech sędzia nie żałuje doliczanych minut :)
Fanonimous
08.10.2015
HEJ HEJ WISEŁKO... 90 minut takiego meczu to za mało! To widowisko mogłoby trwać dwa razy tyle! Niech sędzia nie żałuje doliczanych minut :)
Fanonimous
07.10.2015
kibice sukcesu
jak ktos juz napisal
stadion zapelnia sie na legie i cracovie a teraz nie
czyli kibice przychodza dla nich nie dla WISLY
tyle ile bedzie sprzedanych biletow tylu kibicow ma Wisla
oczywiscie rozumiem ze ktos nie moze przyjsc ale jak ktos w tym czasie bedzie siedzial w domu bo jest leniwy to kibicem juz nie jest
Mateusz Kasza
07.10.2015
70 zl Koszulki... to jet chore żeby nie kupić... 5 zł imię i nazwisko na tabli cy , szalik 40 zł , bilet 15 zł (czy będziesz czy nie )

Każdy zakup wspomaga klub !!!! To jest nie wiele pieniędzy, myślę że każdego stać !!! Wszyscy chcą oglądać jak Wisła walczy o pierwszą 3 o LM, a nie chce kupić nic... dla mnie chooooooooore !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wisła Kraków
07.10.2015
Pula kubków i szali zwiększona o 100 sztuk. Dzisiaj poza koszulkami Gwiazd doszły też piłki z autografami za 340zł.
Fanonimous
07.10.2015
Dołóżcie kubków, bo nie zdążyłem!
Michał Natkaniec
07.10.2015
Krzysztof Spyt - nie.
Koszulki z rozgrzewki są takie:
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjecia/2393/14432057111138.jpg
Mariusz Hytroś
07.10.2015
Witam, jest może szansa, aby dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie udziału w rozgrzewce? Klub nie wypożycza żadnego sprzętu, więc zastanawiam się, jak się ubrać, żeby nie przesadzić w żadną stronę :) Może jest ktoś, kto też wykupił udział w rozgrzewce i ma jakieś ciekawe info? :)
Krzysztof Spyt
07.10.2015
czy koszulka z rozgrzewki Buchalika jest bluzą bramkarską?
Fanonimous
07.10.2015
Akcja fajna. Szkoda że znowu trzeba 2 mln zł zapłacić dla Genkowa. Wygrał sprawe w sądzie.... Oby z biletami się ruszyło i był komplet :)
Fanonimous
07.10.2015
To zamiast kubka kup szalik dla podopiecznego domu dziecka, bilety się sprzedały błyskawicznie, a szaliki jakoś nie mogą. Co drugi ma dostać szalik?
Fanonimous
07.10.2015
Dorzućcie jeszcze kubki, bo wszystkie zeszły.
Artur Baran
07.10.2015
Mam do odstąpienia jeden voucher na sekor VIP. Znajomy zrezygnował w ostatniej chwili. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na mail Baran.ar@interia.pl cena taka jak na stronie czyli 45 zł. Szkoda żeby się zmarnował bilet. Pozdrawiam.
Krzysztof Widlarz
07.10.2015
jakieś informacje dotyczące odbioru zakupionej rzeczy ? (koszulka jednego z piłkarzy )
i co np z osobami, które mają wykupiony udział w pomeczowym bankiecie w strefie VIP ?
Krzysztof Widlarz
07.10.2015
jakieś informacje dotyczące odbioru zakupionej rzeczy ? (koszulka jednego z piłkarzy )
i co np z osobami, które mają wykupiony udział w pomeczowym bankiecie w strefie VIP ?
Fanonimous
07.10.2015
Prośba do Klubu:
1) Byłoby fajnie, gdyby piłkarze składając autografy pamiętali również o dopisywaniu swoich numerów (nie zawsze jest to normą, a dużo łatwiej wtedy rozpoznać podpis). Podejrzewam, że Drużyna Gwiazd też będzie miała jakieś numery :)
2) Byłoby super, gdyby udało się zorganizować to tak, żeby piłkarze, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu np z powodu kontuzji lub wyjazdu na kadrę złożyli swoje podpisy wcześniej/później, tak żeby zestaw autografów był kompletny :)
Michał Natkaniec
06.10.2015
Rafal Prusak - tak można. Potrzebujesz ich numery PESEL, numery voucherów.
Rafal Prusak
06.10.2015
Czy można zakupić bilety dla znajomych (nie posiadających kart kibica), tak aby oni nie musieli osobiście stawiać się strefie kibica bo nie ma takiej możliwości( ps. nie mają zamiaru stać 3 godz w kolejce aby wymienić vouchery na bilety w dniu meczu).
Fanonimous
06.10.2015
Czy bilety na ten mecz mają specjalną szatę graficzną? Pytam bo takie widziałam, przy wymianie natomiast dostałam standardowy bilet.
Jakub Kwiatkowski
06.10.2015
Witam

Wiadomo kiedy można spodizewać się koszulek okolicznościowych i szalików?
Fanonimous
06.10.2015
Wiem ze karty kibica nie obowiązują, ale czy bedzie mozliwosc jej wyrobienia ? Dla kolegi będzie to pierwszy mecz i chciałby na przyszłość już mieć karte
06.10.2015
Nie majac karty kibica musisz podac imie i nazwisko oraz pesel.
06.10.2015
Aby wymienic voucher na bilet w kasie wystarczy podac nr vouchera oraz haslo ktore dostales po zakupie. Wtedy wybierasz sektor i miejsce. Trwa to troche wiec radze nie odkladac tego do dnia meczu.
Fanonimous
06.10.2015
Właśnie zakupiłem 7 biletów, kiedy i w jaki sposób przyjdzie do mnie ten voucher? Na maila? Do domu? I w jaki sposób później wybrać miejsca?
Fanonimous
06.10.2015
Mam wykupiony bilet ale w związku z tym że moi znajomi też chcą się wybrać na mecz chciałabym zmienić miejsce, tak byśmy mogli siedzieć obok siebie - dlatego mam pytanie: czy da się zmienić ( przebukować) bilet ? (Ten sam sektor, ta sama cena tylko inne miejsce) ?
Artur Bińkowski
06.10.2015
Czy aby wymienić voucher przy kasie, wystarczy, że spiszę sobie ten numer i kod, który dostałem w zakładce nagrody?
Fanonimous
06.10.2015
Jakub mam ten sam problem. Wysłałem wszystkie dane i nic. Mam rozgrzewkę i jeszcze biorę 4 osoby na mecz i chcę to mieć dobrze ogarnięte, a tu zero info.
Jakub Bratek
06.10.2015
Witam!

Przesłałem dane o które mnie proszono w otrzymanym mailu (tj. Imię, Nazwisko, Nr PESEL) , a nie otrzymałem żadnych informacji odnośnie odbioru biletu, które miałem dostać w tamtym tygodniu w osobnym mailu. Prosiłbym także o jakieś wytyczne dotyczące udziału w rozgrzewce.
Bartosz Baran
06.10.2015
Nie bierzcie tylko tej Szmaty - Fedorowicza na ambasadora projektu.
Fanonimous
05.10.2015
dramat z biletami... ja sam kupiłem 4 chociaż nie mogę przyjechać, jeśli więcej osób tak zrobiło to będą pustki... ciekawe co z SKWK, tacy z nich wierni kibice a jakoś zmobilizować się nie potrafią. Czyżby wynikało to z tego że sami nic na tym meczu nie zarobią?!
Fanonimous
05.10.2015
Co do zebrania w kilka godzin większej kwoty - do akcji dołączyli mecenasi: Coca-Cola, Food Care i SuemPol. Jedziemy dalej, kupować bilety!
Fanonimous
05.10.2015
Dlaczego nie można zamienić vouchera na bilet na sektor G ? NA wirtualnym stadionie jest ogromna ilość miejsc a w sprzedaży internetowej cały sektor jest wyłączony !
Fanonimous
05.10.2015
na wstępie chciałbym napisać że cieszę się ze cel nr 2 został osiągnięty, jedyne nad czym się zastanawiam to jak to się stało że od godziny 14 w kilka godzin zebrało się około 100 tys. złotych?
Tomasz Sokół
05.10.2015
Na obu adresach przejrzałem foldery spam i kosz i nie nie było wiadomości od Państwa. Widocznie gdzieś się "zapodziały" po drodze ;-) Najważniejsze, że sprawa jest rozwiązana. Dziękuję za szybka reakcję.
Wisła Kraków
05.10.2015
Na ten mecz do biletów VIP nie przysługują miejsca parkingowe. Sektor VIP jest jedną kategorią - nie ma podziału na Silver oraz Gold.
Wisła Kraków
05.10.2015
"Tomasz Sokół"

Szanowny Panie,
otrzymał Pan wiadomość na miala, z którego dokonał Pan zakupu, a do nas pisał Pan z innego. Przesłaliśmy również tam maila :).
Tomasz Sokół
05.10.2015
Cd maila tez nie otrzymałem. Pisałem na sprzedaz@wisla.krakow.pl i na razie żadnej odpowiedzi
Tomasz Sokół
05.10.2015
Do Maciej Boron - problem jest taki, że w zakładce Twoje nagrody nie ma numeru vouchera. Odbiór biletu juz przerabiałem bo mam już na VIP wiec procedurę znam.
MACIEJ BORON
05.10.2015
Tomasz Sokół NIE OTRZYMASZ VOUCHERA! Ciężko to sprwdzić we wcześniejszych komentarzach? Było pisane parę razy. Na tej stronce po zalogowaniu w nagrodach masz nr vouchera i z nim idziesz do kasy na Wiśle i z peselem i wymieniasz. Wszystko masz jasno opisane tam gdze ci pisałem powyżej oraz w mailu który pewnie też otrzymałeś . Co do wymiany na bilety to TRZEBA iść wcześniej niż w dniu meczu bo wymiana trochę trwa i żebyś potem niebył zdziwiony jak przyjdziesz 3godziny przed meczem i niezdąrzysz
Tomasz Sokół
05.10.2015
W którym momencie spotkania będą robione zdjęcia grupowe? Chętnie uzyskałbym jakąś informację, bo nawet vouchera na bilety na A11 nie otrzymałem.
Fanonimous
05.10.2015
Podajcie szczegóły odnośnie odbioru zakupionych przedmiotów.
Fanonimous
04.10.2015
mam pytanie , jeżeli kupiłem bilet VIP czy również w dniu meczu mogę skorzystać z parkingu przeznaczonego dla tego sektora
Dawid Kostorz
04.10.2015
Gdzie następuje odbiór osobisty wybranej rzeczy?
Fanonimous
04.10.2015
Warto pomyślec, aby w dniu meczu były dostępne np. Szaliki, koszulki na pewno sporo osób kupi przed samym meczem. Nie którzy wolą kupic bilwt w kasie lub nie potrafią internetowo, tak samo z gadżetami ludzie wolą fizycznie coś zobaczyć
Mateusz Kasza
03.10.2015
Apeluję o możliwie jak największą mobilizację na ten mecz i wspomaganie klubu. Trzeba coś zarobić i przyciągnąć kibica na inne mecze.
Facebook.
Reklama w radiu
Galeria handlowa
Banery
Filmiki
TV regionalna?
Fanonimous
03.10.2015
Mam nadzieję że jeśli zostaną jakieś niesprzedane szaliki dla dzieciaków (czego nie dopuszczam), to klub mimo tego przekaże je dla nich.
Fanonimous
03.10.2015
Koszulka okolicznościowa przedstawiająca największą legendę klubu - Henryka Reymana jest świetna i oczywista dla takiej akcji, wszak mieliśmy wielu wspaniałych piłkarzy, ale tak, jak Deyna jest kojarzony z 7egią, tak Reyman z Wisłą i nie wyobrażam sobie pominięcia tego symbolu przy okazji takiej akcji.
"Pana Henia" to może masz, ale w gimnazjalnym sklepiku, licz się ze słowami.
Zresztą nie wyobrażam sobie zmiany motywu na koszulce, bo ktoś "nie przepada".
Fanonimous
03.10.2015
Jak wielkie jest prawdopodobieństwo, że obecny wzór koszulki okolicznościowej się nie zmieni? Szczerze mówiąc noszę się z zamiarem zakupu takiej koszulki, ale wizerunek "Pana Henia" niestety mnie trochę do tego zniechęca... Szacunek do historii i "symbolu" jest, natomiast nie przepadam za takimi "historycznymi" motywami na koszulkach.
Fans4club .com
03.10.2015
Licznik sprzedanych biletów jest widoczny pod nagrodami. Dane w liczniku aktualizują się co godzinę. W ostatnich dniach akcji będą się aktualizowały co 15 minut.

Pula dostępnych voucherów póki co jeszcze nie została pomniejszona. Nastąpi to we wtorek rano, chyba, że w dniu jutrzejszym lub w poniedziałek sprzedadzą się wszystkie bilety.

Przypominamy, że w dniu jutrzejszym (niedziela 4.10) kasy będą otwarte od 11.00 do 16.00.
Fanonimous
03.10.2015
Na godz. 16.30 jakieś 7500 biletów poszło. Oby tak dalej. Samą sprzedażą biletów dobijemy do 500 tys.
Fanonimous
03.10.2015
Czy mi się wydaje, czy pula biletów widoczna na stronie, nie jest pomniejszana o bilety sprzedane w kasie? Zeby nie było na samym końcu niespodzianki, że sprzeda się więcej biletów niż jest miejsc na stadionie :))

Nie da się zrobić na tej stronie licznika sprzedanych biletów (tych z nagród i tych ze sprzedaży stacjonarnej?

Na tą chwile są sprzedane 5142 bilety…dziś idzie szybko wiec do końca weekendu musi byc 10 tys!!
Fanonimous
03.10.2015
wszedzie wpisujecie sstadionu MEIJSKIEGO?
Fanonimous
03.10.2015
Wam miasto coś dopłaca do tego meczu, że za wszędize az razi w oczy to "stadionu MIEJSKIE im. Henryka Remymana.." ? nie można napisać stadionu Wisły Kraków? jak to Cracovia chociazby robi..
Wisła Kraków
03.10.2015
Dostępność kubków okolicznościowych zwiększona o 100 sztuk.
Grzegorz Szostak
03.10.2015
Wykorzystajcie filmiki z mistrzowskich fet, jakie nie raz miały miejsce na krakowskim Rynku. Kilkadziesiąt tysięcy kibiców świętowało największe sukcesy naszego klubu w XXI wieku, teraz po raz kolejny każdy będzie miał możliwość zobaczenia swoich ulubieńców w tym pięknym spotkaniu! Niech część tamtych kibiców obudzi się z kibicowskiego snu i uświadomi sobie, że poprzez obecność na stadionie daje nadzieję Wiśle na lepsze jutro!
Fanonimous
03.10.2015
WSZYSCY po BILETY!!!! Pełen stadion obowiązkowy!! :):):) :)

P.S. Pozwolicie aby dzieci nie miały na meczu szalika???? WSTYD!

Jazda Jazda Jazda ...
Dawid Kostorz
03.10.2015
Czy do sprzedaży trafi dodatkowa liczba kubków?
Fanonimous
03.10.2015
Wypada info wyslac ze jest nowa nagroda
Wisła Kraków
03.10.2015
Luke Skywalker - napisz proszę na "sprzedaz@wisla.krakow.pl". Wysyłaliśmy wiadomości do wszystkich "nagrodowiczów", może jednak któryś z maili nie dotarł.
Luke Skywalker
02.10.2015
Witam, mam pytanie kupiłem nagrodę rozgrzewkę nie dostałem odpowiedzi, ani nagrody co mam robic kiedy dostanę? Ile bedzie trwala moja rozgrzewka ??? Czy pozyczacie korki,jak sie ubrac trzeba ?
Mateusz Kasza
01.10.2015
Być może jest słabo nagłośnione.... Zauważ że sporą częścią na meczach jest młodzież, oni raczej nie mają kasy żeby tu wejść i coś kupić , a może nawet konta nie mają w banku... To samo tyczy osób starszych 55+ ( moja starsza w życiu nie potrafiła by kupić tutaj biletu :) )
Dobry marketing,wizerunek klubu i w miarę wyniki a ludzie zaczną chodzić co zacznie skutkować sponsorami...
Pzdr
Fanonimous
01.10.2015
Jeżeli posiadasz ważną kartę kibica, to na oficjalnej stronie klubu zakładasz konto i sam sobie rezerwujesz bilet. podajesz numer vouchera i wybierasz sobie miejsce. Wchodzisz na mecz na kartę kibica, a nie na bilet.
Fanonimous
01.10.2015
Sektor oraz miejsce na trybunach można wybrać dopiero w kasie realizując voucher.
Fanonimous
01.10.2015
Ponawiam pytanie, być może ktoś będzie potrafił mi odpowiedzieć... zamierzam kupić Vouchery, przykładowo na sektor [A] i chciałbym je wymienić na bilet dopiero w dniu meczu w kasie, to czy wcześniej np po zalogowaniu tutaj mogę wybrać miejsca czy jest to jakoś losowo przydzielane?
Fanonimous
01.10.2015
Ale na stadionie regularnie stawia się 10 000 kibiców.
To nie rozumiem, dlaczego tutaj jedynie 3000 nas jest?
Ponawiam apel o szaliki dla podopiecznych domów dziecka, 500 biletów poszło, wypada, żeby każdy dostał szalik, a nie co drugi!
Mateusz Kasza
01.10.2015
Do przedmówcy... Jeśli chodzi o bilety to podejrzewam że kolejki będą przed samym meczem albo w ostatnich dniach najwięcej będzie wykupywanych tutaj (nie każdy wie jak z czasem),
Dzisiaj marketing to potęga... niestety gazety robią złą opinie..bankrutów,żebraków,zwalniają trenera itp (byle była zła opinia), do tego dochodzi brak wyników w pucharach... I dlatego nie ma ciśnienia/mody na Wisłe .Wiem że Wisła to nie moda ale na 10, 4 chodzi bo kocha klub 6 bo są wyniki i moda...
Fanonimous
30.09.2015
witam.Do konca zostalo 9 dni a ty lipa ja sie pytam gdzie sa kibice kochanego klubu WISŁA
teraz jest nasz czas aby postawic Wisłe na nogi
Fanonimous
30.09.2015
Witam mam pytanie, zamierzam kupić Vouchery, przykładowo na sektor [A] i chciałbym je wymienić na bilet dopiero w dniu meczu w kasie/w strefie kibica, to czy wcześniej mogę wybrać miejsca czy jest to jakoś losowo przydzielane?
Wisła Kraków
30.09.2015
Dodawanie biletów na sektor A11 do niektórych nagród wynika z przyczyn organizacyjnych. Prosimy w takim wypadku o uczestnictwo w meczu na tym sektorze.
Fanonimous
30.09.2015
A może by tak klub za wysoką kwotę wystawił jako nagrodę miejsce reklamowe na koszulkach drużyny Gwiazd? Domyślam się, że jest wiele firm których zarządy sympatyzują z Wisłą, więc może ktoś skusiłby się i wykupił takie miejsce za spore pieniądze. Fajna reklama dla tego kto zapłaci, a dla klubu byłby to pewnie duży zastrzyk gotówki. Nie wiem tylko czy nie zostało zbyt mało czasu, żeby to doszło do skutku...
Fanonimous
30.09.2015
QQ - kupiłam jedną z nagród, a wraz z nią otrzymałam bilet na mecz, na sektor A11. Czy mogę dodatkowo zakupić bilet na inny sektor (np. E) i właśnie z niego obejrzeć mecz? Dodam, że nie rezerwowałam jeszcze konkretnego miejsca na stadionie.
Fans4club .com
30.09.2015
Wpływ ze sprzedaży biletów w Strefie Kibica jest widoczny na stronie projektu i powiększa na bieżąco pulę na stronie projektu.
Fanonimous
28.09.2015
Czy bilety pieniądze za bilety kupowane w strefie kibica są sumowane i wyświetlają się tutaj na stronie w zebranych środkach? Czy to jest oddzielna pula i dowiemy się o niej po zakończeniu akcji?
Fanonimous
28.09.2015
DO 6 roku zycia dzieci wchodzą na bilet z rodzicem! Nie trzeba osobnego biletu :)
Leszek Maziarz
28.09.2015
"co w przypadku jak jest dziecko i niema pesela jeszcze?"

Dziecko otrzymuje PESEL w przeciągu 2 tygodni od urodzenia. No chyba, że chcesz wsiąść takie niemowlę :)
Fanonimous
28.09.2015
kupiłem parę voucherów i mam pytanie. Wymieniając na bilety musze miec imie i nazwisko i nr pesel osób, a co w przypadku jak jest dziecko i niema pesela jeszcze?
Fans4club .com
28.09.2015
Kibice,
- informacja o tym co wchodzi w skład zakupionej nagrody jest widoczna w jej opisie.
- aby zrealizować Voucher na stronie bilety.wisla.krakow.pl koniczne jest posiadanie karty kibica. W przypadku braku karty kibica, voucher należy zrealizować w strefie kibica. Jeżeli vouchery są wymieniane dla znajomych, a znajomy posiada kartę kibica, to wchodzi na mecz korzystając z karty kibica.
Fanonimous
27.09.2015
nie panikujcie z biletami!!!
ja kupiłam 10 biletów, ale ponieważ były kupowane z jednego konta to się pokazuje że "1 kibic wybrał tę nagrodę", a takich osób które kupowały większą ilość jest dużo!
poza tym ruszyła sprzedaż biletów w kasach, czekało na to wiele osób, więc stadion powoli się będzie zapełniał :)
Wiślackie pozdrowienia dla wszystkich :)
Fanonimous
27.09.2015
Zakupiłem vouchery na mecz dla siebie i swoich znajomych, wymieniłem wszystkie na bilety przez bilety.wisla.krakow.pl oprócz jednego - wyświetla mi się komunikat, że dany użytkownik nie posiada profilu - to znaczy, że dla jednej osoby wymienię tylko ten voucher w kasie stadionu? A jeśli dla pozostałych osób wymieniłem przez swój profil (posiadają karty kibica), w jaki sposób wejdą na mecz? Muszą zabrać swoją kartę kibica czy trzeba odebrać bilet papierowy w kasach?
Fanonimous
27.09.2015
KUPOWAĆ BILETY!!!!
Fanonimous
27.09.2015
Zgadzam się... Jak to wygląda żeby tylko połowa dzieci dostała szaliki? :( To tylko 34 zł! Do ROBOTY! Co dzieci podniosą podczas hymnu?? Smutne buzie? Muszą zobaczyć jedność! Jazda Jazda Jazda po szaliki :)
Fanonimous
26.09.2015
Sprzedało się 500 biletów dla podopiecznych domów dziecka. Apeluję o zakupy szalików dla tych dzieciaków, głupio, żeby dostała tylko połowa, poszło póki co 200 sztuk.
Mateusz Kasza
26.09.2015
Mam pytanie, może głupie...
Czy na ten jeden mecz nie dało by się sprzedać miejsca na koszulki/spodenki dla innego sponsora ? Oczywiście za zgodą Telefoniki...
Dla dobra klubu...
Fanonimous
26.09.2015
Od dziś bilety da się kupować w strefie kibica, więc CAŁY stadion MUSI być PEŁNY!! :)
Fanonimous
26.09.2015
Jazda Jazda Jazda po BILETY!!! :) :)
Fanonimous
26.09.2015
KUPUJEMY BILETY!! :) Musi być CAŁY stadion - DAMY RADĘ! :) .... A czy Ty masz już bilet???!
Fanonimous
26.09.2015
Szkoda, że z jednej strony koszulki takiego Głowackiego czy Sobolewskiego poszły za 500+ złotych, a w podobnych kwotach wystawiono Cywkę czy Urygę. Przypominam, że gdy były jakoś niedawno licytacje koszulek na Allegro to ta "Głowy" poszła za KILKA TYSIĘCY - tu nie wykorzystaliśmy tego potencjału...

Czy istnieje możliwość moderowania komentarzy pod tą akcją? Parę poniższych wpisów brzmi, jakby uaktywniły się zawistniki z Kałuży.
26.09.2015
WSTYD TYLKO 2300 KIBICÓW MA WISŁA KRAKÓW WSTYD ŻE MY LEDWO DOPIERO 300 000ZŁ ZEBRALIŚMY WSTYD. A PÓŹNIEJ KAŻDY BĘDZIE NARZEKAŁ ŻE MAMY SŁABYCH GRAJKÓW SŁABEGO TRENERA CHCESZ WYMAGAĆ DAJ COŚ OD SIĘBIE. BO W JEDNOŚCI SIŁA TAM NIE POWINO BYĆ 2300 KIBCÓA A MINIMUM 20000. WIELU PEWNIE TO TYLKO KIBICE SUKCESU.


PODPISANO ADMIN WWW.ALL-FORUM.CBA.PL
Darek Matuszkiewicz
25.09.2015
mam pytanie za 100 punktow od dwoch lat probuje kupic szalik z napisem wislaczka i nie ma go w sprzedazy moje pytanie brzmi DLACZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fanonimous
25.09.2015
To też nie do końca tak jest, że jest tylko 2300 biletów, niektórzy kupują po parę sztuk. Ja sam kupiłem 4. Co nie zmienia faktu, że jak na razie mało...
Fanonimous
25.09.2015
Z biletami pewnie się ruszy. Zwykle wszyscy kupują na ostatni moment.
25.09.2015
WSTYD TYLKO 2300 KIBICÓW MA WISŁA KRAKÓW WSTYD ŻE MY LEDWO DOPIERO 300 000ZŁ ZEBRALIŚMY WSTYD. A PÓŹNIEJ KAŻDY BĘDZIE NARZEKAŁ ŻE MAMY SŁABYCH GRAJKÓW SŁABEGO TRENERA CHCESZ WYMAGAĆ DAJ COŚ OD SIĘBIE. BO W JEDNOŚCI SIŁA TAM NIE POWINO BYĆ 2300 KIBCÓA A MINIMUM 20000. WIELU PEWNIE TO TYLKO KIBICE SUKCESU.
Arkadiusz Cieślak
25.09.2015
czy jak zamówią pamiątkę kubek to otrzymam voucher do wymiany na bilet,czy muszę osobno kupić bilety?dzięki
Wisła Kraków
25.09.2015
Przypinka - szczegółowa specyfikacja:
Wykonanie: Emalia ekologiczna
Sposób zapięcia: Pin
Wymiary: 23,6 x 25 mm
25.09.2015
Przypinka - odznaka jest z emalii???? Jaka wielkosć? Jakie zapięcie???
Michał Doroszyński
24.09.2015
Najpierw jutrzejszy mecz, a później 2 tyg na sprzedaż biletów. Damy radę.
Krzysztof Spyt
24.09.2015
szkoda, że jest na razie dramat z biletami, jak tak dalej pójdzie to nawet 10k nie będzie...
Michał Doroszyński
24.09.2015
KARNE nie KARNEt :/
Fanonimous
23.09.2015
Karnet nie obowiazuje na ten mecz. To nie jest mecz ligowy czy pucharowy. Poza tym chodzi o to w tym wszystkim, zeby kupic.bilet i wesprzec klub wiec wchodzenie na marnet byloby BEZSENSOWNE..
Fanonimous
23.09.2015
Czemu np. koszulka Pawelka jest drozsza od koszulek Donalda, Glowackiego czy Frankowskiego skoro wiadomo, ze ta koszulka ma mniej chetnych. Koszulki wyzej wymienionych wystawiajcie za minimum 1000 zl, skoro one znajduja nabywcow w ok. 30 sekund po ich publikacji..
Pawel Kluza
23.09.2015
czy kupujac karne prrzed meczem moze syn byc ze mna ma 6 lat i mam juz bilet z eskorty dla niego i siebie
Michał Kolarczyk
23.09.2015
Czy piłkarze wystąpią w meczu w specjalnych koszulkach czy obecnych adidas?
Krzysztof Widlarz
23.09.2015
Dumny właściciel koszulki Sobola pozdrawia szybkich właścicieli koszulek Pawła Brożka i Żurawia :)
Michał Machaczka
23.09.2015
Odkupię 2 bilety VIP, mam też do oddania bilet na A11
Fans4club .com
23.09.2015
Płatności poprzez transferuj.pl odblokowane.
Fans4club .com
23.09.2015
Operator płatności pracuje nad rozwiązaniem problemu po swojej stronie. Poinformujemy niezwłocznie po usunięciu problemu.
Fanonimous
23.09.2015
Witam czy wiecie możne Państwo kiedy zostanie przywrócona płatność przelewem bankowym online bo występują problemy ( This website is offline) Pozdrawiam :)
Fanonimous
23.09.2015
*pokażcie
sorry :)
Fanonimous
23.09.2015
Podbijam ten komentarz:
"No proszę Państwa! Skoro ufundowaliście bilety dla dzieciaków z domów dziecka, to należałoby też kupić dla nich szaliki!"

Jak z sektora C zawołają "pokarzcie wasze barwy" to co mają dzieci pokazać? O Hymnie nawet nie wspomnę. Co to za mecz bez szalika?
Fans4club .com
23.09.2015
Kibice,
poniżej odpowiedzi na Wasze pytania
- rozmiar XXXL jest już dostępny,
- rozmiary są poprawne,
- informacje na temat odbioru nagórd będą komunikowane przez klub w mediach społecznościowych, na stronach www klubu i akcji oraz mailowo.
Fanonimous
23.09.2015
Co jest z kibicami Taki mecz szybko się nie powtórzy kupować bilety. Cały stadion ma być pełny. Będzie mega święto. Cała Wisła Zawsze Razem. Ja już kupiłem. Jesteśmy siłą tego Klubu.
Fanonimous
22.09.2015
poprawcie rozmiarowke albo dodajcie 3 x XL - bo szerokosc 61 to bez jaj - dorosli ludzie tez by chcieli pochodzic a nie tylko mlodziez - przynajmniej 64-66 szerokosci !!!!! nie robcie lipy
Fanonimous
22.09.2015
Ja już kupiłem, a Wy??????
Fanonimous
22.09.2015
Zgadza się KUPUJCIE BILETY! :-)
Fanonimous
22.09.2015
Czas na kupowanie biletów! :) na razie nie ma szału niestety, GDZIE JEST SEKTOR C???
Daniel Prażmowski
22.09.2015
Czy ta rozmiarówka do koszulek okolicznościowych męskich na pewno poprawna?
Bez jaj, zwykle noszę L a wedle podanych wymiarów rozmiar S będzie na mnie za duży. Szerokość mierzyłem pod pachami, a długość od góry kołnierza.
Fanonimous
22.09.2015
Gdzie się odbiera szaliki? Będzie przed meczem jakiś punkt?
Fanonimous
22.09.2015
czy na tablicy pamiatkowej bedzie tylko imie i nazwisko ?? tzn np Jan Kowalski i tyle ? czy tez np miejscowosc skad sie pochodzi ???
Maciej Szymlet
22.09.2015
więcej proporczyków tez się przyda,zwiedzanie stadiony, może parę minut w roli spikera i przede wszystkim kobiety na każdy mecz za symboliczną 1 zł. pozdrowienia
Maciej Szymlet
21.09.2015
witam, ja chętnie kupię smycz z Henrykiem
Fanonimous
21.09.2015
jak z tymi biletami vip bedą jeszcze czy nie ???
Krzysztof Wolny
20.09.2015
Popieram Fanonimus"a moglibyscie dodac jeszcze VIPowskich biletow bo kupilem tylko dla siebie a znajomi nie zdazyli;/
Fanonimous
20.09.2015
Nasza WISŁA wygrała 6:0! :) to teraz kibice kupują 6 tys. biletów do końca dnia! :) Ja już mam, a Wy?! :D
Fanonimous
19.09.2015
Dodajcie pule biletow VIP.
Czesiek Ches Śliwiński
18.09.2015
lepsze niż oficjalny sklep wydałem 1000pln i najbardziej jestem zadowolony z zegarka LED ,szalik ,,w sercu moim wisła"" poscieli (chociaz pokrowiec tylko na jedną poduszkę) i czapek (szalik ,,WIERNOSC"" zapalniczka, pasek, brylok niby 3D beznadzieja, na koszulce niby z nadrukim zwykla prasowanka po pierwszym recznym delikatnym praniu ,,niby nadruk"" odpada)
Fanonimous
18.09.2015
Roman Dzierwa- znasz adres strony SKWK i ich facebook??? Informacje o tej akcji sa tam zamieszczone.
Wisła Kraków
18.09.2015
Wszystkie informacje odnośnie realizacji nagród będziemy komunikować na stronie akcji, stronie klubu, mediach społecznościowych oraz drogą mailową.
Fanonimous
18.09.2015
SKWK kilka dni zaczęło zachęcać do udziału w akcji. Zobacz skwk.pl czy media społeczniościowe.
Roman Dzierwa
17.09.2015
SKWK to tak niespecjalnie udziela się w tej inicjatywie...
Łukasz Skrzypoń
17.09.2015
I ja jestem w grze. Będę jechał z Nowego Dworu Mazowieckiego. Ale wiem, że warto. W nagrodach brakuje mi kalendarza na 2016 rok. Może nie zauważyłem, ale chciałem taki kupić. Wykupiłem udział w zdjęciu grupowym - 150 zł to moim zdaniem mała cena. Tego powinno być więcej. Było tylko 20 sztuk, a przecież zrobienie zdjęcia trwa minutę. 5 minut - 5 razy więcej zdjęć. Nie muszę tam pozować - wystarczy wyjść - pstryk - i gotowe. Dodajcie jeszcze 30 takich, a na pewno zejdą. Pozdrawiam zza Warszawy.
Fanonimous
17.09.2015
Gdzie mogę odebrać szalik?
Fanonimous
17.09.2015
Dogadac sie z SKWK i nagroda moze byc prowadzenie dopingu z gniazda przez np. 10 minut.
Fanonimous
17.09.2015
No proszę Państwa! Skoro ufundowaliście bilety dla dzieciaków z domów dziecka, to należałoby też kupić dla nich szaliki!
Marcin Parszywka
16.09.2015
Mam pytanie, czy koszulka albo szalik zostaną dostarczone przed tym meczem?
Fanonimous
16.09.2015
Cris Krakow, to jest termin na mecze reprezentacji, więc Błaszczykowski zapewne tam.
Krzysztof Koza
16.09.2015
Ok, są nowe gwiazdy, a gdzie Sobol, a gdzie Błaszczykowski, a gdzie Piotrek Brożek???
Fanonimous
16.09.2015
Jeden słabszy mecz i tempo akcji zwalnia? Dumni po zwycięstwie, WIERNI po porażce - pamiętacie? Bez fochów i bez marudzenia, jesteśmy siłą tego Klubu! 23 szaliki dla dzieciaków? To jakiś żart? Wiecie co macie robić! I nie zapominajcie o biletach! Sprzedaż biletów musi się zacząć rozpędzać!
Fanonimous
16.09.2015
Akcja na mega plus - żeby tylko grali tak jak my wpłacamy.
Fanonimous
16.09.2015
Dziwię się, że nie schodzą nagrody Asystent drużyny Gwiazd i Asystent Wisły. Gdybym miał kasę, to bym bardziej chciał spędzić cały mecz na ławce z Legendami i wziąć udział w odprawie meczowej niż wziąć udział w meczu.
Fanonimous
16.09.2015
Po tym co czytam jak wygląda wymiana voucherów na bilety dużo osób sobie odpuszcza taką formę "ułatwiania" sobie życia (stanie przed okienkiem przy po kilka dodatkowych minut). Ja kupię bezpośrednio w kasie (nie mówiąc że 5% kasy zostanie w Wiśle a nie pójdzie do pośrednika).

Nie spinajcie się tak z tym kupnem voucherów na bilety bo Wam żyłka pęknie.
Fanonimous
16.09.2015
Tomek Cywka niech sam sobie koszulke kupi bo bedzie wstyd
wszystko zejdzie a jego po ostatnim meczu zostanie
Daniel Prażmowski
15.09.2015
A po cholerę mi bilet, z którego nikt nie skorzysta? Równie dobrze mogę kupić tę nagrodę za 5 zł, a wpłacić 20.
Michał Doroszyński
15.09.2015
Po to, żebyś ten bilet miał chociażby symbolicznie. Każdy sprzedany bilet, każda złotówka bliżej celu nakręca spiralę i zachęca więcej osób. Nawet gdy kupisz bilet za 15, 30 zł i go nie wykorzystasz to chyba przetrwasz dany miesiąc.
Daniel Prażmowski
15.09.2015
Sraczki dostajecie z tymi biletami, a do meczu prawie miesiąc...

Po co mam kupować w tej chwili bilet, skoro jeszcze nie wiem, czy będę w stanie na mecz przyjechać? A już kompletnym brakiem zrozumienia wykazuje się osoba, która wymyśliła bilet w pakiecie do nagrody.
Michał Doroszyński
15.09.2015
Jakby akcja nie była rozpromowana, to 2000 sprzedanych biletów w tym 500 dla dzieciaków to tyle co nic!!! Nie trzeba więcej nagród, długopisy, smycze po co? Trzeba sprzedać wszystkie bilety i cel zostanie osiągnięty. Gdzie kibice?
Fanonimous
15.09.2015
Do każdej nagrody powinien być bilet w pakiecie. Ludzie skupiają się na nagrodach, nie myślą o tym żeby kupić bilet. A stadion musi być pełen!!
Fanonimous
15.09.2015
Kwestia tego ile jest tu unikalnych wejsc. Moze idzie to tak wolno, z racji tego, że nie do wszystkich jeszcze dotarło info - spotkałem się z kilkoma takimi przypadkami wśród znajomych.

Działamy.
15.09.2015
Jakie rozmiary ma mieć ten plakat? I druga sprawa jak on będzie wysyłany? Normalnie w kopercie poskładany czy może w tubie?
14.09.2015
Panie Prezesie
Jeżeli chociaż złotówka z tych pieniędzy pójdzie na spłatę jakichkolwiek zaległości wobec tych pseudokopaczy, to powinien się Pan podać do dymisji.
Jacek Kądziołka
14.09.2015
Fanonimous, to dobrze, że jesteś tak aktywny. Ale zauważ, że do tej pory to około 1510 kibiców wsparło tą akcję! A gdzie reszta? To jest temat do dyskusji! Pytanie, dla czego jest tak niska! Skoro na mecze przychodzi zawsze około 10, tys.?
Fanonimous
14.09.2015
KUPOWAĆ BILETY! :) Stadion musi być PEŁNY! :) :)
Fanonimous
14.09.2015
Pewnie dlatego, ze to nie ma byc mecz kibicow heh.
Fanonimous
14.09.2015
Uczestnictwo w meczu sprzedane. To czemu nie dorzucicie kolejnych?
Aleksandra Norek
14.09.2015
Tak, długopisów jeszcze brakowało.. będziemy je sprzedawać za 2 zł, a ich wyrób od sztuki wyjdzie 1,5 zł. Tak jak kubki.. po co one? kubek to sobie w sklepie klubowym ktoś kupi. Poza tym wyrób takich kubków też kosztuje. Nagrody powinny być opłacalne.. Dajciez jakieś konkretne nagrody, po których szczena opadnie. I dorzuccie koszulki Sobolewskiego, Błaszczykowskiego, Głowackiego, Frankowskiego, Marcelo.. da się zrobić. A nie kubek, długopis i paczka zapałek..
Fanonimous
14.09.2015
Warto pomyśleć o długopisach i smyczach okolicznościowych. Nie zawyżać zbytnio ceny, a większość powinna się skusić w ramach tego projektu.

Może jakaś loteria np. za karnet/podwójny karnet na wiosnę. Przykład - los 5 zł, a losowanie w trakcie przerwy na meczu.
Fanonimous
14.09.2015
Jakie nagrody mają się pojawić to widzicie po tym co jak schodzi.. wiele nagród zeszło jak świezie bułeczki i powinno się ich dołożyc.. i trochę więcej finezji panie i panowie.. ot kubki, ok, ale może coś więcej niż kubki ? :))) tyle jest możliwości.. włącznie z plakatami Wisły na rok 2016 . :)
Fanonimous
14.09.2015
Prosiłbym o dodanie zdjecia z autografem z zespolu gwiazd Wisly. Mysle ze zdjecie np. Frankowskiego lepiej "pojdzie" niz zdjecie obecnych pilkarzy :)
Fanonimous
14.09.2015
Od tego mazz youtube, tam sobie wszystko obejrzysz, do tego 500 galerii z meczu.
Aleksandra Norek
14.09.2015
Martwi mnie, ze nie sa juz znani wszyscy zawodnicy.. wtedy wiecej osob juz teraz zdecydowalo by sie na pojscie na ten mecz.. a tak co sroda.. na ostatnia chwile. Aha.. i musza byc bilety do kupienia w kasach stadionu tak na 7 dni przed meczem. I obowiazkowo w dniu meczu, bo wtedy bedzie najwiecej chetnych.
Fans4club .com
14.09.2015
W związku z pojawiającymi się pytaniami, informujemy, że mamy rozplanowane działania, które umożliwią KAŻDEMU kibicowi zakup biletu na mecz "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy". Wkrótce więcej informacji!
Wisła Kraków
14.09.2015
Nowe nagrody już dostępne! Sprawdźcie kubek i zdjęcie ulubionego zawodnika z autografem. Z Waszej inicjatywy pojawił się również szalik dla podopiecznych krakowskich Domów Dziecka!
Mateusz Cyganik
14.09.2015
Jak na takie nagrody które pozostały od 3h 9tys zebrać to jest bardzo dobra wiadomość.

Mam nadzieję że Cywka dziś coś strzeli to jego koszulka pójdzie ; ) Narazie czeka na nabywce
Fanonimous
14.09.2015
Chlopie mieszkam na 2 koncu swiata i tel sobie nie nagram
Mysl to nie boli
Nie kazdy moze byc na meczu
Aleksandra Norek
14.09.2015
Niektorzy zaczynają fantazjowac.. fimm na DVD.. chlopie, co druga osoba ma tel. i wszystko moze sobie nagrac za darmo.
Wy kupujcie bilety bo to jest priorytet.
Fanonimous
14.09.2015
Jak się akcja pojawiła to nie zastanawiałem się ani minuty. Na myśl przyszło mi tylko jedno zdanie: WISŁA Kraków to też MOJA HISTORIA!! Mnóstwo wspaniałych oraz gorzkich przeżyć w pamięci. Pozyskałem koszulkę z mojego ulubionego, długo wyczekiwanego mistrzostwa 1999. Namówiłem na udział w meczu kolejne 4 osoby, a sam przyjadę z Synem z daleka. Bilety na "pendolino" w obie strony już są :) Pozdrawiam wszystkich, którzy dołączyli do projektu.
Fanonimous
14.09.2015
Dokladnie tak!!! Kupujemy bilety już teraz!!!
Fanonimous
14.09.2015
Tylko najtańszych biletów zostało 16011 sztuk. 16011 x 25 zł = 240 165 zł !!
Fanonimous
14.09.2015
NIE ODKŁADAJCIE KUPOWANIA BILETÓW NA OSTATNIĄ CHWILĘ! Teraz nie wybieracie ani sektora, ani miejsca - kupujecie jedynie voucher na bilet w jednej z trzech kategorii. Kupujcie bilety już teraz, a miejsca możecie sobie wybrać tuż przed meczem. Im szybciej bilety będą się sprzedawały, tym więcej niezdecydowanych osób je kupi. Nie czekajcie na nagrody, bo to nie o nie tu chodzi tylko o pomoc Klubowi, który na nas liczy! KUPUJCIE BILETY! Ta spirala musi zacząć się rozpędzać!
Jarek Necka
13.09.2015
znakow mi braklo:)

a chetnie ogladnie
nasza Wislacka rodzina jest rozsiana po calym swiecie
mozna tez mecz sprzedac na DVD
oczywiscie zbiorka pieniedzy na stadione w trakcie meczu
Jarek Necka
13.09.2015
bilety dla dzieci z domow dziecka pieknie poszly
moze zrobic podobna akcje ale dla klubow
ostatnio nasi zawodnicy byli w Dobczycach gdzie jest Szkolka Pilkarska i zainteresowanie spotkaniem z nimi bylo spore
mysle ze kolejne 500 biletow moglo by zostac sprzedane w ten sposob
kolejna sprawa to transmisja meczu
nie wiem na ile to realne ale jezeli znalazl by sie operator ktory chcial by nagrac mecz mozna go sprzedac w systemie pay per view
jest pewnie spora grupa ludzi ktora na meczu byc nie moze
Fanonimous
13.09.2015
nie wiem czy jest czas na to ale może więcej drobnych gadżetów za niewielkie pieniążki np. wpinki z datą meczu i herbem Wisły przykładowo 150 takich znaczków z numerem ,Chelsea wypuściła limitowane zegarki z numerem od 1 do 1500 mojemu synowi taki kupiłem kosztował 100 funtów
Fanonimous
13.09.2015
jakoś ci co Wisłę mają w sercu na swojej stronie nawet nie mają wzmianki o całej akcji czy tylko liczą się dla nich te co oni organizują czy dla tego że nie mają profitów z niej a o kim mówię to się domyślacie na pewno nie o piknikach bo akurat oni mocno są zaangażowani w tą akcje
Fans4club .com
13.09.2015
Kibice!
Szczegółowe wymiary koszulek okolicznościowych dla każdego z rozmiarów są już widoczne w pytaniach do nagród. Prosimy o zweryfikowanie czy wybrane dotychczas rozmiary będą odpowiednie.
Fanonimous
13.09.2015
Propozycja nagród :)
Jena z chorągiewek z narożnika boiska. ( mogłyby być 4 takie nagrody)
Wykonanie pierwszego rzutu rożnego.
13.09.2015
Proponuje coś na wzór Tottenhamu, który proponuje za 1200 £ przejazd z piłkarzami na mecz z Monaco, nocleg w tym samym hotelu co piłkarze.,śniadanie i zwiedzanie. Można zaproponować nagrodę na wyjazd z piłkarzami Wisły np. do Wrocławia.
Fanonimous
13.09.2015
Koszulki meczowe wrzućcie, bez personalizacji!!!!!!
Fanonimous
13.09.2015
Plan zapewne jest prosty - bilety! Cała dostępna pula biletów zapewni 600 000 złotych, więc nie pytać tylko kupować i namawiać znajomych na mecz!
Fanonimous
13.09.2015
Jaki jest plan na dalsze zbieranie środków, bo z tego co widzę te 200tys to zostało głównie zebrane dzięki droższym nagrodom?
Michał Doroszyński
13.09.2015
Koszulki okolicznościowe.
Jak wyglądają rozmiarówki M i L?
13.09.2015
Piszecie, ze nie mozecie byc na meczu a chcecie pomoc, to moze kupujcie chociaz te najtansze bilety, zawsze mozna potem rozdac dzieciom lub poprostu zostawic puste miejsce (oczywiscie lepiej jakby bylo zapelnione) liczy sie to ze pieniazki wplyna na konto Wiselki.
Przemek Szaraniec
13.09.2015
Wystarczy Imię, Nazwisko , numer PESEL
Paweł Wilk
13.09.2015
Czy przy wymianie voucherów w kasie mogę mieć spisane dane pozostałych osób czy muszę mieć ich dowody?
Fanonimous
13.09.2015
Bilety będą zapewne sprzedawane w kasach stadionu od października ;)
Fanonimous
13.09.2015
INFO DLA WYMIENIAJĄCYCH VOUCHERY W KASIE (wczoraj wymieniałam więc wolę Was uprzedzić):

wymiana jednego vouchera na bilet w kasie trwa kilka minut, więc jeśli traficie na kogoś kto przed Wami będzie wymieniał większą ilość (para przede mną wymieniała 10 voucherów) to postoicie :/
dlatego jeśli macie możliwość to wymieniajcie te vouchery wcześniej bo w dniu meczu kolejki będą niesamowite :/
pozdrawiam :)
Sławomir Trębla
13.09.2015
Powinniście sprzedawać bilety na mecz też na stadionie, widać przed każdym meczem ile ludzi kupuję bilety osobiście.
Krzysztof Dziadkowiec
13.09.2015
ta wolna sprzedaż biletów jest przez to że można je kupić tylko na tej stronie a nie w kasach i na bilety.wisla.krakow.pl, bo jeżeli była by możliwość kupowania w taki sposób jak na każdy normalny mecz to szło by to parę razy szybciej.
pewnie jest tylko taki sposób żeby było wiadomo ile jest zarobionej juz kasy
Fanonimous
12.09.2015
Witam, myślę, że jako nagroda mogłaby być smyczka okolicznościowa. Jest spora ilość osób zbierających gadżety. Kolejną nagrodą może być odczytanie składów przez osobę wczuwającą się w rolę spikera (jedna osoba skład aktualny Wisły inna skład Gwiazd). To byłaby niezła frajda zwłaszcza, że tłum odpowiada... pozdrawiam
12.09.2015
Witam, czy jest jakaś szansa, żeby klub wydał w tym dniu okolicznościową monetę? myślę, że będzie wielu chętnych
Fanonimous
12.09.2015
Czy będzie możliwość zakupu biletów dla większych grup dzieci i młodzieży, na wzór sektora szkolnego?
Daniel Prażmowski
12.09.2015
Myślę, że na zakup biletów przyjdzie czas w końcówce akcji.
Fanonimous
12.09.2015
Nagrody nagrodami ... Ale to jest przede wszystkim mecz a na trybunach pusto. Kupować te bilety do jasnej ... Marzy mi się pełny stadion ...
12.09.2015
Sławku, z przyczyn organizacyjnych oraz logistycznych zakończono sprzedaż biletów dla podopiecznych Domów Dziecka. 500 biletów do bardzo dobra liczba! :)
Fanonimous
12.09.2015
Panowie, nie śpijcie z nagrodami. Jest sobota wieczór. Osoby, które nie piją na mieście z nudów siedzą przy kompie. Jutro niedziela. Po obiedzie czas na kilka chwil w sieci. Trzeba ludziom pomóc wydać kasę, a nie ma na co. Licznik stoi.
Fanonimous
12.09.2015
Prosiłbym klub o jedno. O możliwość odśpiewania hymnu przed meczem bez podkładu muzycznego! Jednak nasz hymn jest kosmiczny wtedy gdy śpiewają go kibice a nie zespół muzyczny z głośników.
https://www.youtube.com/watch?v=Ek3y2Ums0aw od 2:00.
Za każdym razem gdy tego słucham mam łzy w oczach. To jest jedność! To jest Wiślacka moc!
Fanonimous
12.09.2015
Prosiłbym klub o jedno. O możliwość odśpiewania hymnu przed meczem bez podkładu muzycznego! Jednak nasz hymn jest kosmiczny wtedy gdy śpiewają go kibice a nie zespół muzyczny z głośników.
https://www.youtube.com/watch?v=Ek3y2Ums0aw od 2:00.
Za każdym razem gdy tego słucham mam łzy w oczach. To jest jedność! To jest Wiślacka moc!
ROBERT JASTRZĘBSKI
12.09.2015
Zaproście Mauro Cantoro i wystawcie koszulkę z jego nazwiskiem
Fanonimous
12.09.2015
Coś klub przysypia z nagrodami. Jeśli brakuje pomysłów, to dorzućcie póki co te najbardziej oczywiste: kubeczki, więcej piłek i proporczyków.
slawomir Bochenek
12.09.2015
Proszę o zwiększenie liczby biletów dla dzieci z Domu Dziecka.

Ja osobiście nie mam możliwości przyjścia na mecz ale w zamian pragnę kupić kilka biletów dla dzieciaków.

ktoś pisał o sprawach organizacyjnych dlatego myślę ze ktoś ze SKWK byłby w stanie pomóc... nie wiem, tak mi się wydaje.
Fanonimous
12.09.2015
"Zadnej telewizji i transmisji w necie! Bo wielu wygodnisi wtedy odpusci pojscie na mecz, a chodzi o to, zeby jak najwiecej biletow zeszlo. Ave Wisla!" Zastanow sie co piszesz czlowieku, ludzie tutaj wykupuja bilety dla dzieci, bo sami nie moga przyjsc na mecz. Niektorzy nie moga bo mieszkaja za daleko, niektorzy maja obowiazki a jeszcze inni znajduja sie poza granicami kraju. Transmisja to rowniez wplywy z reklam,wiec prosze cie cwaniaczku mysl o innych tak jak robi to wiekszosc tutaj.
Fans4club .com
12.09.2015
Zaksięgowanie wpłaty dokonanej przekazem pocztowym trwa do trzech dni roboczych.
Fanonimous
12.09.2015
Czy ktoś z Państwa realizował wpłatę przekazem pocztowym przez transferuj.pl? Ile czasu potrzeba na zaksięgowanie wpłaty? Przy "Twoich nagrodach" pojawia się komunikat o braku uczestnictwa w projekcie, czy to normalne?
Fanonimous
12.09.2015
-wyczytanie pierwszej 11-stki
-puszczenie własnej track-listy w przerwie meczu
-oświadczyny
-przejażdżka Volvo z piłkarzem
- rozpoczęcie a capella: Jak długo na Wawelu...
-kępka trawy z murawy
-wykonanie rzutu karnego
-bycie "sędzią" bramkowym
-trening z piłkarzami W Myślenicach
- skoro idzie zima to może czapka zimowa
-przebranie się za smoka
-spowiedź u kapelana Wisły
Fanonimous
12.09.2015
Z całym szacunkiem, ale nie powinno być więcej nagród w postaci miejsca na boisku, Ten mecz ma być też atrakcyjnym wydarzeniem sportowym, dlatego nie ma co przesadzać.
Teraz trzeba się skupić na kupnie biletów!!!
Wisła Kraków
12.09.2015
Kibice!
Z powodów organizacyjnych ograniczamy liczbę biletów dla Domów Dziecka do 500 sztuk. Dziękujemy Wam za okazane serca! Jesteście NIESAMOWICI!
MACIEJ BORON
12.09.2015
Może parę karnetów rocznych na Siłownie White Star Power albo na jakieś Wiślackie treningi sztuk walki- ale to juz musza chyba zaproponować inne osoby
Fanonimous
12.09.2015
Jak juz pewnie zauwazyliscie zeszly wszystkie 4 nagrody; występ w jednej z druzyn Wisly. :) Moglibyscie dołozyc jeszcze kilka takich nagród, zamoznych fanów nie brakuje. te 4 nagrody zeszły przeciez w niespelna 24 h :
Fanonimous
12.09.2015
Marcelo i tak każdy spotka bo on przyjezdza do Krakowa na ten mecz, malo tego, bedzie jednym z zawodnikow.. czekamy tylko na pozwolenie od szwabów.
Fanonimous
12.09.2015
Zadnej telewizji i transmisji w necie! Bo wielu wygodnisi wtedy odpusci pojscie na mecz, a chodzi o to, zeby jak najwiecej biletow zeszlo. Ave Wisla!
Fanonimous
12.09.2015
Wyjazd do Hannoveru, trening z Hannoverem? to jest akcja Wisły, a nie Hannoveru.. co Wisła ma powiedziec niemcom, zeby wpuscili kogos na swoj trening... pomyliles troche adresatów. To co mozemy proponowac to wszystko co nasze, tutaj.

Wyjazd do niemiec.. mocno Cie ponioslo :)) Jeszcze do jakiegos Hannoveru ktory nie ma nic wspolnego z Wisłą, a Marcelo nie jest prezesem tego klubu, żeby sobie decydował kogo wezmie na mecz i przyprowadzi na trening.
Fanonimous
12.09.2015
wszystko pięknie, ale do tej pory sprzedano tylko ok 1500 biletów (wliczając Domy Dziecka), wiem ,że to dopiero początek, ale jednak wg mnie za mało
MACIEJ BORON
12.09.2015
Dzięń z Sharksami na mieście 10000zł :
Fanonimous
12.09.2015
Mam fajny pomysł,skoro Marcelo włączył sie w akcję,proponuje : wyjazd na mecz Hannoveru,spotkanie z Marcelo,możliwość zobaczenia stadionu oraz treningu tej drużyny, myślę że to nie byłby wielki problem, cena powiedzmy 8 tysiecy
Dodatkowo może koszulka z podpisem Kuby i autografem? Cena 2000 , nikt w Polsce jeszcze takiej nie ma zapewne
Mateusz Kasza
12.09.2015
A czy ktoś pomyślał o jakiejś telewizji ? Choćby regionalnej... Zawsze to promocja...
Podejrzewam że masażyści będą musieli wbiegać na boisko co jakiś czas.. To może za kilka tyś, możliwość bycia 2 masażystą :)
Przemysław Rączka
12.09.2015
Super pomysł!
Fanonimous
12.09.2015
100 tyś na całym świecie? hehe, w samym Krakowie masz 750 tyś mieszkańców, a połowa wie o Wiśle i jej sympatyzuję.
Fanonimous
12.09.2015
A co to jest 2000 dzieci z Domów Dziecka? kropla w morzu potrzeb.. Ty myślisz, że takie dziecko lubi siedzieć zamknięte w pokoju, czy wybrać się na taki mecz, który będzie dla nich wielką radością i przeżyciem.

Tu chodzi o wszystkie Domy Dziecka w Krakowie.. takich dzieci jest bardzo rozlanych po całym mieście.

Ty się nie bój o to, tylko rób swoje.
Fanonimous
12.09.2015
Panowie i Panie. Mniemam, że Wisła ma ok. 100 tys. kibiców (może więcej) na całym świecie. Jeśli w tym tempie to pójdzie, to powinniśmy zebrać nie 360 tysi, nie 1 milion, ale 10 milionów PLN!!! Widzicie potencjał takich akcji?
Fanonimous
12.09.2015
Panie prezesie Gaszyński. Proszę tego wszystkiego nie zmarnować. Tego potencjału, jaki posiada klub Wisła Kraków, tej akcji i uzyskanych z niej środków, tego całego "pozytywnego" zamieszania wokół Wisełki. My kibice liczymy na Pana i w to, że wracamy na właściwe nam miejsce.
Fanonimous
12.09.2015
Pytanie teoretyczne. Zostanie wykupionych 2000 biletów dla dzieci z DD. Czy aż tyle będzie chętnych ? Ronił ktoś rozeznanie ile takich biletów zostanie wykorzystanych ?

Jeśli DD będą reflektowały na powiedzmy 200 wejściówek to warto zastanowić się co zrobić z niewykorzystanymi (chyba że z założenia będą to pustaki na stadionie w czasie meczu). Jak już ktoś napisał na forum. Lepiej dodać do biletu szalik dla dziecka w komplecie niż nabijać same bilety.
Fanonimous
12.09.2015
Uczestnictwo w meczu od 40 minut meczu? zdecydowanie jest to za krótko.. od 35 minucie i na pewno kupcy się znajdą.
Fanonimous
12.09.2015
Nagroda: "Książka Wisła Kraków - 100 lat w blasku Białej Gwiazdy + autograf Bogusława Cupiała".
Fanonimous
11.09.2015
Zważając na rozpęd jakiego nabiera ta akcja i ponadnarodowość piłki nożnej, grzechem było by nie wyjść z tym naprzeciw zagranicznym fanom piłki. Wystarczy przetłumaczyć napisy pod filmem i opis akcji na angielski, umożliwić zakup choćby nagród, które nie powodują problemów logistycznych (bilety dla dzieciaków, wpis na tablicy, może koszulki i szaliki z odpowiednio skorygowanym kosztem przesyłki) i jestem pewien, że kibice Wisły dotrą do pasjonatów, którzy chętnie się w akcję włączą.
Aleksandra Norek
11.09.2015
Już nie kombinuj, sa bilety dla dzieci z domów. dziecka
Marcin Głód
11.09.2015
Bilet na mecz dla ucznia ze szkół z miejscowości podkrakowskich
Łukasz Michniak
11.09.2015
Tomasz Musiał jakby sedziował byloby super bo to chyba jedyna okazja by prowadzic mecz Wisełki :)
Aleksandra Norek
11.09.2015
Proponuje sprzedaż miejsca reklamowego na koszulkach Drużyny Gwiazd bądź w pakiecie (jedna firma), bądź na każdą koszulkę z osobna (kilku reklamodawców).
Fanonimous
11.09.2015
Proponuje sprzedaż miejsca reklamowego na koszulkach Drużyny Gwiazd bądź w pakiecie (jedna firma), bądź na każdą koszulkę z osobna (kilku reklamodawców).
Szymon Wróbel
11.09.2015
Możliwość spędzenia jednego dnia treningowego w ośrodku w Myślenicach, zobaczyć jak trenują nasi piłkarze na codzeń
Fanonimous
11.09.2015
Hmm... od 40 min wystep w meczu, nie uwazacie, ze to troszkr za krotko.. dajcie chociaz 10 minut, od razu lepiej wyglada. 5 minut..wejdzie i zejdzie..
Mateusz Kasza
11.09.2015
Możliwość siedzenia na ławce rezerwowej za 5 tyś
Fanonimous
11.09.2015
Nagroda: wizyta piłkarza/ pilkarzy w Twoim domu.
Fanonimous
11.09.2015
Bardzo dobry pomysł z inicjatywą ze strony kibiców !
SKWK na pewno coś wymyśli
11.09.2015
A moze, asystent spikera lub 2 czy 3 spiker, jak to kiedys Pan Szpakowski z Panem Szaranowiczem tyle ze od srodka :)
11.09.2015
Zdjęcie kibica na telebimach przed rozpoczęciem meczu.
Fanonimous
11.09.2015
Możliwośc przebrania się za Wiślackiego Smoka i wyjścia na kilka minut. czy jedną połowę.
Fanonimous
11.09.2015
Transport na stadion i z powrotem do domu limuzyną p. B. Cupiała ;-) 5000pln
Fanonimous
11.09.2015
Od siebie dodał bym możliwość przedmeczowego wywołania nazwisk piłkarzy. Można rozdzielić na obydwie drużyny. Z pewnością nie jedna osoba o tym marzy
Darek Matuszkiewicz
11.09.2015
A moze teraz inicjatywa od kibicow ???????? poprowadzenie sektora C (gniazdowy) oczywiscie z asysta za 10 000 zl
Maciek Ziembla
11.09.2015
Oglądanie meczu obok Bogusława Cupiała - 100 000 PLN : )
Wisła Kraków
11.09.2015
Sprawdźcie nowe nagrody!
Fanonimous
11.09.2015
Nie wiem jaki jest plan ale Radek Sobolewski powinirn zagrac
Za te wszystkie lata ktore byl z nami trzeba mu podziekowc
Fanonimous
11.09.2015
Kolacja z Arkadiuszem Głowackim w jego restauracji - bon appetit na Kazimierzu
Fanonimous
11.09.2015
Skoro jest rzut monetą - to przeznaczmy też i monetę jako nagrodę.
Wydajcie też monetę z okazji 110-lecia, przynajmniej w 3 nominałach: 2 zł / 10 zł / 100 zł.
Gwizdek sędziego.
Opaska kapitańska Arka Głowackiego i kapitana drużyny gwiazd.
Może któryś piłkarz przekaże swoje obuwie?
Pocztówka z autografami?
Kalendarz na 2016
Może ktoś by się mógł wcielić w rolę Wiślackiego Smoka chociaż przez jedną połowę? :-)
Fanonimous
11.09.2015
Brakuje,
1) Opaski kapitańskiej z meczu
2) Kolacja z p. Moskalem i wybranym zawodnikiem.
3) Uczestnictwo w meczu (na kilka minut)
Sebastian Czesak
11.09.2015
Pytanie, czy osoby, które nie mają karty kibica mogą wymienić voucher na mecz przez internet?
Fanonimous
11.09.2015
Akcja świetna, zainteresowanie chyba lekko przerosło oczekiwania organizatora. Więcej fantów prosimy.
Fanonimous
11.09.2015
Ogłośmy na stronach Lechii, Śląska BKS-u i wszystkich bratnich klubów o meczu i zbiórce
Fanonimous
11.09.2015
Na stronach Slaska i Lechi moze warto oglosic
Mysle ze chetni sie znajda zeby na mecz przyjechac
Mateusz Zając
11.09.2015
@Karol Piechota: Ja mam nadzieję, że będzie jednak piękniejsza i bardziej związana z Wisłą ;)
Karol Piechota
11.09.2015
Mam nadzieje ze oprawa na meczu będzie conajmniej taka jak na mecze z cracovią!
Fanonimous
11.09.2015
co ciekawe - zebrano już niemal 100 tys zł a biletów na mecz poszło zaledwie 743 sztuk. Ludzie naprawdę chcą pomóc!
Fanonimous
11.09.2015
Dajcie nagrodę "Uczestnictwo w meczu przez kibica, nawet na 5 minut"
Wisła Kraków
11.09.2015
Bilety dla podopiecznych z Domu Dziecka już dostępne. Brawo Kibice!
Fanonimous
11.09.2015
Fanonimous ma rację! Udział w odprawie przedmeczowej z udziałem trenera to byłoby coś!!!!!!
Fanonimous
11.09.2015
Chyba wszystkie Krakowskie i podkrakowskie domy dziecka 10 pażdziernika będą świecić pustkami :)
Kamil Olszański
11.09.2015
Brawa dla klubu za wysłuchiwanie pomysłów i opinii kibiców! Tak Panie Gaszyński, trzeba iść tą drogą!
Fanonimous
11.09.2015
Bilety dla dzieci z DM dodane! Można kupować!
Fanonimous
11.09.2015
Pomyślcie o nagraniu jakiegoś wideo motywującego z Marcinem Dańcem.. wszyscy pamiętamy jego ostatnie wystąpienie na portalu Ekstraklasy.. filmik bił rekordy popularności :) p. Daniec ma to coś w sobie!
Fanonimous
11.09.2015
Sam nie moge przyjsc ale bilety dla dzieci z domu dziecka kupie
Daniel Prażmowski
11.09.2015
Panie Zieliński czy to ważne? Tablica będzie i tyle, najważniejsze jest zbieranie kasy, a nie czy będą imiona gdzieś tam itp. W tym momencie najważniejsza jest spłata długu Wisły i na tym się koncentrujmy, bo o to w tej akcji chodzi. Warto też dawać więcej kasy, niż jest nominalnie za dany prezent przewidziane, choćby 5 zł więcej.
Fanonimous
11.09.2015
PROSIMY O DORZUCENIE NAGRÓD !!!! WSZELKIEGO RODZAJU ..............
Fanonimous
11.09.2015
ile już trwa ta akcja dni???
Fanonimous
11.09.2015
Gdzie jest reklama akcji?
Wiem ze na 2 stronach Wisly sa linki
Czy gdzies jeszcze?
Moze warto dawac linki we wszystkich portalach gdzie pojawia sie artykul o Wisle
Rozsylajcie tez info znajomym wstawiajcie na swoim fejsie
Fanonimous
11.09.2015
powinno dać się wysłać sms którego koszt jest na tę akcje. nie tylko przelewy!!!!!
Radosław Zieliński
11.09.2015
Mam pytanie odnośnie tablicy pamiątkowej. W jaki sposób będzie można zobaczyć swoje nazwisko na owej tablicy (oprócz obecności na stadionie)?
Wisła Kraków
11.09.2015
Zwiększona pula szalików.
Krzysztof Hudzik
11.09.2015
Tak jak pisał Misiek Nat super pomysłem byłby "Bilet dla dzieciaka z domu dziecka"!
Fanonimous
11.09.2015
@Misiek Nat
Popieram, wsparlem juz projekt ale jezeli pojawi sie taka opcja z mila checia jeszcze raz sie dorzuce!
Fanonimous
11.09.2015
Sadze ze dobrym pomyslem bylaby sprzedaz biletow (wejsciowek) na mecz w tradycyjny sposob tzn w kasach stadionu. Czy istnieje taka mozliwosc ?
Fanonimous
11.09.2015
Na wszystkich portalach Wisły jest informacja o tej akcji.
Fanonimous
11.09.2015
Reklama akcji? informacje sa na facebooku (nie tylko klubowy profil), na twitterze, w gazetach, w RMF FM ostatnio słyszałem o akcji.
Jarek Necka
11.09.2015
Gdzie jest reklama akcji?
Wiem ze na 2 stronach Wisly sa linki
Czy gdzies jeszcze?
Moze warto dawac linki we wszystkich portalach gdzie pojawia sie artykul o Wisle
Rozsylajcie tez info znajomym wstawiajcie na swoim fejsie
Reklama:) to jest teraz istotne a uzbieramy cala kwote
Fanonimous
11.09.2015
W dwa dni zrobilismy więcej niż Lechia w czasie całej swojej akcji, jest potencjał :)
Michał Natkaniec
11.09.2015
Bilety dla dzieciaków z domu dziecka!
To może być hit!
Jakub Szeliga
11.09.2015
Kupiłem bilety vip, czy na wirtualnym stadionie będą imiona i nazwiska osób które będą ze mną? czy będę 3 razy ja? (co byłoby bezsensu) Jak to będzie wpisywane?
Fanonimous
11.09.2015
Myślę że ciekawą opcją dla bardziej majętnych kibuców mogłyby być np: kawa lub obiad z Bogusławem Cupiałem, miejsce parkingowe na stadionie na sezon, kilka dni na obozie przygotowawczym w Myślenicach, lub jak dla mnie i pewnie dla wielu najciekawsza jednorazowy wgląd w finanse klubu oczywiście przy zachowaniu poufności. Mało realne ale może ...
Fanonimous
11.09.2015
Wrzućcie tych koszulek ze 100, 150 a nie po jakies 10 bo czlowiek nie ma nawet szans na kupno... czemu to służy?!
Fanonimous
11.09.2015
szaliki poszły jak ciepłe bułeczki, ten produkt trzeba znacznie zwiększyć!
Fanonimous
11.09.2015
Udział w odprawie przedmeczowej z udziałem trenera Moskala to byłby prawdziwy hit!
Fans4club .com
11.09.2015
O zwiększeniu dostępności nagród lub dodaniu nowych będziemy z klubem informować na bieżąco.
Mateusz Zając
11.09.2015
Mamy ogromny potencjał, co widać po dwóch dniach akcji. Prosba do klubu: nie zmarnujcie tego, dodawajcie kolejne nagrody i gadżety. Więcej szalików i koszulek, może inne wzory, okolicznosciowe wlepki, flagi, proporczyki. Do tego wielokrotnie przewijająca się tutaj możliwosć udziału w meczu, więcej możliwosci zrobienia sobie zdjęcia z piłkarzami albo wejscia do szatni. Może kolacja z kapitanem albo piwo z trenerem? Opcji jest milion, nie zmarnujmy tego!
Fans4club .com
11.09.2015
Informacje o wymianie voucherów znajdują się na stronie: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/wazne_informacje_dla_kibicow_dot_wymiany_voucherow/.
Fanonimous
11.09.2015
odblokujcie nagrodę "szalik Wisły Kraków", dzięki
Fanonimous
11.09.2015
Dodano nagrody "Koszulka meczowa z autografami" (która zostanie podpisana przez piłkarzy uczestniczących w Meczu Gwiazd) oraz "Personalizowana koszulka meczowa" (która zostanie podpisana przez aktualnych piłkarzy Wisły, jak rozumiem także tych których na Meczu Gwiazd zabraknie). Czy możliwe jest połączenie tych nagród? Chciałbym kupić koszulkę, na której podpisy złożą wszyscy piłkarze i trener obecnej Wisły, a dodatkowo Ci którzy utworzą Drużynę Gwiazd. Cena może być sumą obydwóch nagród.
Fanonimous
11.09.2015
do poniżej.. od dzisiaj mozesz wymeniac vouchery w kasach biletow.. masz az 29 dni zeby podjechac do Krakowa i je wymienic. Ewentualnie mozesz to zrobic w dniu meczu, ale przyjedz nieco wczesniej.
Aleksandra Norek
11.09.2015
uwaga, wszystkie informacje odnosnie voucherów znajdziecie tutaj: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/wazne_informacje_dla_kibicow_dot_wymiany_voucherow/
Fanonimous
11.09.2015
Kupiłem dziś kilka biletów na mecz żeby zabrać rodzinę i znajomych, którzy nie posiadają karty kibica. Okazało się, że mogę wymienić na swoją kartę kibica tylko jeden voucher, a żeby dla pozostałych osób wybrać miejsce specjalnie trzeba przyjechać na stadion. Skoro karty kibica nie są wymagane na ten mecz to powinienem mieć możliwość wymiany voucherów także dla pozostałych osób.
Fanonimous
11.09.2015
Czekamy na zdjęcia z autografami piłkarzy jako nowa nagroda.
Fanonimous
11.09.2015
Tak, jeżeli nie masz Karty Kibica to wymieniasz voucher na bilet w kasie stadionu.

Informacja odnośnie kodu vouchera i całego sposobu realizacji znajduje się w instrukcji dostępnej po zalogowaniu w prawym górnym rogu pod linkiem "Twoje nagrody".
Artur Bińkowski
11.09.2015
Czyli jak nie mam karty kibica, to tylko w dniu meczowym w kasie mogę wymienić vouchery na bilety i miejsca dostanę losowo? Będą chociaż obok siebie? (mam 2 bilety)

Jest możliwość odebrania ich wcześniej? I wybrania sobie miejsc.
Fanonimous
11.09.2015
Zakupilem bilety VIP i chcialbym zabrac znajomych ze soba, oni nie posiadaja karty kibica

Czy musze miec ich dowody tozsamosci przy odbiorze biletow VIP? czy wystarczy ze bede posiadal tylko swoj? Bilety VIP sa imienne?
Fanonimous
11.09.2015
Możesz też wybrać pierwszą nagrodę (za 5zł) i wpłacić dowolną kwotę :)
Fanonimous
11.09.2015
Nie możesz być na meczu? nic nie szkodzi. I tak kup bilet. Najważniejsze, ze zasilisz konto Białej Gwiazdy.

To jest jednorazowa akcja.. więc nie czekaj i już teraz przelej pieniądze na konto Wisły - po prawej.
Fanonimous
11.09.2015
niestety na mecz nie moge przyjsc mieszkam za wielka woda ale serce zawsze bylo z Wisla
czesciej prosze o takie akcje
miesiecznie moge zawsze przelewac jakas kwote
Fanonimous
11.09.2015
Pawel Kluza, wszystko masz napisane pod wyborem biletów.. czytajcie ze zrozumieniem
Fanonimous
11.09.2015
Kod vouchera i cały sposób realizacji znajduje się w instrukcji dostępnej po zalogowaniu w prawym górnym rogu pod linkiem "Twoje nagrody".
Pawel Kluza
10.09.2015
gdzie znajde nr i kod voucher
Fanonimous
10.09.2015
jak nie masz karty kibica to voucher ktory tutaj wykupujesz mozesz wymienic w dniu meczu w kasach stadionu na normalny bilet. to nie sa rozgrywki ligowe czy pucharowe i na ten mecz nie obowiazuje karta kibica. Dokonaj zakupu tutaj, a pojawi ci sie cala informacja co masz zrobic dalej.
Fanonimous
10.09.2015
Wróble ćwierkają, że z zagranicznych piłkarzy mają zagrać Marcelo, Diaz, Cantoro, Cleber i Melikson. I ktoś jeszcze..
Fanonimous
10.09.2015
Do poniżej, na ten mecz niepotrzebna jest Karta Kibica.

Jeżeli jej nie posiadasz to po zakupie vouchera wymienisz go przed meczem w kasie stadionu.
Fanonimous
10.09.2015
Witam,
Jestem spod warszawy. Od dziecka kibicuję wiśle kraków. Niestety nigdy nie byłem na meczu i nie posiadam konta na stronie bilety.wisla.krakow.pl oraz karty kibica. Stwierdziłem, że teraz jest fajny moment bo w końcu pójść na mecz. Kupiłem 2 bilety na sektory A, E, H.
Co po kolei powinienem zrobić by zarezerwować sobie miejsca?
Rafał Jachimek
10.09.2015
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda! RCJ KOT! WISŁA RUCZAJ :)
Fanonimous
10.09.2015
Przetłumaczcie tekst akcji na język angielski. :-) Na świecie na pewno mamy trochę fanów, zapewne znajdzie się ktoś, kto zechce wesprzeć!
Fanonimous
10.09.2015
Prosimy o odblokowanie nagrody "ZDJĘCIE Z PIŁKARZAMI", dziękujemy.
Fanonimous
10.09.2015
Rozmiarówkę to można małemu dziecku robić.. i też nie zawsze. Chłop to chłop, zobacz co nosisz na co dzien (L, M, czy XL) i bierz.. zapewne L będzie pasować.
Piotr Żak
10.09.2015
Witam, mam pytanie odnoście wymiarów poszczególnych rozmiarów koszulek, długość, szerokość w klatce, pojawi się tabela rozmiarów? Pozdrawiam!
Krzysztof Dziadkowiec
10.09.2015
ma ktos jeszcze taki problem jak ja tzn. wpisuję ten kod i nr vouchera na stronie bilety.wisla.krakow.pl wybieram trybunę ale nie mogę zaznaczyć żadnego miejsca ???
Fanonimous
10.09.2015
Witam, mam pytanie odnośnie nagród. Koszulka meczowa z autografami zawiera autografy wszystkich uczestników meczu, natomiast personalizowana koszulka meczowa zawiera autografy wyłącznie obecnych zawodników Wisły Kraków (bez autografów zespołu gwiazd) ?
Fanonimous
10.09.2015
Dajcie coś co należało do p. Bogusława Cupiała, pióro, notatnik, cokolwiek :) A może uścisk dłoni za 10.000 zł ? :)
Fanonimous
10.09.2015
Świetna akcja !!!!! Wynik jest już imponujący. Ludzie o tym rozmawiają (dziś byłem świadkiem) i jestem dobrej myśli ,że wspólnie uda nam się osiągnąć upragniony cel . Pozdrawiam WSZYSTKICH ludzi ,którzy noszą w sercu Białą Gwiazdę.
wojciech czerniak
10.09.2015
Super akcja jestem szczesliwy ze potrafimy sie tak zjednoczyc dla naszego Wspanialego Klubu. Bo ZYCIEM BYM DAL ZA KRAKOWSKA WISLE ......
Fanonimous
10.09.2015
Trochę przesadzacie z cenami za koszulki Frankowskiego, Kosowskiego, Szymkowiaka czy Głowackiego.. w sensie, za niska cena. Powinny być droższe, za 500 zł mogą iść Tomka Cywki, a w/w wielkich grajków 3x tyle.

I błagam, pomyślcie o nagrodzie uczestnictwa w meczu, żeby kibic mógł wejśc na murawę chociaż na kilka minut!
Fanonimous
10.09.2015
ej no, za mało tych koszulek Franka, Głowackiego czy Kosowskiego :(((( I odblokujcie nagrodę ze zdjęciem z piłkarzami, please!!!!
Wisła Kraków
10.09.2015
Są już nowe nagrody!
Adrian Kwiecień
10.09.2015
Możliwość wyczytania składu Wisły przed meczem byłaby dla niektórych wspaniałą nagrodą :)
Fanonimous
10.09.2015
@Fans4Club Dzieki za naprawienie platnosci PayPal :) Wszystko pieknie sie zapacilo przy pomocy zagranicznych kart :),
Fans4club .com
10.09.2015
Informacja odnośnie kodu vouchera i całego sposobu realizacji znajduje się w instrukcji dostępnej po zalogowaniu w prawym górnym rogu pod linkiem "Twoje nagrody".
Krzysztof Dziadkowiec
10.09.2015
skąd mam wziąć nr vouchera bo kody mam a nr nie
Michał Goebel
10.09.2015
@Fanonimous.
Możesz dokonać przelewu. Pójdzie ci przecież z zagranicznej.
Drugą opcją jest założenie konta w PAYPAL. Trwa to pieronem,a korzysta się z tego na wielu różnych stronach.

Pozdro
Fans4club .com
10.09.2015
Płatności PayPal zostały przywrócone. Za niedogodności przepraszamy!
Artur Płoskonka
10.09.2015
ja proponuje koszulke na ktorej bedzie zdjecie kibica np z wybranymi 4 zawodnikami i za 200 do 500 smialo pojda,, pokazmy nasza moc pokazmy ilu tak naprawde kibicow ma WISELKA NIE TYLKO W Krakowie i malopolsce ale na calym swiecie
Fanonimous
10.09.2015
Czy mozliwosc platnosci przez PayPal zostala zlikwidowana na czas naprawy, czy calkowicie? Jesli calkowicie to gratuluje.... Na forach juz sie ludzi gotuja ze nie moga dokonac platnosci....
Fanonimous
10.09.2015
Chcialbym wziąść udział w tej akcji ale z racji tego że nie mieszkam w Polsce nie posiadam żadnych polskich kart płatności mam tylko kartę VISA DEBIT CARD-której system nie chce mi zaakceptować-jak inaczej mogę zapłacić i wesprzeć finansowo klub oprócz przelewu bankowego bo to tez nie wchodzi w grę?
Aleksandra Norek
10.09.2015
ZlOta karta czyli dozywotni wstep na mecze Wisly. Kolacjaa z piłkarzami, wyjazd na. Mecz. Z piłkarzami, pilkarz na urodzinachh, zwiedzanie. Niedostępnych. Miejsc na stadionie. I wiele wiecej..
Fanonimous
10.09.2015
To super :) Czekamy na nowe nagrody i odblokowanie starych nagród :) I fajnie by bylo jakby byla nagroda w postaci uczestnictwa w meczu chocby na kilka minut :))

PS. Wedlug mnie juz powinniscie zdradzic kto zagrani w druzynie bylych pilkarzy Wisly, to z pewnoscia jeszcze bardziej zmobilizuje fanow do kupna biletow!
Wisła Kraków
10.09.2015
Vouchery wykupione w akcji na FANS4CLUB należy realizować w systemie bilety.wisla.krakow.pl lub kasie biletowej. Jest możliwość wyboru miejsca.
Grzegorz Siudut
10.09.2015
Czy jak teraz wykupiłem dwa miejsca, to będę mógł ten mecz zobaczyć z miejsca, które mam zarezerwowane w ramach karnetu, czy beda to inne miejsca???
Wisła Kraków
10.09.2015
Na ten mecz nie są wymagane Karty Kibica.
Jeżeli chodzi o nagrody, to nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Będzie się działo!
Aron Bazan
10.09.2015
Powinniście dodac więcej nagród bo na tym klub naprawdę może dobrze zarobić. Za mało daliscie piłek czy koszulek. Oraz pokopanie piłki z piłkarzami byłoby naprawdę super nagrodą o której większość kibiców marzy.
Aron Bazan
10.09.2015
Czy na ten mecz wymagane są karty kibica?
Paweł Kosek
10.09.2015
1. Naliczyło mi 3 opłaty po 3,91 a nie nabiło transakcji. coś jest nie tak i mam nadzieję, że to zostanie mi zwrócone.

2. Nie piszcie o piłkach i koszulkach, wykupujcie bilety!

3. Można wpłacać większą kwotę niż wybrany przedmiot, do dzieła!

4.Świetny pomysł na pomoc Wiśle.
Aleksandra Norek
10.09.2015
Dajcie więcej koszulek i piłek z autografami! I dołózcie więcej nagród "zdjęcie z piłkarzami" !!!
Aleksandra Norek
10.09.2015
I pomyślcie o nagrodzie, w sumie ona powinna być priorytetowa i dziwi mnie, że nie znalazła się na liście.. a więc udział kibica w meczu, przecież na to też będzie sporo chętnych osób. Np. wejście na murawę na 5-10 minut i możliwość pogrania sobie z zawodnikami (wszak to nie mecz o życie czy punkty) tylko zabawa. Takie nagrody powinny zejść za kilkanaście tysięcy złotych.

Sporo osób na forum Wisły wypytuje właśnie o tą nagrodę, są przecież zamożni kibice, których na to stać.
Aleksandra Norek
10.09.2015
Dokładnie, dołóżcie więcej koszulek i piłek z autografami.. wiadomo przecież, że te rzeczy cieszyć się będą dużą popularnością. Podobnie jak zdjęcia z drużyną.. co to jest 10 zdjęć? niech liczba wzrośnie do 100. I tak samo koszulki okolicznościowe za ponad 1000 zł.. zdecydowanie więcej tego powinno być. Mnóstwo chętnych wybrałoby jeszcze koszulki, piłki, zdjęcie.. a nie może. Bo bardzo mało tego. I marnujemy niepotrzebnie potencjał, potencjał, który przełoży się na większe zyski dla Wisły.
Damian Smędra
10.09.2015
Bilet z rozgrzewki bedzie dostepny przez neta?
Fanonimous
10.09.2015
Bardzo proszę o aktualizacje projektu i dodanie jeszcze wiekszej ilosci koszulek meczowych z autografami jak i piłek. Jestem przekonany, że jeszcze wiele osob kupi takie gadżety. Sam jestem chętny ale niestety juz brakło :(( Proszę o przemyślenie takiej opcji. Jest to wspaniała okazja do wyrażenia sympatii wobec klubu jak i na okazałą pamiątkę. Apelowałem do klubu poprzez zaproszenie przez e-mail o stworzenie takiego projektu. Swietnie sprawdziło się to na przykładzie Lechii! Pozdrawiam R22!
Wisła Kraków
10.09.2015
Pracujemy nad rozwiązaniem problemu płatności PayPal. Napiszemy, jak problem zostanie usunięty.
10.09.2015
Your payment can"t be completed because one of the receivers can"t accept payments at this time.

Czy ktos cos z tym zrobi?
Fanonimous
10.09.2015
Cos sie wplaty z zagranicznych kart posypaly... Bardzo chce ale nie moge :(
Fanonimous
10.09.2015
"Nie można zrealizować płatności, ponieważ w chwili obecnej jeden z odbiorców nie akceptuje płatności." Proba wplaty z kart wydanych w Norwegii, bardzo nie fajnie :/
Dawid Antkowiak
10.09.2015
Skóra ma biała a krew jest czerwona cała Wiślacka rodzina na zawsze zjednoczona!!!!!!
Radosław Rachwał
09.09.2015
Wisła może na nas liczyć . Jesteśmy wieeeelka rodziną :)
Tomasz Łysek
09.09.2015
Wpłacać! Wpłacać i jeszcze raz wpłacać!
Cała Wisła Zawsze razem!
Fanonimous
09.09.2015
Kocham ten klub i chce pomóc
Fanonimous
09.09.2015
Wspólnie przywróćmy blask Białej Gwieździe!!! WIELKA WISŁA!

Łączna liczba sprzedanych biletów i voucherów: 14 015

Sprawdź jak zapełnia się stadion na stadion.fans4club.com

Progi wsparcia

Imię i nazwisko na tablicy pamiątkowej

5 PLN lub więcej

 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1469osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Bilet na mecz dla podopiecznego Domu Dziecka

14 PLN lub więcej

 • bilet na mecz "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy", który Wisła Kraków przekaże podopiecznym z krakowskich Domów Dziecka
 • ze względów organizacyjnych sprzedaż nagrody zostanie zakończona 3.10.2015
527osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Bilet na mecz (sektory B, C, D, G oraz F)

15 PLN lub więcej

 • bilet na mecz "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" na trybuny północ, południe i narożniki tj. na sektory B, C, D, G oraz F (z wyłączeniem B11/12, F11/12, G1,G2,G3,G4,G5 - sektory zamknięte)
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na Wirtualnym Stadionie Wisły. 
 • kibice, którzy nie posiadają karty kibica mogą dokonać wymiany vouchera na bilet tylko w Strefie Kibica. Posiadacze karty kibica mogą dokonać wymiany na stronie bilety.wisla.krakow.pl do 06.10.2015 do godziny 10.00. Po tym terminie wymiana będzie możliwa tylko w Strefie Kibica.
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.wisla.krakow.pl lub w kasach. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
1739osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Kubek okolicznościowy

29 PLN lub więcej

 • kubek okolicznościowy z grafiką akcji oraz napisem "Wisła Kraków to moja historia"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy "Wisła Kraków to nasza historia"
574osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: grudzień 2015

Bilet na mecz (sektory A, E, H)

30 PLN lub więcej

 • bilet na mecz "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" trybuna wschód i zachód, tj. na sektory A, E oraz H (z wyłączeniem A23, E21/E26, H11, H21 - sektory zamknięte)
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na Wirtualnym Stadionie Wisły.
 • kibice, którzy nie posiadają Karty Kibica mogą dokonać wymiany vouchera na bilet tylko w Strefie Kibica. Posiadacze karty kibica mogą dokonać wymiany na stronie bilety.wisla.krakow.pl do 06.10.2015 do godziny 10.00. Po tym terminie wymiana będzie możliwa tylko w Strefie Kibica.
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.wisla.krakow.pl lub w kasach. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
1959osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Plakat z meczu

32 PLN lub więcej

 • plakat przedstawiający uczestników meczu "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
221osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Szalik okolicznościowy dla podopiecznego Domu Dziecka

34 PLN lub więcej

 • szalik "To moja historia" dla podopiecznych krakowskich Domów Dziecka
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy "Wisła Kraków to nasza historia"
529osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Szalik Wisła Kraków

35 PLN lub więcej

 • szalik "To moja historia"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
809osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Zdjęcie zawodnika z autografem

39 PLN lub więcej

 • zdjęcie Twojego ulubionego zawodnika Wisły Kraków z autografem w ramce
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy "Wisła Kraków to nasza historia"
221osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: grudzień 2015

Bilet VIP

45 PLN lub więcej

 • bilet na mecz "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" na sektor VIP 
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na Wirtualnym Stadionie Wisły.
 • do zakupu biletu nie jest wymagana karta kibica
 • kibice, którzy nie posiadają karty kibica mogą dokonać wymiany vouchera na bilet tylko w Strefie Kibica. Posiadacze karty kibica mogą dokonać wymiany na stronie bilety.wisla.krakow.pl do 06.10.2015 do godziny 10.00. Po tym terminie wymiana będzie możliwa tylko w Strefie Kibica.
 • bilet otrzymasz w formie vouchera do zrealizowania na stronie bilety.wisla.krakow.pl lub w kasach. Kod vouchera znajdziesz w panelu użytkownika pod linkiem "Twoje nagrody" w ciągu 30 minut od dokonania zakupu. Panel użytkownika na stronie fans4club.com widoczny jest w prawym górnym rogu po zalogowaniu.
906osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka okolicznościowa dziecięca

50 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa upamiętniająca akcję z wybranym przez Ciebie numerem w przedziale 1907-2016 (bez lat, w których Wisła zdobyła mistrzostwo). Koszulka dostępna w następujących przedziałach wiekowych (3-4, 5-6, 7-8, 9-11, 12-14)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
173osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka okolicznościowa

70 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa upamiętniająca akcję z wybranym przez Ciebie numerem w przedziale 1907-2016 (bez lat, w których Wisła zdobyła mistrzostwo). Koszulka dostępna w rozmiarach damskich (S, M, L XL, XXL) oraz męskich (XS, S, M, L, XL, XXL)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
902osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Zwiedzanie bazy treningowej w Myślenicach

80 PLN lub więcej

 • zwiedzanie bazy treningowej w Myślenicach z kierownikiem obiektu
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
10osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: grudzień 2015

Koszulka okolicznościowa z datą zdobytego Mistrzostwa

145 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa upamiętniająca akcję z wybraną przez Ciebie datą zdobytego Mistrzostwa. Koszulka dostępna w rozmiarach damskich (S, M, L XL, XXL) oraz męskich (XS, S, M, L, XL, XXL)
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
26osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Żółta kartka

146 PLN lub więcej

 • żółta karta z autografami trójki sędziowskiej
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Udział w zdjęciu grupowym

150 PLN lub więcej

 • Twoje zdjęcie z uczestnikami meczu „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy” oraz innymi 9 kibicami, którzy wykupili nagrodę
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
21osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Czerwona kartka

156 PLN lub więcej

 • czerwona kartka z autografami trójki sędziowskiej
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Piotra Żemło

157 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Piotra Żemło z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Alana Urygi

158 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Alana Urygi z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Macieja Sadloka

159 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Macieja Sadloka z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Denisa Popovica

160 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Denisa Popovica z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Krzysztofa Mączyńskiego

161 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Krzysztofa Mączyńskiego z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Grzegorza Marszalika

162 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Grzegorza Marszalika z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Kamila Kuczaka

163 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Kamila Kuczaka z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Bobana Jovicia

164 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Bobana Jovica z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Macieja Jankowskiego

165 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Macieja Jankowskiego z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Richarda Guzmicsa

166 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Richarda Guzmicsa z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Wilde Donalda Guerriera

167 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Wilde Donalda Guerriera z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Arkadiusza Głowackiego

168 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Arkadiusza Głowackiego z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Rafaela Crivellaro

169 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Rafaela Crivellaro z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Radosława Cierzniaka

170 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Radosława Cierzniaka z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Łukasza Burligi

171 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Łukasza Burligi z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Michała Buchalika

172 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Pawła Brożka

173 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Pawła Brożka z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka Rafała Boguskiego

174 PLN lub więcej

 • koszulka okolicznościowa Rafała Boguskiego z rozgrzewki przed meczem z Koroną Kielce z autografem piłkarza
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
2osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Konkurs rzutów karnych w przerwie meczu

175 PLN lub więcej

 • udział w konkursie rzutów karnych w przerwie meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
5osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Konkurs karnych w przerwie meczu

176 PLN lub więcej

 • udział w konkursie rzutów karnych w przerwie meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
5osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Zdjęcie z piłkarzami

180 PLN lub więcej

 • Twoje zdjęcie z uczestnikami meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
11osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Przypinka okolicznościowa

199 PLN lub więcej

 • kolekcjonerska, numerowana przypinka okolicznościowa wykonana ręcznie przez Pana Marka Muzyka
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
 • Wykonanie: Emalia ekologiczna
 • Sposób zapięcia: Pin
 • Wymiary: 23,6 x 25 mm
19osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Udział w rozgrzewce

230 PLN lub więcej

 • udział w rozgrzewce z uczestnikami meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
11osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Dziecko jako asysta meczowa

240 PLN lub więcej

 • udział dziecka jako "chłopca" do podawania piłek w czasie meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
 • bilety (vouchery) na mecz dla dziecka i jednego opiekuna na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
10osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Proporczyk z meczu

250 PLN lub więcej

 • proporczyk z meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy z autografami kapitanów obu zespołów
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
2osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Konkurs karnych z prezesem Gaszyńskim

275 PLN lub więcej

 • udział w konkursie rzutów karnych z prezesem Robertem Gaszyńskim w bramce przed meczem "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
5osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Oko w oko z klubowymi Legendami

290 PLN lub więcej

 • udział w konkursie karnych w roli bramkarza przed meczem „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”, w którym wykonawcami będą najlepszy strzelec w historii Wisły Kazimierz Kmiecik oraz obecny snajper Paweł Brożek. Każdy z zawodników odda po trzy strzały. 
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia" 
3osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Oko w oko z klubowymi Legendami

295 PLN lub więcej

 • udział w konkursie karnych w roli bramkarza przed meczem "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy”, w którym wykonawcami będą Maciej Żurawski i Tomasz Frankowski
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
3osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Eskorta meczowa

300 PLN lub więcej

 • wyprowadzenie piłkarza lub sędziego przed meczem Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
 • bilety (vouchery) na mecz dla dziecka i jednego opiekuna na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
25osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Rola Gniazdowego

301 PLN lub więcej

 • prowadzenie dopingu w roli gniazdowego (15 minut)
 • bilet na mecz na sektor C3 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Piłka Adidas Tango z rozgrzewki z autografami piłkarzy Wisły

340 PLN lub więcej

 • piłka Adidas Tango z rozgrzewki przed meczem "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" z autografami piłkarzy Wisły Kraków
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
7osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: grudzień 2015

Rzut monetą przed meczem

350 PLN lub więcej

 • rzut monetą przed meczem Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
 • pamiątkowe zdjęcie w ramce
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Rozpoczęcie drugiej połowy meczu

370 PLN lub więcej

 • rozpoczęcie drugiej połowy meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
 • pamiątkowe zdjęcie w ramce
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Rozpoczęcie meczu

380 PLN lub więcej

 • rozpoczęcie meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
 • pamiątkowe zdjęcie w ramce
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka meczowa z autografami

400 PLN lub więcej

 • koszulka meczowa z autografami uczestników meczu i z numerem 12. Koszulka dostępna w rozmiarach S, M, L, XL
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
20osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Odgwizdanie rozpoczęcia drugiej połowy połowy

415 PLN lub więcej

 • odgwizdanie rozpoczęcia drugiej połowy
 • gwizdek sędziowski
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia" 
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Odgwizdanie rozpoczęcia pierwszej połowy

425 PLN lub więcej

 • odgwizdanie rozpoczęcia pierwszej połowy
 • gwizdek sędziowski
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia" 
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Personalizowana koszulka meczowa

490 PLN lub więcej

 • personalizowana koszulka meczowa z wybranym przez Ciebie numerem i tekstem oraz autografami obecnych zawodników Wisły Kraków. Koszulka dostępna w rozmiarach S, M, L, XL
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
20osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: grudzień 2015

Rękawice bramkarskie Sergeia Pareiki

493 PLN lub więcej

 • rękawice bramkarskie Sergeia Pareiki, w których wystąpi w meczu "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Rękawice bramkarskie Radosława Majdana

494 PLN lub więcej

 • rękawice bramkarskie Radosława Majdana z autografem, w których wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Rękawice bramkarskie Michała Buchalika

495 PLN lub więcej

 • rękawice bramkarskie Michała Buchalika z autografem, w których wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Rękawice bramkarskie Mariusza Pawełka

496 PLN lub więcej

 • rękawice bramkarskie Mariusza Pawełka z autografem, w których wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Rękawice bramkarskie Radosława Cierzniaka

497 PLN lub więcej

 • rękawice bramkarskie Radosława Cierzniaka z autografem, w których wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Rękawice bramkarskie Artura Sarnata

498 PLN lub więcej

 • rękawice bramkarskie Artura Sarnata z autografem, w których wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Rękawice bramkarskie prezesa Gaszyńskiego

499 PLN lub więcej

 • rękawice bramkarskie, w których prezes Gaszyński będzie bronił w przedmeczowym konkursie rzutów karnych, wręczone przez prezesa przed meczem „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"
 • bilet (voucher) na mecz na sektor A11 do zrealizowania w siedzibie klubu
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia" 
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Piłka z meczu "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"

500 PLN lub więcej

 • Oficjalna piłka Ekstraklasy Adidas Conext15, którą zostanie rozegrany mecz, z autografami uczestników meczu "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
11osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka z meczu Tomasza Cywki

501 PLN lub więcej

 • koszulka Tomasza Cywki z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Rafała Boguskiego

502 PLN lub więcej

 • koszulka Rafała Boguskiego z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Rafaela Crivellaro

503 PLN lub więcej

 • koszulka Rafalea Crivellaro z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Arkadiusza Głowackiego

504 PLN lub więcej

 • koszulka Arkadiusza Głowackiego z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"

 

2osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Macieja Jankowskiego

505 PLN lub więcej

 • koszulka Macieja Jankowskiego z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Alana Urygi

506 PLN lub więcej

 • koszulka Alana Urygi z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Łukasza Burligi

507 PLN lub więcej

 • koszulka Łukasza Burligi z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
2osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Donalda Guerriera

508 PLN lub więcej

 • koszulka Donalda Guerriera z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Radosława Cierzniaka

509 PLN lub więcej

 • koszulka Radosława Cierzniaka z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Michała Buchalika

510 PLN lub więcej

 • koszulka Michała Buchalika z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Denisa Popovica

511 PLN lub więcej

 • koszulka Denisa Popovica z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Macieja Sadloka

512 PLN lub więcej

 • koszulka Macieja Sadloka z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Pawła Brożka

513 PLN lub więcej

 • koszulka Pawła Brożka z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Grzegorza Gulczyńskiego

514 PLN lub więcej

 • koszulka Grzegorza Gulczyńskiego z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Pomeczowe przyjęcie w strefie VIP

550 PLN lub więcej

 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia" 
 • WAŻNE! Po dokonanym zakupie, prosimy o uzupełnie w Twoich danych numeru telefonu oraz przesłanie numeru PESEL na adres sprzedaz@wisla.krakow.pl
13osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Macieja Stolarczyka

551 PLN lub więcej

 • koszulka Macieja Stolarczyka z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy"
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”

 

1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Mirosława Szymkowiaka

552 PLN lub więcej

 • koszulka Mirosława Szymkowiaka z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Tomasza Frankowskiego

553 PLN lub więcej

 • koszulka Tomasza Frankowskiego z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"

 

1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Kamila Kosowskiego

554 PLN lub więcej

 • koszulka Kamila Kosowskiego z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Bluza bramkarska z meczu Artura Sarnata

555 PLN lub więcej

 • bluza bramkarska Artura Sarnata  z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Grzegorza Patera

556 PLN lub więcej

 • koszulka Grzegorza Patera z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Marcelo

557 PLN lub więcej

 • koszulka Marcelo z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Marcina Baszczyńskiego

558 PLN lub więcej

 • koszulka Marcina Baszczyńskiego z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Kazimierza Moskala

559 PLN lub więcej

 • koszulka Kazimierza Moskala z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Jacka Matyi

560 PLN lub więcej

 • koszulka Jacka Matyi z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Tomasza Kłosa

561 PLN lub więcej

 • koszulka Tomasza Kłosa z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Bluza bramkarska z meczu Mariusza Pawełka

562 PLN lub więcej

 • bluza bramkarska Mariusza Pawełka z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Macieja Żurawskiego

563 PLN lub więcej

 • koszulka Macieja Żurawskiego z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Radosława Sobolewskiego

564 PLN lub więcej

 • koszulka Radosława Sobolewskiego z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Bluza bramkarska z meczu Radosława Majdana

565 PLN lub więcej

 • bluza bramkarska Radosława Majdana z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Damiana Gorawskiego

566 PLN lub więcej

 • koszulka Damiana Gorawskiego z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Olgierda Moskalewicza

567 PLN lub więcej

 • koszulka Olgierda Moskalewicza z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Marka Zieńczuka

568 PLN lub więcej

 • koszulka Marka Zieńczuka z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Marka Motyki

569 PLN lub więcej

 • koszulka Marka Motyki z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Nikoli Mijailovicia

570 PLN lub więcej

 • koszulka Nikoli Mijailovica z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Kazimierza Kmiecika

571 PLN lub więcej

 • koszulka Kazimierza Kmiecika z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Bluza bramkarska z meczu Sergeia Pareiki

572 PLN lub więcej

 • bluza bramkarska Sergeia Pareiki z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Mariusza Jopa

573 PLN lub więcej

 • koszulka Mariusza Jopa z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Clebera

574 PLN lub więcej

 • koszulka Clebera z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Piotra Brożka

575 PLN lub więcej

 • koszulka Piotra Brożka z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Marcina Kuźby

576 PLN lub więcej

 • koszulka Marcina Kuźby z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka z meczu Krzysztofa Bukalskiego

577 PLN lub więcej

 • koszulka Krzysztofa Bukalskiego z autografem, w której wystąpi w meczu "Gwiazdy Dla Białej Gwiazdy”
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Personalizowana koszulka z autografami drużyny Gwiazd

600 PLN lub więcej

 • personalizowana koszulka meczowa z wybranym przez Ciebie numerem i tekstem oraz z autografami drużyny Legend. Koszulka dostępna w rozmiarach S, M, L, XL
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
20osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Bluza bramkarska prezesa Gaszyńskiego

750 PLN lub więcej

 • bluza bramkarska z osobistą dedykacją oraz autografem, w której prezes Gaszyński będzie bronił w przedmeczowym konkursie rzutów karnych, wręczona przez prezesa na pomeczowym przyjęciu
 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia" 
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Asysta Spikera

1 000 PLN lub więcej

 • udział w przygotowaniach przedmeczowych (3,5 godziny przed meczem)
 • udział w prowadzeniu wszystkich czynności spikerskich związanych ze scenariuszem meczowym, w tym trzy wejścia z mikrofonem na żywo na stadionie. Jedno wejście: powitanie i przedstawienie się. Drugie wejście: czytanie na zmianę ze spikerem składów występujących drużyn. Trzecie: podziękowanie kibicom i pożegnanie
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia" 
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Miejsce w SkyBox

1 100 PLN lub więcej

 • miejsce dla jednej osoby w SkyBox nr 23
 • wyodrębniona trybuna z kinowymi fotelami
 • pełny catering
 • dedykowana obsługa kelnerska 
 • wizyta gościa specjalnego z możliwością przeprowadzenia rozmowy oraz wykonania pamiątkowego zdjęcia 
 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
8osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Koszulka okolicznościowa z numerem 110

1 500 PLN lub więcej

 • wyjątkowa koszulka okolicznościowa z numerem 110 - upamiętniającym 110-lecie istnienia Klubu
 • zaproszenie do Loży Prezydenckiej na mecz "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"
 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Koszulka okolicznościowa z numerem 1906

1 800 PLN lub więcej

 • wyjątkowa koszulka okolicznościowa z numerem 1906 - datą powstania Klubu - z autografami uczestników meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
 • zaproszenie do Loży Prezydenckiej na mecz "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy"
 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: listopad 2015

Sędzia techniczny pierwszej połowy

1 900 PLN lub więcej

 • udział w pierwszej połowie meczu "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" w roli sędziego technicznego
 • bilet (voucher) na mecz na sektor VIP do zrealizowania w siedzibie klubu
 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Kolacja z trenerami

2 050 PLN lub więcej

 • kolacja dla dwóch osób z trenerami Kazimierzem Moskalem i Marcinem Broniszewskim
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Kolacja z zarządem

2 100 PLN lub więcej

 • kolacja dla dwóch osób z prezesem Robertem Gaszyńskim i wiceprezesem Mirosławem Jankowskim 
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia" 
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Opaska kapitańska i koszulka meczowa z autografem

2 500 PLN lub więcej

 • opaska kapitańska i koszulka meczowa z autografem Arkadiusza Głowackiego wręczone przez Głowę
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
0osób wybrało ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Asystent trenera Wisły Kraków

3 000 PLN lub więcej

 • udział w meczu w roli asystenta trenera Wisły Kraków
 • udział w odprawie przedmeczowej
 • oglądanie meczu z ławki rezerwowych
 • przywoływanie zawodników na zmiany
 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia"
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Asystent drużyny Gwiazd

3 050 PLN lub więcej

 • udział w meczu w roli asystenta trenera Gwiazd
 • udział w odprawie przedmeczowej
 • oglądanie meczu z ławki rezerwowych
 • przywoływanie zawodników na zmiany
 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia”
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Występ w pierwszej połowie w drużynie Wisły

10 000 PLN lub więcej

 • występ na wybranej przez Ciebie pozycji od 40 minuty do końca pierwszej połowy meczu „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" w drużynie Wisły Kraków 
 • udział w odprawie przedmeczowej
 • udział w rozgrzewce 
 • kompletny strój Wisły Kraków z Twoim nazwiskiem i wybranym przez Ciebie numerem w przedziale 1-99 
 • korki meczowe firmy Adidas
 • dres Wisły Kraków
 • torba klubowa
 • oglądanie drugiej połowy z poziomu murawy lub bilet VIP
 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia” 
 • minimalny wiek 16 lat. Przed ukończeniem 18 roku życia, wymagana zgoda opiekuna prawnego
 • nagroda dostępna do 5.10.2015 do godziny 12.00 
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Występ w pierwszej połowie w drużynie Gwiazd

10 750 PLN lub więcej

 • występ na wybranej przez Ciebie pozycji od 40 minuty do końca pierwszej połowy meczu „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" w drużynie Gwiazd
 • udział w odprawie przedmeczowej
 • udział w rozgrzewce 
 • kompletny strój Wisły Kraków z Twoim nazwiskiem i wybranym przez Ciebie numerem w przedziale 1-99 
 • korki meczowe firmy Adidas
 • dres Wisły Kraków
 • torba klubowa
 • oglądanie drugiej połowy z poziomu murawy lub bilet VIP
 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia” 
 • minimalny wiek 16 lat. Przed ukończeniem 18 roku życia, wymagana zgoda opiekuna prawnego
 • nagroda dostępna do 5.10.2015 do godziny 12.00
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Występ w drugiej połowie w drużynie Wisły

11 500 PLN lub więcej

 • występ na wybranej przez Ciebie pozycji od 85 minuty do końca meczu „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" w drużynie Wisły Kraków 
 • udział w odprawie przedmeczowej
 • udział w rozgrzewce 
 • kompletny strój Wisły Kraków z Twoim nazwiskiem i wybranym przez Ciebie numerem w przedziale 1-99 
 • korki meczowe firmy Adidas
 • dres Wisły Kraków
 • torba klubowa
 • oglądanie pierwszej połowy z poziomu murawy bilet VIP
 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia” 
 • minimalny wiek 16 lat. Przed ukończeniem 18 roku życia, wymagana zgoda opiekuna prawnego
 • nagroda dostępna do 5.10.2015 do godziny 12.00
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015

Występ w drugiej połowie w drużynie Gwiazd

12 000 PLN lub więcej

 • występ na wybranej przez Ciebie pozycji od 85 minuty do końca meczu „Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" w drużynie Gwiazd
 • udział w odprawie przedmeczowej
 • udział w rozgrzewce 
 • kompletny strój Wisły Kraków z Twoim nazwiskiem i wybranym przez Ciebie numerem w przedziale 1-99 
 • korki meczowe firmy Adidas
 • dres Wisły Kraków
 • torba klubowa
 • oglądanie pierwszej połowy z poziomu murawy lub bilet VIP
 • zaproszenie na pomeczowe przyjęcie w strefie VIP Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie. Wezmą w nim udział zawodnicy drużyny Gwiazd, zespołu Wisły Kraków oraz goście specjalni. Początek przyjęcia zaplanowano na godzinę 18.00
 • Twoje zdjęcie lub/oraz imię i nazwisko znajdą się na wirtualnym stadionie Wisły
 • Twoje imię i nazwisko znajdzie się na tablicy pamiątkowej "Wisła Kraków to nasza historia" 
 • minimalny wiek 16 lat. Przed ukończeniem 18 roku życia, wymagana zgoda opiekuna prawnego
 • nagroda dostępna do 5.10.2015 do godziny 12.00
1osoba wybrała ten próg wsparcia
Realizacja do: październik 2015
Zaproponuj
nagrodę
wyślij
Wpływ ze sprzedaży biletów z systemu biletowego

Liczba kibiców: 8737
Kwota: 182 670 PLN

Mecenasi

http://www.4move.pl/pl/Food Care

Firma FoodCare założona w roku 1984 jest właścicielem marek 4MOVE, BLACK Energy Drink, Fitella, FRUGO, Gellwe i N-GINE oraz największym w Europie Centralnej producentem marek własnych w kategoriach deserowych.

Mecenat

http://www.suempol.pl/Suempol Sp. z o.o.

Rodzinne przedsiębiorstwo Suempol zostało założone w 1989 roku w Bielsku Podlaskim przez Urszulę i Edwarda Siecińskich. Obecnie Suempol jest jednym z największych producentów łososia wędzonego w Polsce i Europie. Nasza dewiza to: najwyższa jakość - od producenta do klienta.

Mecenat

http://www.coca-colahellenic.pl/aboutus/Coca Cola

System Coca-Cola w Polsce reprezentują firmy Coca-Cola Poland Services oraz Coca-Cola HBC Polska. Coca-Cola Poland Services to spółka-córka The Coca-Cola Company, właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych, obecnych w ponad 200 krajach świata. Coca-Cola HBC Polska to oddział Coca-Cola Hellenic Bottling Company, będącej jednym z wiodących na świecie rozlewcą napojów The Coca-Cola Company, docierającym do ponad 585 milionów osób. Firmy z systemu Coca-Cola są liderami na polskim rynku napojów bezalkoholowych i zatrudniają ponad 2200 osób.

Mecenat

http://www.galeco.plGaleco Sp. z o.o.

Jesteśmy projektantem, producentem i dystrybutorem profesjonalnych systemów rynnowych ze stali, tworzywa pvc, a także dekoracyjnej podsufitki dachowej. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży daje nam gwarancję dostarczania Klientom rozwiązań przełomowych, innowacyjnych i najwyższej jakości. Jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, któremu zaufali krajowi i zagraniczni inwestorzy.

Mecenat

http://www.dastainvest.plDASTA INVEST Sp. z o.o.

Spółka rozpoczęła swą działalność na krakowskim rynku nieruchomości w 2003 roku. Skupia się na realizacjach inwestycji mieszkaniowych, zapewniając wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług a to w pełni gwarantuje oczekiwany przez Klientów standard wykonania mieszkań. Spółka uplasowała się na III miejscu w województwie małopolskim w rankingu Gazele Biznesu 2011.

Mecenat

http://www.tyskie.pl/Tyskie

Jedno z najpopularniejszych piw w Polsce. Wyróżnia je jasno złoty kolor oraz wyraźna, chmielowa goryczka. Smak Tyskiego został wielokrotnie doceniony nagrodami branży piwnej na całym świecie. Tyskie od lat wspiera kibiców dostarczając im sportowych emocji. Tak jest i w tym roku. W ramach akcji „Tyskie wspieramy emocje”, w zamian za zebrane kapsle po piwie, Tyskie przekaże kibicom Wisły Kraków 30 000 złotych na organizację oprawy meczowej. Akcja trwa do końca października.

Mecenat

http://www.kim.plKiM Group Kuczek i Gaweł Sp.J.

Największy Partner Play posiadający sieć 100 punktów Dealerskich oraz 120 Doradców Biznesowych w całym kraju. Dodatkową działalnością firmy jest działalność IT polegająca na produkcji oraz obsłudze oprogramowania do zarządzania relacjami z klientem GONET CRM.

Mecenat

Zaproponuj
współpracę
http://
wyślij